Трета сливица!!!

  • 118 951
  • 817
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 3 456
В това лошо време толкова ми се иска операцията на Мария да беше насрочена за юни месец. Ако се задържи така студено студена сще взема да му звънна да видя не може ли да ни смести в графика. Мария пак нещо не ми харесва  -   носът си и тече, започна да пишка много често, и пак да се напикава нощем и този път и с кашлицата не може да се справиме, продължава да сикашля много грозно.
За баткото говорих много подробно с Френгов по телефона,  и той каза че иска секрет от гърлото и при него, но не препоръчва ако е отрицателен да бързаме. Каза че ако обаче има заключението на ревматолог и пулмолог, ще оперира и него. Но поне за сега ме разубеди. Няма да бързам, с Минко съм решила да изчакам, нещо за него не мога да се пречупя.
Успех на всички на които им предстои операция.
Гадните стрептококи атакуват сливици, сърце, стави, бъбреци. За да си по-спокойна пусни й стерилна урина.
Дано всичко е наред !!! Ако все пак се вместите някъде в графика пиши ми- ще се радвам да се видим ( макар и в болница).

# 796
  • Мнения: 5 531
Мерси Лорка, още не съм му звъняла. А за съжаление си права, наистина стрептококите могат да доведят до сериозни усложнения. Може би е по-добре да я заведа там на място да говориме пак . И аз вече незнам какво да правя.

# 797
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Mamica, няма начин да не познаеш Ivetunka, виждала си е хиляди пъти Wink

# 798
  • Мнения: 128
Мамица, аз ще го водя в Медицинска Академия за алерголог, а изследванията ще направим в Сибалаб. При Кюлев сме на 1 юни по обяд, за да направим консултация с анестезиолог и педиатър. Аз имам направление за хоспитализация и си мисля, че то няма да покрие прегледите при тези специалисти. А за 180 лв. , доколкото разбрах от Кюлев трябва да се платят при всяко положение сутринта преди операцията.

# 799
  • София
  • Мнения: 2 530
Прегледа при анестезиолог струва 15лв, а при педиатъра е безплатен!

# 800
  • Мнения: 128
bifana, благодаря за ценната информация!

# 801
  • Мнения: 10
Моля някой ако има опит - лечение с хомеопатия на трета сливица.Веднъж вече сме я махали,когато беше на 4,5 г.сега сме на девет.Проблеми със слуха,има алергичин ринит и хроничен синузит /за съжаление/ според лекарите.Толкова съм объркана.Страхувам се от операция.Искам да опитам и с хомеопатия.Но дали ще помогне това?Дали няма да сгреша и да стане още по-лошо?А добри лекари знаете ли?

# 802
  • Мнения: 3 456
Моля някой ако има опит - лечение с хомеопатия на трета сливица.Веднъж вече сме я махали,когато беше на 4,5 г.сега сме на девет.Проблеми със слуха,има алергичин ринит и хроничен синузит /за съжаление/ според лекарите.Толкова съм объркана.Страхувам се от операция.Искам да опитам и с хомеопатия.Но дали ще помогне това?Дали няма да сгреша и да стане още по-лошо?А добри лекари знаете ли?
От личен опит точно с трета сливица ти казвам : НЕ ПРОБВАЙ С ХОМЕОПАТИЯ !!! По напред в темата съм писала за третата сливица на дъщеря ми и хомеопатията.

# 803
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Веднъж вече сме я махали,когато беше на 4,5 г.

къде? и с каква анестезия? (ако не е тайна)

# 804
  • Мнения: 10
Махнахме третата сливица в Ст.Загора с пълна опойка.Но ето пак израстна. И пак ни е намален слуха

# 805
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Махнахме третата сливица в Ст.Загора с пълна опойка.Но ето пак израстна. И пак ни е намален слуха

нямате ли възможност да дойдете в София?
Явно не е махната както трябва и защо щом имете проблем със слуха не са взети навременни мерки от лекарите?

# 806
  • Мнения: 10
Да това смятам да направя - да отидем на преглед в София.Но не мога да реша къде да отида.Много неща прочетох във форума и още повече се обърках. Ходили сме при д-р Рачева и д-р Бойкикева в Александровска.Но не съм сигурна,че искам пак там да отида.

# 807
  • Мнения: 4 176
Прегледа при анестезиолог струва 15лв, а при педиатъра е безплатен!
А да взимам ли направление за педиатъра?

# 808
  • Мнения: 2 751
Да това смятам да направя - да отидем на преглед в София.Но не мога да реша къде да отида.Много неща прочетох във форума и още повече се обърках. Ходили сме при д-р Рачева и д-р Бойкикева в Александровска.Но не съм сигурна,че искам пак там да отида.
Аз бих те посъветвала Транспортна. При проф. Едрев, д-р френгов или д-р Василев.
Ние махахме там и съм много доволна.
Успех   bouquet

# 809
  • Мнения: 5 531
Да това смятам да направя - да отидем на преглед в София.Но не мога да реша къде да отида.Много неща прочетох във форума и още повече се обърках. Ходили сме при д-р Рачева и д-р Бойкикева в Александровска.Но не съм сигурна,че искам пак там да отида.
Аз бих те посъветвала Транспортна. При проф. Едрев, д-р френгов или д-р Василев.
Ние махахме там и съм много доволна.
Успех   bouquet
   newsm10 Е не може и аз да остана по--назад. И аз препоръчвам Транспортна болница.

Общи условия

Активация на акаунт