"ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ" - тема 10

  • 16 828
  • 457
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 505
Взех нещата от iviche. Това ,което става ще го занеса утре в Св.Параскева.

# 91
  • sofia
  • Мнения: 7 477
така Hug.......
по4вам да звъня на логопеда,мерси моми4ета за инфото Hug,така и тя ще е радостна,4е може да помогне.

нещо което не знаете щото Гери няма време да пише Twisted EvilТя е в контакт с ПУ в Долни Дъбник,Плевенско.Там имали нужда от доста неща  :(160 деца били..........Говорихме си с нея да засилим дрехите ,които имаме събрани за там.Решихме,4е БДЖ е най-добрият вариант с влак,който спира в Д.Дъбник.Гери ще проу4и как то4но да стане с изпращането,но аз пак да питам:ИМАМЕ ли хора в БДЖ да транспортираме  багажа без пари newsm78Говорим за много  багаж Twisted Evil

Весе,да беше писала за Догановоооооооооооо Mr. GreenКак си с въшките,имаш ли си?Меги,ти? Joy

В4ера се видяхме с де4урлигата,радостни,доволни,абе..........добре гледани деца Heart Eyes Heart EyesКаките и батковците се нижеха от у4илище ,говорихме си,дадохме и това-онова WinkДисковете от Стелина се разграбиха  Twisted Evil,но оставихме резервни при възпитателите.Страхотни деца са там.Персонала и те са супер  bouquet  bouquet

ЗДрави са,поканиха ни за обяд(пиле с грах),ама ние нали сме си срамежливи Mr. Greenкак ще им ядем обяда Crazyне се присъединихме.........
Пак са въшлясали горките,еле па Рай Mr. Greenи щяха да ги мият като си тръгнахме .Дун4ев ги събра да ни попеят малко ,бяха полу4или дарение от килими за новите стаи и имаха удовоствието да си избират килими Hug
Много са пораснали,особено мацките Heart EyesМного мога да пиша за в4ера и най-ве4е за децата,но всеки,който ги познава може да ме пита  Hug
С Дун4ев си обсъдихме това-онова за работата ни за в бъдеще ,много неша са,ще се изясняват допълнително.Ето по-важните:

1.Търси работа на две моми4ета в София или около Ел.Пелин.В заведение-сервитьорки,в кухня..........На 4овешки заплати за да могат да си плащат наема все пак.
2.Утре ще доведе 5-6 деца за преглед на о4ите при Писна ми
3.Трябват им хран.продукти-маргарин,кайма,картофи,нишесте,колбаси,мин.вода,сокове.......Това ще го пусна и в новата тема Wink
ми,това е май..............Весе?Меги?

# 92
  • sofia
  • Мнения: 7 477
вижте това Close

http://www.bgblago.com/?1,2,,,2007-01-10,2007-01-10,,7241

само без крайни мнения,моля Mr. Green

# 93
  • Мнения: 4 195
кви крайни м нения - еваларка на момата Peace
роси - обичаш ли ме newsm78 ако ме обичаш, ще ти кажа, че на майка ми на-добрата приятелка е секретарка на ген директор на БДЖ и ще и се примоля, и тя ме обича и няма да ми откаже. Но ако не ме обичаш нали знаеш - няма да я питаммм baby_neutral

# 94
  • Мнения: 863
Току що говорих с директорката на дома в Драгалевци. В събота ще ходят на благотворителна изложба в м. Земята и хората, приходите от която ще бъдат за дома. Но ще тръгнат около 10.30 часа. Затова се разбрахме ние да отидем към 9.00-9.30 часа - Линда, Миленче, както и всички новорешили се да се присъединят - удобен ли ви е този час?! Съжалявам, че така го реших без да го съгласувам с вас, но много държа да се видя очи в очи с тази госпожа, а това беше единствената възможност.

Одеалата, с които разполагаме големи и тежки ли са?! Казах й, че имаме възможност да помогнем със същите ... това й беше единственото изискване - да не са такива.

Цитат
Весе, ще дойда и аз в Драгалевци, часът ми е удобен 9,30ч. Моля те, пиши ми на Лс ,точно как да стигна до там Praynig

Одеалцата не са тежки ,размерите са им дълж.136 на шир. 107. От тези вълненките ,от едно време сините,ако си ги спомняш  Simple Smile

# 95
  • София
  • Мнения: 6 743
Миленка, за дом 7 последно какво се разбираме?Аз не мога в 9 - рано ми е.  Sad

# 96
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ako обстоятелствата налагат ще те заоби4аммммммммммммммм Mr. Green

абе аз не за момата Twisted Evil,а за дома,който се споменава.няма зна4ение.........
Айде,пускай връзките Praynig


намериха се храни за Доганово,ще има и лекараства за Трън,както и храни за там..........Е,поне са обещани Thinking

В звено Майка и бебе Шумен 4акат самотна майка да роди на4алото на февруари.Молят да им се  помогне с дрешки и вси4ко необходимо за бебето.Гери от БАОО ми звънна ,помолили са нея,а тя нас Twisted Evil...........Та,хайде пак -имаме корито,повивалник...........дрешки....аз имам хавлиика омаляла на Сашко..............Искат и комплект4е за изписване.......

