Колко често сменяте спалното бельо?

  • 6 199
  • 145
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 936
веднъж седмично  Simple Smile

# 46
  • Мнения: 5 647
Веднъж седмично.

# 47
  • Мнения: 3 576
И аз веднъж седмично, но да си призная това ми е от най-неприятните домакински занимания.....

# 48
  • Мнения: 14 491
и аз тъй си мисля че е редно, но аз сменям на две седмици. така прави майка ми и аз от нея съм се научила. хич не ми се гладят чаршафи всяка седмица, иначе и аз бих почнала да сменям веднъж седмично.

# 49
  • Мнения: 2 211
В детската - два пъти седмично, в спалнята веднъж седмично.

# 50
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
На 7-8 дена през зимата, през лятото на 4-5 дни

# 51
  • Мнения: 57
...но да си призная това ми е от най-неприятните домакински занимания.....

Оф и аз така. Затова като махна чаршафите (обикновено сутрин) не слагам веднага нови, а чак вечерта преди лягане ги слагаме двамата. Но проблема е, че вече е късно, уморени сме и ни се спи и мъжа ми като почне да мрънкаааааа...........

# 52
  • Мнения: 57
... хич не ми се гладят чаршафи всяка седмица...

С риск сега да ви възмутя, без бой си признавам, че аз чаршафи не гладя. Както и хавлиени кърпи или например чорапи. Шапка свалям на жени, които имат време и желание да го правят, но аз мразя да гладя и съм ограничила нещата за гладене до абсолютния минимум  Crossing Arms

# 53
  • Мнения: 8 917
На 7, рядко на 10 дни.

# 54
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Веднъж седмично/обикновенно в неделя/
В градината една майка протестираше,че много често ни давали да перем чаршафите  #Crazy/вземаме ги за пране всеки петък/

# 55
  • София
  • Мнения: 1 555
... хич не ми се гладят чаршафи всяка седмица...

С риск сега да ви възмутя, без бой си признавам, че аз чаршафи не гладя. Както и хавлиени кърпи или например чорапи. Шапка свалям на жени, които имат време и желание да го правят, но аз мразя да гладя и съм ограничила нещата за гладене до абсолютния минимум  Crossing Arms

 Stop И аз така.....

 Whistling


И тъй като много, много мразя и чаршафите да ги оправям на леглата, гледам да не оставям без компания при това задължение(на мъжете да не са им от кашкавал ръцете). Joy


П.С. А иначе сменяме по 1-2 пъти седмично, зависи. Simple Smile

# 56
  • Мнения: 658
Веднъж седмично/и това ми е много/, но лятото - през ден

# 57
  • Мнения: 863
Веднъж седмично-в неделя

# 58
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
... хич не ми се гладят чаршафи всяка седмица...

С риск сега да ви възмутя, без бой си признавам, че аз чаршафи не гладя. Както и хавлиени кърпи или например чорапи. Шапка свалям на жени, които имат време и желание да го правят, но аз мразя да гладя и съм ограничила нещата за гладене до абсолютния минимум  Crossing Arms
Аз, не че мразя да гладя, но отнема мнооого време, затова напоследък изобщо не паля ютията. Иначе много обичам да спя в изгладени чаршафи, но я няма добрата фея  Confused

# 59
  • Мнения: 2 270
Веднъж седмично-в неделя
аз така - всяка неделя

Общи условия

Активация на акаунт