Черен списък - Пловдив

  • 1 006 419
  • 1 957
  •   3
Отговори
# 1 410
  • Мнения: 54 460
Искам да добавя в черния списък др.Белчев от ОРБ Пловдив случката е от доста време 24.04.1996 която завърши с трагичен край...никога няма да я забравя.

ОРБ какво е?
Кой Белчев?

# 1 411
  • Мнения: 195
Окръжна болница на бул.Бллгария МБАЛ др Никола Белчев  #2gunfire

# 1 412
# 1 413
  • Мнения: 195
Има АГ отделение за там ти говоря.

# 1 414
  • Мнения: 195
Изв.не се изразих правилно.Този е гинеколог в Аг на тази болница досата и главен при това.Никола Белчев пълен некадьрник.АКО СЕ ИНТЕРЕСУВАШ ПИШИ МИ НА ЛИЧНИ

# 1 415
  • Пловдив
  • Мнения: 6 637
защо на лични? Нали темата е точно за това?!

# 1 416
  • Мнения: 54 460
Ако става дума за д-р Белчев, АГ, беше началник-отделение, аз раждах при него.
Не мога нищо лошо да кажа.
Затова попитах.

# 1 417
  • Мнения: 195
ДА точно същия началник за мен е убиец и аз раждах при него и сега ще разкажа какво се случи ще бъда кратка..влязох малко преди термина уж под наблюдение,карах общо взето лека бременост,и така една сутрин когато минаваха докторите Белчев и Пелев казаха,че сигурно ще съм секцио много едро бебе и малко повишено кръвно.На другата сутрин в 6ч.ми се спука водата отидох в предродилно на системи без голямо разкритие когато доиде този идиот и каза,че искал да вземе косъм от бебето и ми вкара една голяма нещо като ножица отдолу два пъти го направи при което много ме заболя това нещо беше доста дълго около 30 см.какви косми може да търси там освен от главата на бебето,и това беше,след малко родих нормално и бебето имаше ддве червени точки на челото.Беше 3.500 54см точно когато трябваше да ни изписват то умря,от аутопсията от мозьчен крьвоизлив от началника ДР Белчев който му проби главата.Не ме питайте какво съм преживяла.

# 1 418
  • Мнения: 195
Направо на другия ден ме изгониха като мръсно куче,какво толкова е станало,че едно бебе е починало Радвай се че стана тук,а не у вас....това бяха думите на една сестра.Хора кажете това нормално ли е?

# 1 419
  • Мнения: 195
Това става през1996,като минаха6 месеца отново забременях,97 се роди втория ми син да ми е жив и здрав сега е на 17г.Но това което изживях никога няма да го забравя.

# 1 420
  • Пловдив
  • Мнения: 6 637
Hug Съжалявам за загубата ви...
Да е жив и здрав синът ви!

...А имаше ли обосновка, защо се е наложила въпросната процедура? За пръв път чувам за такава

# 1 421
  • Мнения: 195
Не нямаше основание всичко беше наред,просто това става 30 мин преди да родя,накойто го разказвам никой не го е чул.Споделих го сьс следващия гинеколог той нищо не каза,вика само,че това е лекарска грешка и че няма нужда от генет.изследвания.

# 1 422
  • Мнения: 54 460
Ужас! Shocked
Съчувствам ти! Hug

# 1 423
  • Мнения: 8
Здравейте, мами!
Налага ми се да водя 3 годишната ми дъщеря на детски офталмолог заради кривогледство. От офталмологията в Смолян ми препоръчаха д-р Васил Маринов. Може ли да ми кажете нещо за него?

# 1 424
  • Мнения: X
Здравейте, мами!
Налага ми се да водя 3 годишната ми дъщеря на детски офталмолог заради кривогледство. От офталмологията в Смолян ми препоръчаха д-р Васил Маринов. Може ли да ми кажете нещо за него?

най-добре си задай въпроса в "Белия списък"  http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=379850.4350;topicrefid=20

Общи условия

Активация на акаунт