Близките ви в течение ли са на вашето бебеправене?

  • 4 937
  • 82
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 422
Най - близките ми знаят за проблема при нас е сложно очаква ни ИКСИ  Money Money Money и ни трябва поткрепата на родителите нали те са за това. А и ми писнаха въпроси ....Хаиде какво чакате????????? Викам си чакаме щъркела АМА.......НА Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil

# 76
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
При нас  доста близки и приятели знаят,защото бебчо вече не идва четвърта година.Това малко ме притеснява,защото всички са един вид в очакване,а чудото не става и не става.Но въпреки това имам тяхната подкрепа.Повечето от тях не могат да ме разберат напълно,защото може би не са го преживяли,но момичетата от проблемно,а и приятелки също с проблемно забременяване, прекрасно ме разбират и ме окуражават във всеки един момент,за което съм им много благодарна.А на всички вас пожелавам съвсем скоро да зарадвате близки и приятели с най-хубавата новина. baby_neutral

# 77
  • Мнения: 13
Първия път както се казва"бихме тъпана".Впоследствие разбрах,че не всички близки са били доволни.За това сега че си мълчим докато се уверим,че всичко е наред.Първото ни дете се роди с увреждане.
Това наистина е личен въпрос.

# 78
  • Мнения: 1 209
Казала съм само на две приятелки, които разбира се ме следят изкъсо, но това не ми пречи. Иначе мислим родителите да ги уведомим веднага щом разберем, че е станало, защото ще ми е необходима тяхната помощ за гледането на малкия, който е в най-щурата възраст...

# 79
  • Мнения: 200
Още от момента в който обявихме че ще се женим започнаха въпроси  "Да не си бременна?" сякаш за да се ожениш трябва да си бременнен. И така до сега всеки пита и дава зор. Ние самите не бяхме решили и това много ме дразнеше #2gunfire
Сега бебеправим, но на никой не казваме , защото естествено въпросите и коментарите продължават.
 Naughty

# 80
  • Мнения: 421
Когато започнахме да правим бебо - не казах на никого! Коато бебо стана... казах на най-близките,че се опитваме да си направим бебе...Преди наколко дни (когато минаха три месеца) казах на близките,че съм бременна Simple Smile ...а останалите ще разберат когато ми проличи повечеко,защото засега още съвсем малко ми личи.

# 81
  • Мнения: 16
Все още на никого не сме казали.Мисля и че, не е необходимо,тъй като това е доста лична тема и едва ли трябва да бъде достояние на цялото ни обкръжение.Когато бебо е на лице, всички ще узнаят, а дотогава шшшшшшшшшш....т и стискайте палци.Този месец се надявям да бием камбаната!!!!!!!!! Laughing Laughing Praynig

# 82
  • Мнения: 1 919
 Whistling само майка ми се досещаше иначе..НИКОЙ! Peace

Общи условия

Активация на акаунт