Какво ще кажете за танцьорите на Слави тази вечер?

  • 9 847
  • 254
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 5 370
За втори път опитвам да се регистрирам в нетера, но нищо не пристига на мейла ми и не мога да потвърдя регистрацията. Досега ги теглех от линкос, но странно защо снощното предаване още не е качено. Много ме е яд.
Има някакви бъгове, не знам защо, аз си направих регистрация оня ден, днес пробвах да вляза през Операта-тц, после през Експлоръра-пак тц, накрая си отидох в мейла и кликнах на втория линк, взе, че се задейства. А защо по този начин-Иди ми кАжи. newsm78 При положение, че вече ми е активирана регистрацията...... Thinking
Безплатен е един месец, после май има някакви плащанки, ще видя за какво иде реч след 16.02.

# 181
  • Мнения: 6 904
Безплатен е един месец, после май има някакви плащанки, ще видя за какво иде реч след 16.02.
След един месец трябва само да си подновиш абонамента, пак си е безплатно.

# 182
  • Мнения: 9 903
Алина не ми хареса - харес ами Баташов, хареса ми и цялостната идея.
Май никой не ми хареса. Освен Йоанна. Хареса ми Маги Вълчанова, харесаха ми Иво и Павлина, но по-сокоро като визия.
Не съм доволна от снощи.

# 183
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
И аз така - не съм доволна. Очакванията ми бяха далеч по-големи. Разочарована съм от Лили, от Метин, от Алина - много неуверена, много.

# 184
  • Мнения: 1 520
Безплатен е един месец, после май има някакви плащанки, ще видя за какво иде реч след 16.02.
След един месец трябва само да си подновиш абонамента, пак си е безплатно.

 Peace, тъй е, да.

# 185
  • Мнения: 1 153
А от друго място мога ли да изтегля последното предаване Rolling Eyes

# 186
  • Мнения: 7 430
А от друго място мога ли да изтегля последното предаване Rolling Eyes

http://torrents.bol.bg  Peace

# 187
  • Мнения: 7 474
Гледате ли? Зрителите ще гласуват  Laughing

# 188
  • UK
  • Мнения: 3 959
Я някой в резюме, че чак сега пуснах...

# 189
  • Мнения: 7 474
Финала ще е на 02.02 -волна програма и от днес зрителите ще гласуват. Победителят от зритеския вот получава бонус 6 точки . Освен това ще му гостуват всака вечер в шоуто , за да се представят.

# 190
  • Мнения: 2 495
Еййй,тоя Слави бе Mr. GreenМай ще избие парите от ферарито с тия смс...Хич не са прости Wink

# 191
  • Мнения: 2 229
Да бе нали тръгнала съм да си харча парите за смс-и. Crazy

# 192
  • Мнения: 11 546
Още един опорочен от СМС-и конкурс. Rolling Eyes

# 193
  • Пловдив
  • Мнения: 704
 Mr. Green това го чаках още от началото на конкурса

Айде,време е за нова анкета

Първосигнало бих гласувала за Метин, но той в последно време нещо заби, колкото и да не искам да го призная.
Може би Йоана се справи на всички изпити добре. За първи път съм склонна да пусна смс (60ст)за подобни мероприятия  Thinking, обаче верно много им се вълнувам..тююю

# 194
  • Мнения: 2 495
Мен ме съмнява че тая цялата работа е навързана ThinkingС тия 6 точки....а като гледам как Славито си е харесал Лилиту.....незнам, ще гледаме Thinking

Общи условия

Активация на акаунт