Ще се закарат много храни в Перник идните дни от една банка.Да знаете,4е за там имат приготвени много неща Hug,а ние утре ще носим лекарства......В момента в Перник нещата са на 6!!!!!!!!!!

# 97
  • sofia
  • Мнения: 7 477
нова информация Twisted Evil

с част от парите от базара ще помагаме в Кюстендил Simple Smile,ама си го знаете Hug
Та,онзи ден им дадохме две печки чрез мъжа на Ели Аатанасова .Печките са в дома и вече положението е овладяно.......Имаха и счупени прозорци ,дадохме пари и за това....Сега си позволявам да пусна малко инфо от Ели .....В бележка е,нямам навика да пускам бележки из форумите,но това е за всички ВАС Heart Eyes

Привет,Роси.Днес поставихмв стъклата в дома.Имаше непредвидена ситуация.Вместо пет,поставихме три от счупените стъкла,защото за другите две нямаше дограма.Те са единични стъкла,но исках да се сложат,за да станат двойни,за по-голяма изолация,понеже са в спалнята на децата.Но мисля,че и единични  за сега не е толкова спешно.
  Успях да навия стъкларя да не взима за монтаж,за трите стъкла излезе 90лева
Това е от мен за сега.Благодаря за помоща,от името на децата и директорката.Добре,че сте виееее.Страшни сте



Надявам се Ели да не се сърди PraynigЕли,благодарим за помоща и ние HugБез теб и мъжа ти щяхме много да се проточим с тия печки и стъкла....... Twisted Evil

Сега остана изолацията newsm78

# 98
  • Мнения: 2 584
Роси в склада има дрешки за новородени а мисля че и комплект за изписване, утре ще погледна и ще ти пиша

# 99
  • на път
  • Мнения: 2 804
..............Искат и комплект4е за изписване.......


Знае ли се какво е бебето. Ако не роди до понеделник момичето, утре заминавам в командировка във Франкфурт, ще донеса нещичко за изписването от там .... май все още има следколедни разпродажби ....

# 100
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Роси в склада има дрешки за новородени а мисля че и комплект за изписване, утре ще погледна и ще ти пиша

супер   bouquetвсичко,което ти попадне го заделяй PraynigАз като мога ще отида до другият склад и ще кажа за да съгласуваме положението Hug

Логопеда е на линия за Драгалевци,идната седмица ще отиде да прегледа децата и да почват.
Ще опитам и в Перник да я карам веднъж седмично,но за Трън няма да стане Sad

чакаме Св.Параскева и дом 7,нали Миленче Twisted Evil

Последна редакция: ср, 10 яну 2007, 22:11 от lavender

# 101
  • Мнения: 2 584
сега в господари на ефира даваха за фондация фантом на района на Бургаска община, но или не казаха коя е фондацията или аз не чух, някой гледали предаването, кажете за какво става на въпрос, хапчице Praynig

# 102
  • Мнения: 863
Роси в склада има дрешки за новородени а мисля че и комплект за изписване, утре ще
чакаме Св.Параскева и дом 7,нали Миленче Twisted Evil

Цитат

Да, ще кажа Peace

Иве, последно за Дом 7 остава в 10,00ч. пред магазин 345 в петък Hug

БРАВО на Ели АТанасова и мъжът й Hug Роси,няма ли скоро да се заформи ходене до Кюстендил...домъчня ми за дечицата Thinking

# 103
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Милен4е,аз няма да мога идната седмица.Ако някой друг с кола можа-отидете HugНадявам се Мери да вземе талоните от Темпо тия дни Praynig

# 104
  • Мнения: 129
Искам да благодаря на всички мамчета.Да знаете,че много се радвам,че съм една от вас newsm35.Все още съществуват добри хора,които помагат.Това много ме радва.Може да не се включвам във форума,но това не значи,че не следя темата.Ще се постарая за напред да се включвам по-често.
  Децата в дома са добре.Беше им малко студено,но сега печките бачкат и е значително по-топло.А и стъклата оказват влияние Laughing.Сега се заемам с изолацията.Сигурно за тази цел трябва да се наеме фирма.Ще разузная-подробности и цени и ще съобщя резултата.
  Това е за сега. lovekiss

Общи условия

Активация на акаунт