Черен списък - Пловдив

  • 1 006 419
  • 1 957
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 6
Мами не ходете при Сюлейман в ДКЦ 5.Тя следеше бременноста ми за което много съжалявам.Бях в 9 месец,когато при стандартните изследвания в единия от секретите имах E. coli.Назначено лечение нямах,защото "те щяли да минат сами".При раждането(защото аз родих нормално) цялата инфекция беше предадена на детето ми.Бяхме в болницата 20 дни,през които само 7 дни сина ми беше при мен.Кръвните му резултати постоянно бяха завишени и беше на системи по цели дни.Това беше най-ужасният момент от живота ми.На консултации при нея ни преглаждаше по 5-6 жени заедно като на конвейр.Слава на Бога вече сме добре и сме си вкъщи.За второто ми детенце това ше ми е обеца на ухото.Пожелавам на всички бъдещи майки лека и безпроблемна бременност,а на настоящите мами да има са живи и здрави децата и много да ги радват.  bouquet baby_neutral

Последна редакция: вт, 03 фев 2015, 09:27 от cwetelinamarinowa

# 1 426
  • Мнения: 2
Здравейте на всички, искам да предупредя всички майки от Пловдив да не ходят при д-р Карагьозян, този човек води цялата ми бременност и не видя, физическите симптоми на генетично увреждане, по мое настояване се направиха БХС и 3 пъти ме гледа на 3Д и пак не успя да установи проблеми, които впоследствие с просто око се установиха..Според мен той не умее да работи с техниката, която му е предоставена и не разбира от това, което гледа.. Добър лекар когато имате безпроблемна бременност и аз мога да бъда, въпроса  е един лекар да може да открие навреме наличен проблем,а не да се разбива нечии живот...Прегледите му траят не повече от 2-3 минути,а и то няма смисъл от повече когато не си наясно какво гледаш..За съжаление от Медицински Одит установиха, че минимума от прегледи е направен и с това се изчерпва отговорността на лекарите към нас..Затова внимавайте при кого ходите на прегледи..

# 1 427
  • Fort Worth, TX
  • Мнения: 2 119
За съжаление няма да си първата нито последната пострадала от този лекар.Напред има писано за него.

# 1 428
  • Мнения: 59
Коларова - спешен кабинет на ВМИ!!! Мудна, нелюбезна, без обяснение, прегледа детето ми през пръсти и изписа антибиотик. От въпросния антибиотик детето ми получи безумно много странични ефекти и с дни не можеше да се оправи. След като минахме през още двама лекари те категорично бяха на мнение, че този антибиотик въобще не еподходящ и е довел до интоксикация сина ми!

# 1 429
  • Мнения: 1
Здравейте,искам да изразя възмущението си от др. Мая Михова,която работи в ДКЦ 2 .. Изключително нелюбезна жена,прегледа и протича в рамките на 5-10мин. .. Преди дни бях при нея изписа ми лекарства и аз е попитах как трябва да се приемат,а тя на вратата ме бутна да тръгвам,защото имаше друга жена след мен и така на вратата ми отговори с половин уста,а и си платих за цитонамазка 8лв при положение,че бях с направление,не смятам повече да ходя при нея !

Друга гинеколожка от която също не съм доволна това е др. Ангелина Сърбакова,работи в АСИМП-МЦ " Кючук Париж " . Когато отидох при нея на частен преглед ме прегледа само на ехограф,каза ми какво ми има и аз е погледнах странно,защото преди нея бях при др.Михова,а тя ми каза съвсем различно нещо от др.Сърбакова и след като я погледнах така тя ми каза - какво ме гледаш не знаеш ли какво е това .. След това си тръгнах,но пак останах с притесненията си,защото не съм разбрала и реших да и звънна и я попитах какво е искала да каже с това,а тя ми отговори - момиче как може да ми задаваш такъв въпрос,някой на 5год. може да отговори и аз и казах,че съм се притеснила и затова и звъня,а ти ми отговори няма проблем,но не изглеждаш такова момиче,което да не ме е разбрало ! Смятам,че на тях както и на всички останали лекари това им е работата да обясняват на по прост език на хората,а не с медицински термини,все пак не всички учим медицина . И така това е моето мнение за тези две докторки,всяка от тях казва различно нещо и се възмущава как нейна колежка пък е казала друго и накрая аз оставам възмутена от тези докторки !

# 1 430
  • Мнения: 4
Добавям в черния списък акушер гинеколога д-р Троянчев! Бебето ми се роди недоносено в 33 г.с.,заради безхаберието на този човек!

# 1 431
  • Мнения: 2 070
Др.Крумов в МЦ МЕДЕЛАЙН.Преди 4 месеца той направи манипулация за разлепване на малки срамни устни при дъщеря ми.Платихме си 100 лева, плюс направление, но изобщо не си е свършил работата.
Днес бяхме на преглед при джипито и тя каза, че е извършил разлепване само на входа на влагалището, без да направи цялостно разлепване.А бяхме с пълна упойка, за няма и десет минутна процедура.Как да подлагам десет годишно дете още веднъж на всичко това?

# 1 432
  • Мнения: 5 173
Пали, а защо при него? Др в Пловдив извършва ли такава операция? На нас ни предстои да тръгнем по подобни доктори и затова питам.

# 1 433
  • Мнения: 2 070
Не знам, какво да ти отговоря Rolling Eyes
Ходихме до Торакс, при Димитрова, там ни поискаха 250 лева, плюс направлението
Свързахме се с Атмаджова, работи  в МЦ1.Тя извърши прегледа и каза, че операцията ще бъде направена не от нея а от Крумов, срещу 100 лева.ЧЕТОХ ДОБРИ ОТЗИВИ ЗА НЕГО, НО ЯВНО СМЕ БЕЗ КЪСМЕТ Tired

# 1 434
  • Мнения: 2
Iskam da dobavq D-r DOBRINKA PETROVA ot klinika New LIfe v cherniq spisak.Tolkova losho otnoshenie kam pacienti ne sam vijadala a saotvetno i useshtala.

# 1 435
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 145
Тъкмо влизам да пиша и аз за нея. Отношението й е повече от ужасно. Първо не те изслушва какво ти има, не пита за история на пациента. За нея ти си поредние, който трябва да бъде обслужен по един или друг начин. 3 пъти ходих, така й преглед не получих...Никой доктор не ме е изкарвал така извън нервите ми. Накрая ми предписа нелогично лечение за моя проблем. Мота ме един месец за тоя дето клати гората.  #Cussing out #Cussing out #Cussing out

# 1 436
  • Мнения: 5 173
Искам да добавя в черния списък Каспела, по-скоро политиката там. Вчера се оперирали баща ми от херния, 20 часа по-късно го изписали с обосновката, че е добре, а напливът е голям и неговото легло им трябва за по-спешни случаи.

# 1 437
  • Някъде там...
  • Мнения: 795
Искам да добавя в черния списък Каспела, по-скоро политиката там. Вчера се оперирали баща ми от херния, 20 часа по-късно го изписали с обосновката, че е добре, а напливът е голям и неговото легло им трябва за по-спешни случаи.
Сигурно са му писали и тридневен престой, зарди пътеката Grinning

# 1 438
  • Мнения: 5 173
В това няма и съмнение.

# 1 439
  • Мнения: 54 460
Не защитавам никого, но чичо ми го изписаха също на следващия ден след операция от херния. В Плевен. Peace

Общи условия

Активация на акаунт