Азиатска козметика и грим - тема 25

  • 66 680
  • 743
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 551
И аз се запалих да пробвам тези алгинатни маски. Има ли по-бюджетен читав вариант. Нещо 50 долара за маска не ми се дават No Mouth

# 721
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 627
И аз се запалих да пробвам тези алгинатни маски. Има ли по-бюджетен читав вариант. Нещо 50 долара за маска не ми се дават No Mouth
Къде са тези по 50 долара или говорим за различни неща.

https://www.stylevana.com/en_EU/anskin-modeling-mask-240g.html

# 722
  • Мнения: 551
Мишчица писа за БД от Jolce и че намирала само 50-доларови, та от там Simple Smile Иначе благодаря за Линка, Ани. Ти от коя си доволна? Не че само до 1 бр. ще се огранича де, ама да са 2-3 примерно Disappointed

# 723
  • Мнения: 1 136
За какво точно се прилагат тези алгинатни маски? Какъв ефект гонят?

Последна редакция: чт, 24 авг 2023, 18:16 от Dewi D

# 724
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 627
Мишчица писа за БД от Jolce и че намирала само 50-доларови, та от там Simple Smile Иначе благодаря за Линка, Ани. Ти от коя си доволна? Не че само до 1 бр. ще се огранича де, ама да са 2-3 примерно Disappointed
Пупи, колагена ползвам в момента. Следващата мисля да е с алое. Simple Smile

# 725
  • Мнения: 451
Здравейте! Тепърва навлизам в азиатската козметика, засега съм много доволна от слънцезащитата на Skin1004-Water fit sun serum, много добре се разбира с всички фдт-и и е добра основа за грим. Имам въпрос, дали някой е ползвал есенцията на Beauty of Joseon-Ginseng essence water? Поръчах я насляпо от сайта на Barecare.

# 726
  • Мнения: 1 995
Имам въпрос, дали някой е ползвал есенцията на Beauty of Joseon-Ginseng essence water?
Ако това Ви е първи подобен продукт - ще Ви хареса. Най-обикновен тонер, водна консистенция, ползва се след измиване на лицето, за предпочитане с ръце, но може и с тампони, от тънките. Попива бързо, позволява наслояване. Очаквания за някакъв по-особен ефект не би трябвало да имате от единичен продукт, освен нотка допълнителна хидратация.

# 727
  • Бостън
  • Мнения: 13 632
Да, и аз го имам. Комбинирам го с 2 от серумите на BoJ и със ретиноловият им серум за очи.

# 728
  • Мнения: 451
Много благодаря за отговорите! Да, аз търся добра хидратация, аз също имам серум на BOJ със зелен чай, дано се спогоди с комбинираната ми кожа.

# 729
  • Мнения: 6 585
Искам да опитам околоочен крем с антиейдж действие. Моля, препоръчайте ми някой, който мога да си купя от Лили, ДМ, Ремедиум, а не от сайт.
Аз мисля да пробвам този на medi-peel. С доста добри отзиви е. В момента е на добра цена в Лили.

# 730
  • Мнения: 175
А има ли доволни от корейските шампоани

# 731
  • Мнения: 451
Аз съм доволна от един на Доори-в златни опаковки са, против косопад, и шампоанът, и балсамът хидратират много добре (косата ми е боядисана и много гъста и тежка).

# 732
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 627
А има ли доволни от корейските шампоани
Много харесвам шампоана и балсама с оцет на Ладор. Запечатва страхотно цвета и дава уникален блясък на косата. https://kocos.bg/SHampoan-za-kosa-Lador-ACV-Vinegar-Shampoo--1-524

# 733
  • Мнения: 175
Благодаря Ви, за отзивите взех от този модел шампоан
Ще споделя мнение

# 734
  • Мнения: 245
Като заговорихме за шампоани,във възторг съм от тази марка
  https://lotuskbeauty.com/product-category/%d0%bc%d0%b0%d1 … d0%b8/dr-forhair/
Пробвах " оригинал" варианта,имам и "silk"версията.Безсулфатни са,но се пенят отлично,измиват нежно,но добре и са с насоченост срещу косопад.Според един руски форум,дето се зачетох,се справят супер с косопада и всякакви бъгове със скалпа.Пробвах и маската,купена погрешно вместо тоник,но грам не съжалявам.Хора,получих коприна вместо коса,много жива,много лъскава и цветът придоби много хубав нюанс,скалпът ми се чувства прекрасно,защотомаската е и за скалп.И още една екстра - днес икономисах парфюма,ухае невероятно за моя вкус,ненатрапчиво,но много ми хареса.
Даже обмислям да споделя във форума за професионалните продукти.

Общи условия

Активация на акаунт