Мъж-стиснат мъж

  • 6 689
  • 138
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 6 204
Преди време бях попадал на една класация за най миризливите хора в историята, крале, аристократи и исторически личности. В топ 10 беше най богатата жена в началото на миналия век в САЩ. Състоянието и се оценява на милиарди долари в днешни пари. Била токова стисната, че през живота си била купила само 10 рокли и всяка носила докато се разпадне на гърба и, естествено никога не се къпела за икономия на сапун. Най потресаващото беше, че отрязват единия крак на единственият и син, защото отказала да даде 150 долара за лекар като си счупил крака. Пак наблягам, че говорим за състояние от милиарди долари приравнено към днешен курс. Така че има такива отклонения, аз също съм чувал за такива хора, не мисля да е токова невероятно положението на авторката

# 136
  • Мнения: 19 133
Да, вещицата от Уолстрийт, ама тя и за себе си нямаше да ги даде тези пари да се лекува и да не живее като скот, именно това е поантата.

# 137
  • Мнения: 14 966
Мъжът на авторката не ги е дал парите за телефона, тя сама си го е купила .

А някъде написа, че е учил право, затова предполагам, че си упражнява професията. Това с четирите чАса ме изненада, затова пък предположих, че е на абонамент в някоя богата фирма, за да му плащат толкова много в провинцията за 4 чАса.
В другото време сигурно пише договори, участва в сделки за недвижими имоти, но понеже не е адвокат, правните услуги са в сивия сектор.
Надявам се авторката да изчисти предположенията. А тя, каквото и да работи надомно, той предпочита да си е вкъщи и да слугува на всички. Под контрол. На мен ми е интересно той какво прави по цял ден, очевидно е, че тя не остава много време свободна, па макар и безработна.

# 138
  • Мнения: 36 036
Ключ по молба на автора.

Общи условия

Активация на акаунт