Азиатска козметика и грим - тема 25

  • 66 613
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 4 336
Дали някоя от вас е пробвала Benton Honest Eyelash Serum? Пристрастена съм към серуми за мигли, но ми се иска да спра тези, които са с лекарството за катаракта като съставка и търся адекватен техен заместител.

# 691
  • Мнения: 795
Можехте да се постараете повече с доказателството. Орязана снимка с ниско качество (а може и да е soft focus филтър, все тая) на гримирано лице не отразява коректно резултатите Ви от каквото и да е. Важното е, че се харесвате.
Satisfied
Снимката не е публикувана, за да спечели професионален конкурс за красота или фотография, а да покаже грижите, които се полагат и методите, които се прилагат какъв ефект имат върху конкретно лице на 50+. Филтри и декоративна козметика няма. Ще се радвам повече момичета да го правят независимо от качеството на снимките. Който разбира знае какво вижда.
P.S. Оригиналното видео на японския лимфодренаж също не блести с HQ, но това не пречи да се оцени по достойнство!

Последна редакция: чт, 17 авг 2023, 17:55 от GeryGG

# 692
  • Варна
  • Мнения: 7 715
Ох.....аз също съм на 50+ и редовно си изтипосвам муцуната тук там Grinning. Ами..казвала съм го и друг път...трябваше да стана на години,за да се харесам май и да спра да си намирам кусури. Не,че ги нямам ама като си гледам наборките  баш съм си тамЪн JoyJoy да му се не види.
 И....знаете ме,че не се мацотя със сълзи от охлюви и замръзнал праз GrinningGrinning. Уважавам работещата химия и сериозните и постижения. В момента съм се опънала на дивана с една божествена маска с  Crystalide и екстракт от лотос-не е корейска,но пък съставките са си баш по темата.

За мен най-важна е системната грижа без значение с какво. Всеки си избира своя начин.

# 693
  • Мнения: 13 413
Грижата е комплексна, в азиатската козметика работеща е философията плюс добри продукти, плюс процедури и въобще акцент върху това как изглеждаш, да не пропусна и умението да се гримират.

Нали не си мислите, че всички тези прекрасни азиатски лица, които гледаме се дължат само на кремове и слънцезащита.

Също имам самочувствието да изглеждам добре, но добре за годините си, което в никакъв случай не означава, че изглеждам млада. Слагам се в графата поддържана жена - нека да сме реалисти все пак, егото умира последно.
А да изглеждаш по-млад само едното лице не може да ти го даде, комплексно е - прическа облекло, тяло, поведение.

И нито 40 е новото 20, нито 50 е новото 30. Годинките са си годинки и физически и ментално.

Последна редакция: пт, 18 авг 2023, 13:39 от zari65

# 694
  • Мнения: 14 502
Някъде бях чела, че кожата на азиатците съдържа повече колаген и по-бавно го губи сравнено с европейците.

# 695
  • Мнения: 1 991
Е, но пък и Южна Корея е световната столица на естетичната хирургия. Трите най-разпространени процедури са блефаропластика, ринопластика и инжекции с глутатион, за избелване на кожата.
Имат нечовешки бюти стандарти, нищо общо със западните. И се счита за хубаво  нещо,  приема се като нормална грижа за въшния вид. Рядкост са обезобразени лица. Всичко е умерено и дискретно.

# 696
  • Мнения: 2 073
Някой успя ли да пусне поръчка към Yesstyle с този код BTS18?
Отговарям на условията, имам 54 долара в кошницата от минимум 49 USD. Пиша и на тях, но са много бавни.
Разменихме вече няколко безполезни мейла. Последно пратих скрийншот как не ми го приема и чакам. Не ми се иска да изпусна това намаление. От лаптопа също не става.
Скрит текст:

# 697
  • Мнения: 1 991
Някой успя ли да пусне поръчка към Yesstyle с този код BTS18?
Отговарям на условията, имам 54 долара в кошницата от минимум 49 USD.

# 698
  • Мнения: 2 073
Знаех си, че нещо ми убягва. Като сложих едно палто за 50 долара намали.
Еми пак няма да има поръчка....

Благодаря, Catalano



Да, и аз реших, че фешън е проблема, но вижте какво са ми писали

Последна редакция: сб, 19 авг 2023, 15:53 от Miss M

# 699
  • Мнения: 1 991
Ами нищо различно от това, което е на банера, не са Ви написали.
Трябва да имате фешън продукти за минимум $49, тогава всичко в поръчката, вкл. нещата от други категории ще се намали с кода..

# 700
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 146
И в имейла ви пишат същото - трябва в кошницата си да имате дреха за $49 и с кода ще се намали всичко, включително и неща, които не са дрехи. Запетайката прави разликата. Simple Smile

# 701
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 611
Момичета, влюбена съм в алгинатна маска на Anskin с колаген и си поръчах втора голяма опаковка, този път обаче с алое. Много ми харесва кожата след нея и след като направя 10 поредни дни, смятам да си я ползвам поне по два пъти седмично.
Подариха ми обаче един тонер с витамин С, който не съм сигурна дали ще ползвам като тонер, защото просто сутрин нямам време да чакам и да нанасям няколко стъпки. Та да ви питам според вас като е с витамин С в него дали мога да го ползвам да си разтварям алгинатната маска?? Или не е желателно да я свесвам с продукт с активна съставка. Ето това е тонера https://www.iherb.com/pr/advanced-clinicals-c-glow-toner-vitamin … l/111491#overview

# 702
  • Бостън
  • Мнения: 13 623
Ani, по принцип препоръчват алгинатните маски да се нанасят над активен продукт (серум, етц.), защото те подпомагат проникването му. Абсолютно няма проблем да си ползваш под маската ИЛИ да го слагаш в нея (но все пак забъркай предварително малко количество маска + вода + тонер за да се убедиш, че консистенциите се смесват добре и маската се "желира" както обикновено. Аз смесвам с тонер също, ето с този, защото се сдобих с половинлитрово шише:

A под маската мажа 2-3 тлъсти слоя от каквото ми е писнало и искам да го довърша! Рускоговорящите смесват и със зелен чай, етц.

Последна редакция: нд, 20 авг 2023, 21:08 от Agent Provocateur

# 703
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 611
Много благодаря, Агент, ще пробвам. Аз пръскам един тонер с галактомицели и направо после кожата ми е като бебешка. Иначе ей така си стои и хич не го ползвам. Чудна работа ми свърши, дано и с това вит.С да се получи, че иначе ще стои с месеци Simple Smile

# 704
  • Бостън
  • Мнения: 13 623
Ще се получи, къде ще ходи Simple Smile

PS A aз съм си запазила в отворен таб онзи рускоезичен канал, който Гери препоръча и съм решила да опитам нещо от него, че да се почувствам пак млада Wink Дори содата не ме смущава, ама хич Grinning

Последна редакция: нд, 20 авг 2023, 21:24 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт