Азиатска козметика и грим - тема 25

  • 66 363
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 79
Момичета, правя за първи път поръчка в джолсе. Кажете може ли да се плаща с карта, че иска пей пал, а аз нямам. Благодаря предварително 🤗

# 736
  • Мнения: 947
Момичета, правя за първи път поръчка в джолсе. Кажете може ли да се плаща с карта, че иска пей пал, а аз нямам. Благодаря предварително 🤗

Много отдавна не съм поръчвала, но преди доста редовно. Никога не съм ползвала Пейпал и винаги съм плащала с карта. Едва ли нещо се е променило, можете да проверите като стигнете до плащане и ще покаже.

# 737
  • Мнения: 2 245
m1ma,благодаря за инфото,маската в свършила,ще изчакам да я зредят и ще поръчам👍.

# 738
  • Мнения: 79
Момичета, правя за първи път поръчка в джолсе. Кажете може ли да се плаща с карта, че иска пей пал, а аз нямам. Благодаря предварително 🤗

Много отдавна не съм поръчвала, но преди доста редовно. Никога не съм ползвала Пейпал и винаги съм плащала с карта. Едва ли нещо се е променило, можете да проверите като стигнете до плащане и ще покаже.


До тук съм - на пий пал не се маха отметката, а пише, че може да се плати с карта. Оф, голям съм абуриген с тези сайтове, ама пусто искам да направя поръчка.

# 739
  • Мнения: 947
Guffi, сега погледнах и наистина иска Пейпал. Много странно, или са променили плащането да е само така, или аз съм забравила.. Но не ми се вярва, имам Пейпал, но не обичам да го ползвам, само ако нещо много ме съмнява. Нека някой, конто е поръчвал скоро да каже.

# 740
  • Мнения: 1 177
Само пей пал ми е давало винаги. От две години поне

# 741
  • Мнения: 1 987


Скрит текст:
До тук съм - на пий пал не се маха отметката, а пише, че може да се плати с карта.

# 742
  • Мнения: 79
Catalano,  сърдечно благодаря 🤗! Успях и сега ще чакам с нетърпение 😊

# 743
  • Germany
  • Мнения: 2 012
Заповядайте в новата тема https://bg-mam.ma/t/1584594 🤩

Общи условия

Активация на акаунт