За големите "бомби"

  • 82 943
  • 662
  •   2
Отговори
# 630
  Възможно ли е вместо с имплантиране на силикон, женски гърди да се увеличат чрез хипноза? Звучи невероятно, но според психолога и хипнотерапевт Калин Цанов е възможно и самият той го прави. 32-годишният Цанов е председател на Асоциацията по хипноза в България и не е някой шумно рекламиран лекар, които прави чудеса. Психолог е по образование от Великотърновския университет, завършва магистратура в Софийския университет. Има магистърска степен по педагогика на деца с невросоматични заболявания, в момента пише докторска дисертация по психология на личността към БАН (Институтът по психология). Техниките, с които работи, са позитивна психотерапия и хипноза, учил е аналитична психотерапия, но не я прилага в практиката си. От 6 години консултира комисията за борба с противообществени прояви.

“Хипнотерапията е универсален метод за справяне с различни психични и физиологични проблеми, сред които е и потентността при мъжете”, обяснява Цанов. Според него няма нищо странно в това, че женските гърди могат да нараснат след продължителна хипнотерапия. “Увеличението е от 2 до 4 сантиметра, като винаги казвам на клиентките ми да носят сутиен с реалните им размери, за да могат да усетят разликата”, уточнява той. А обяснението за този феномен на хипнотерапията е прост - психиката ни има неограничен потенциал и чрез внушение тя може да контролира дори физиологичните процеси в човешкото тяло.

Благодарение на холивудските продукции хипнотерапията, или наричана по-често хипнозата, е придобила мистичен ореол, свързващ я с тъмни стаи, съмнителни “хипнотизатори” и махало, което “замъглява съзнанието на хипнотизирания”. Мистичното около хипнозата може би идва и от незапомнените времена, в които тя се обособява като метод за справяне с психологчни и физиологични проблеми. Защото внушението, каквото най-просто казано представлява хипнозата, е използвано от хората още в най-дълбока древност. Може да се каже, че това е най-древната лечебна техника, използвана в Африка, Латинска Америка, Европа, доказала, че наистина действа.

Бягайки от представата, че хипнозата е нещо паранормално, човек може сам да си докаже, че в нея няма нищо странно, а тъкмо обратното - всеки ден хората изпадат в така наречения транс, в който въвежда хипнотерапията. Когато човек извършва нещо еднообразно, или монотонно, с фиксирано внимание, той спира да наблюдава и забелязва случващото се около него. Всичко около него се превръща във фон и именно тогава човек е в транс. Просто в кабинета на психотерапевта този транс е по-задълбочен.

# 631
  • Мнения: 7 723
 Възможно ли е вместо с имплантиране на силикон, женски гърди да се увеличат чрез хипноза?...
Вече 20 години си ги хипнотзирам и  нъцки Crossing Arms

# 632
  • Мнения: 1 541
Руска, нъцки 'щот не носиш сутиен с "реалните ти размери", а ми пак слагаш от ония дет са ти 3 номера по- големи  Naughty Ми не се прави така  Crossing Arms Аз сега се подлагам на самохипноза усърдно, че малко по- дълги крака съм си поръчала и вече панталоните ми започнаха да окъсяват, ама хайде да не разваляме темата...

# 633
  • София
  • Мнения: 2 210
... Знаете ли колко трудно се намира 75 Д, пълен ужас е....

Със същия размер съм, но от 2-3 години вече бих казала, че не е проблем да се намерят добри модели с този размер. Е- пепепл от рози или мастилен цвят не съм си намерила, но така или иначе има избор и от кройки , и от материи и от десени. Въпрос на намиране на правилните марки и магазини  Peace Преди 10 години бях 70Д, даже Е. Е това бих нарекла проблем- имаше единствено и само Триумф.
Колкото до действието на годините, гравитацията, кърменето, отслабването- непосредствено след отслабване мислех, че положението е критично. Да, ама не, просто трябва малко време и поече спорт и всичко е съвсем наред Simple Smile. А Борисе- не е в кърменето проблема, а в бременността Simple Smile

# 634
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Руске, освен сутиен с по - голям размер, нямаш резултати защото си ги хипнотизираш сама  Wink. Друго си е някой друг да ти ги хипнотизира и да му кихнеш не малко парици. Ще пораснат, няма начин просто  Whistling

... “Увеличението е от 2 до 4 сантиметра, като винаги казвам на клиентките ми да носят сутиен с реалните им размери, за да могат да усетят разликата”,...

