Благотворителен Великденски базар 2007г. - Стара Загора

  • 5 829
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 243
Мерси, Вечернице, аз имам бои за сладки - благодарение на Наталинка, която ми донесе това лято от Чехия. Добре че сте вие, чужбинските мами, че да видим и ние цигари Малборо и бонбони Тик-так   bouquet   bouquet   bouquet

# 46
  • Мнения: 11 315
Ти остави бонбоните Тик-так, ами кажи какви формички да пращам.
Имам птиченце, патенце, зайченце, пеперудка. По няколко за избор. Снимка ще искате ли?
Освен това имам и друга питанка, щото ще запретвам ръкави и за картичките. Само с пролетноживотински мотиви ли да са или да имат и религиозен оттенък (разпятия и тн)?

# 47
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен. За сетен път да ви кажа, че много се радвам, че ви има newsm51 newsm51 newsm51.
Направо ме заредихте с Великденско настроение още от сега  love001.
И аз ще се поразтърся за формички и ако открия нещо ще ви информирам, а ако намеря може и аз да се пробвам да направя някакви фигурки.

Р.S. Аз се чудех защо Jade в Градската тема ме беше питала дали на Експри ще му отива заешки костюм, а то каква била работата  newsm47.

# 48
  • Стара Загора
  • Мнения: 70
Здравейте!
Аз мога да се включа с малки гобленчета- като картички или с рамки (само не знам какви рамки)
Ако искате мога да дам и конци и панама и децата да избродират нещо.

# 49
  • Мнения: 4 392
запис, запис Grinning

# 50
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 813
запис

# 51
  • Мнения: 4 195
момичета искам да ви попитам нещо, имало дом Българка някъде във Стара Загора, идва една жена в офиса, да иска дарение за него, нещо не ми се стори много истинска, може ли да ви помоля, някой да звънне в този дом и да пита познават ли Иванка Вълкова и Сдружение - С любов за деца сираци.
Предварително Благодаря Hug

# 52
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Да, има дом Българка, но за съжаление им нямам координатите да се обадя. Името нищо не ми говори. МОже би найкой по-запознат ще се включи.

# 53
  • Мнения: 4 195
Стара Загора 6000   ДОВДЛРГ "Българка"      ул."Мусала"32         тел. 042/642023, 620123
ей туй имам аз, но не мога да набирам 0 в момента, за това ви моля за помощ Embarassed Embarassed

# 54
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 919
Обадих се.
Жената каза, че има такова сдружение, но не ги знае по имена.
Каза също, че ако някой иска да прави дарение, без значение дали финаносво или материално е най-добре да се обърне директно към дома.

# 55
  • Мнения: 4 195
Обадих се.
Жената каза, че има такова сдружение, но не ги знае по имена.
Каза също, че ако някой иска да прави дарение, без значение дали финаносво или материално е най-добре да се обърне директно към дома.
Много благодаря, так аси и мислех. Много странни неща ми разказа, явне не очакваше да попадне на някой, запозант със ситуациите в домовете, започна да мрънкя около мен....знам ли, дано не съм права, все си смиля,че човек не би злоупотребил с положението на тези деца.
Още веднъж Благодаря  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт