Как бихте постъпили вие?

  • 1 546
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
В тази ситуация бих оставила детето на някоя баба, защото на самото парти явно ще има по-големи дечица, които ще лудуват и бесуват.
И дори да се уморите и да ви се приспи, може да няма възможност да сложиш бебка да спинка на спокойствие и тишина. Все пак съгласи се децата трудно ще разберат че трябва да пазят тихо на бебето за да спи. А и не мисля, че е редно в случея да се съобразяват с вас. А и като казваш, че ще има толкова много баби там аз лично бих се спряла да си водя детето по такива места, защото мразя да я щипкат по бузките, да я мачкат като парцалена кукла и накрая да викат :" Ау тя повърна...." и да почнат да ти дават съвети Close
Всъщност както си решиш, но и грипозното време в момента също не трябва да се пренебрегва. Детето ти е малко, има време за социални контакти Wink

# 16
  • Мнения: X
Цитат на: belinda
Аз не бих завела Ники.Не заради болестите.Просто той си е магаре.Ще се посмее, ще поиграе, пък като писне, като се разциври - ще развалим празника Sad Знам си го аз.......


Хм, развесели ме...и наш'та хубавица си е магаре Laughing  Laughing

Мноооого ви благодаря за бързите отговори.

# 17
  • Мнения: 3 153
Цитат на: pandora
След около 2 седмици племенничката ни има рожден ден /2г./. На партито ще има майки с дечица, като броя на бабите и лелите ще е преобладаващ. Ако отида с Ния тя ще е най-малкото бебе там. Чудя се да я водя ли или не. Едно заради многото хора и грипавото време и друго, че незнам как ще се държи. Напоследък е станала, като лепната за мен, щом някоя баба дойде и тя направо почва да пиши, newsm45  ама такъв рев му удря, че да и се чудиш. Когато отива да спи при баба си, след нощувката всичко е Ок - весела, смее се, дори не се плаши така от други хора - вероятно, защото там има много, но ако я заведа и писне - то е ясно какво ще е за нас ама и на хората партито може да развалим...та се чудя а с Ния или без Ния Thinking

Иво го водехме навсякъде (вкл. и на разни вили) с нас-на гостита, партита и др. културно-масови прояви, където обикновено има доста хора. ДО преди 2 седмици се държеше супер културно и се усмихваше на всички, но от тогава изведнъж на едно гости като ревна и край-неутешим! Тестваме го вече няколко пъти и не и не, мисля че се стряска от различните хора, макар че повечето ги е виждал доста често, а и почва да разбира кое му е "вкъщи" и кои са мама и тати конкретно! Иначе при едни нови физиономии и рязък смях наистина започва да реве все едно го колят и няма успокояване в никакъв случай! Ние вече не го водим или поне избягваме, ако можем! Моят съвет е да не я водиш, само ще се стресира от многото хора!

# 18
  • Мнения: 189
Аз бих оставила детето в къщи, стига да има на кой разбира се. Според мен зависи от броя на присъсстващите най вече но като знам лелите и бабите обикновенно как не може да им  го жземеш от ръцете, по-добре си го спести.
Виж на сбирка с приятелско семейство и по-спокойно мяста съм За.

# 19
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Още с много мъничка, особено ако има деца които ходят на ясла или градина. Времето е болно.

# 20
  • София
  • Мнения: 2 958
Не бих го завела.И заради вируси,и заради цялата шумотевица.Та бебето е само на 4 месеца....нека си стои в къщи,ако беше лято и на открито -става,ама зимата с много хора...не.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Arrow не я води...върлува ужасен грип и заради една шумотевица, от която беба няма нищо да разбере може после да си скубеш косите от някоя болест. По-големите деца/хора дори да не са болни понякога са вирусоносители.
Не рискувай излишно. За напред ще имате много детски партита.

# 22
  • Мнения: X
Благодаря ви, аз също мислех да не я водя, но пък си рекох да не се престаравам да я "пазя" прекалено много.

Общи условия

Активация на акаунт