Ако човекът беше използвал "пациентки" вместо "клиентки", можеше и да дочета статията до края  Tired. Но на това изречение спрях - аман от такива, дето си търсят клиентела и гледат на тях единствено и само като на ходещи касички.

# 635
  • Мнения: 7 723
Руске, освен сутиен с по - голям размер, нямаш резултати защото си ги хипнотизираш сама  Wink. Друго си е някой друг да ти ги хипнотизира и да му кихнеш не малко парици. Ще пораснат, няма начин просто  Whistling
....
Знаеш ли? Ще взема да сменя тактиката.
Ще си ги пристегна с по- малък сутиен
и тогава ще успея да си ги самохипнотизирам ...а на бас! Whistling

# 636
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119

Дадено  Mr. Green само кажи на какво!

# 637
  • Мнения: 2 898
Момичета с малки и по-нормални бюстове, просто не знаете какъв късмет имате!Имате ли на идея как тежат тия неща?! Знаете ли какво е сутиен 90 D?! Знаете ли какво е дрехите ви там да са вечно опънати/разтворени? И първо да ви поглеждат там, после в очите?

# 638
  • Мнения: 2 388
Момичета с малки и по-нормални бюстове, просто не знаете какъв късмет имате!Имате ли на идея как тежат тия неща?! Знаете ли какво е сутиен 90 D?! Знаете ли какво е дрехите ви там да са вечно опънати/разтворени? И първо да ви поглеждат там, после в очите?

Съчувствам ти много, но на 75 D ще съм доволна.

# 639
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Докато кърмех носех 90 D ... еееех, славни месеци бяха. Нито ми тежеше, нито пък чак толкова трудно си намирах сутиени. Сега си пазя един такъв за спомен  Crazy

# 640
  • Мнения: 7 723
Ако спечеля ще ми откриеш благотворителна сметка
за събиране на помощи за пластична операция.
Ако загубя- също Mr. Green Whistling Joy

Докато кърмех носех 90 D ... еееех, славни месеци бяха. Нито ми тежеше, нито пък чак толкова трудно си намирах сутиени. Сега си пазя един такъв за спомен  Crazy

И аз...и снички имам ...сантиментални някак... Tired

# 641
  • Мнения: 374
абе руска аз до кога ше те чакам с тез цициц  Crossing Arms

# 642
  • Мнения: 7 723
абе руска аз до кога ше те чакам с тез цициц  Crossing Arms
КЪт събера кинти, тогава шси напрая цициЦ  bowuu
Остават ми още 16, 70 лв....
Чудя се дали да не спра детето от занималня,
или другото от английски.....? Thinking

# 643
Ок,чакам още форумци да пишат,интересувам се и от кремчето-както подразбрах,май е хубаво в паузите да се използва и то,за да се поддържа ефекта на капсулите.Ами освен изместване на цикъла в началото,имате ли други странични ефекти,като напр.окосмяване или напълняване,увеличи ли ви се апетита?Това е за сега,чакам и събирам още инфо ,за което сърдечно ви благодаря!
  Здравей вьв врьзка с пуера аз от загубата на тегло рязко и почти нищо не ми остана от гьрди с капсулите ми се оправиха не ползам крема и даже свалих още кг.и на гьрдите им няма нищоа за апетит не ми се е увеличил.Консултирах се и с мамолог и каза че не е опасно.Колкото да цикьла има нарушение 1 месец ми закьсня други странични ефекти няма .

# 644
  • Мнения: 1 629
Хахах готина тема за циците. На мен едната ми остана почти същата, а за другата правя безброй упражнения. Между другото има нещо вярно с продължителното кърмене и бавното отбиване, че тогава бюста страдал най-малко!

Общи условия

Активация на акаунт