д-р Ирена Хасара

  • 44 309
  • 69
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2
Не знам какво точно се вижда тук във форума, но всеки път когато отидете в кабинета на доктор  Хасара, той е винаги пълен с пациенти.  Това означава ,че тя е добър ортодонт защото тя се грижи за много пациенти.  Ако тя беше  не постоянна и последователна в професията си,  ако имаше повърхностно отношение, ако мамеше своите пациенти със рентгенови снимки или по друг начин,  ако беше немарлива  да открие тези кариеси плупит,и.т.н. (цитирах някои от критиките от предишни няколко мнения)Ако тези  мнения бяха истина  кабинета щеше да е празен като ходите на преглед при нея а е точно обратното.   Ето и линк да се уверите че доктор Хасара е  много кадърен ортодонт:  http://www.orthodont-bg.org/%D0%BF%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/ 

Аз сам пратил много приятели и никои досега не се е оплакал от нейното отношение или лечение.  Много е тъжно каква е натурата на българите щом някои се издигне по нависоко хората се опитват да го дърпат надолу в калта, тази завист и долна постъпка е характерна за българите в  чужбина, както е и в България също, един от най явния пример е „fanzinzeng”  потребителят.  Първата му регистрация е на 19 МАЙ 2013 и на същата дата  беше написал 2 негативни мнения,   след точно една година отново на 19 МАЙ 2014 година той пак изразява  2 негативни мнения. И през тази една година той никъде другаде не е изразил мнение.  Много е трагичен този индивид особено с  описа си на поведението на доктор Хасара. Половината  неща в описа му един пациент няма как да получи такова отношение,като например агресия и безразличие на чувства. Трябва да познаваш доктор Хасара в личен план, за да може да дадеш такова мнение за нея.  Ако бях на мястото на доктор Xасара бих открил този потребител  „fanzinzeng”  и бих го осъдил за клевета.  Фактите показват че доктор Хасара е много добър специалист и знае как да се държи с пациентите си. При всички най добрите лекари по цял свят се чака дълго за да те приемат защото имат са много търсени и имат много пациенти да лекуват.  Не бива да се сърдим когато чакаме повече време за да ни приеме доктор Хасара това е част от професията на един много добър лекар.

# 61
  • Мнения: 1
Прочетох интересни мнения за д-р Хасара. Искам да отбележа, че съм на 27 години и съм ходила при различни професори и светила, които са ми казвали такива безумици, че оставах без думи всеки път. Това е и причината да не съм си сложила брекети по-рано. Тъй като имах проблемни мъдреци, които никога нямаше да израстнат се подложих на доста трудни операции, за да ми ги извадят /тук е момента и да благодаря на моя хирург д-р Деливерска/. Миналата година, след разговор с моят стоматолог , той ми препоръча д-р Хасара. След дълъг размисъл от моя страна дали си струва пак да ходя на ортодонт, реших да пробвам отново  и ще видим какво ще ми бъде казано. Искам да допълня, че след операциите съм ходила на преглед и в чужбина, където са ми обяснили много подробно какъв е моят случай/ понеже четох и за нейните цени, направете си труда да проверите в чужбина колко е или в тукашните „УЖ“ хубави клиники/.
Д-р Хасара ме прие много любезно в кабинета си и след обстойно обяснение за първи път повярвах на всичко, което ми се каза. Не трябваше да случаш поредните глупости от сорта - сега е тази цената, но може да варира, в зависимост от движението на зъбите, захапката и т.н. Докторката ми каза всичко, което ми се включва в цената, какво ще ми представлява лечението и ориентировъчен срок за продължителността на лечението. Няма ортодонт или лекар да каже точно ден и час, в който неговия пациент ще се излекува. Тези мнения, които ги публикувате са единствено за цел да я оплювате, а нито един от Вас хейтъри дори съм сигурна, че и на стоматолог не сте били в жалкия си живот.
Като за финал искам да кажа, че за моят случай, на всякъде ми казваха около 2,5 – 3 години лечение. При нея свалих брекетите на 1 година и 16 дни. Имам перфектните зъби, нямам кариеси, защото тя много внимателна преглежда всеки път. Що се касае до чакането в кабинета имайте малко разум, тя е лекар, това не Ви е солариума с точен час. На всеки човек може да му се наложи да я посети без час, все пак има и  дечица, които не могат да разберат, че натоканата какичка в чакалнята има час в точно 16:30 например, а след това има среща.
На всеки, който съм препоръчала д-р Хасара не е съжалил за миг, аз също. Радвам се, че отидох при нея и сега съм горда с усмивката, която имам.

# 62
  • Мнения: 4 500
Подбутвам темата с молба за мнения, но НЕ от гости  Crazy Все някое майче от този обширен форум, ще има мнение  Hug

# 63
  • Мнения: 1
Познавам докторката като пациент и искам да добавя нещо много характерно за нея. Тя е исключителен "нарцис" и доста добър манипулатор. Това, че първоначално дава по-кратки срокове за лечение от реалното е вярно, но то е да ви зариби. Знае как да привлече вниманието и симпатиите на хората до момента, в който те попаднат в капана и. Също така е много меркантилен човек.  Дано с времето се е променила, но никак не ми се вярва.

# 64
  • Мнения: 437
Аз също, като преминала лечение при нея не бих я препоръчала на никой и съжалявам, че тогава съм се спряла на нея..

# 65
  • Мнения: 3
пациент съм на д-р Хасара, както и майка ми. Изключително недоволни сме - в началото за да ни зариби намали цената, сложи невъзможен срок, за съжаление решихме да й повярваме. Всеки път си измисля някакви такси. Също така моя приятелка също стана нейна пациентка и цените при нея за същата услуга са коренно различни. При Хасара сумите са по лична преценка. И не на последно място - коментира пациентите си много грозно, от сорта на “детето на не знам си кой си е с ужасен дъх”. Непрофесионално и грозно е. Мекрантилен човек с лошо възпитание и некомпетентност в работата си. Не правете този избор

# 66
  • Мнения: 3
Не знам какво точно се вижда тук във форума, но всеки път когато отидете в кабинета на доктор  Хасара, той е винаги пълен с пациенти.  Това означава ,че тя е добър ортодонт защото тя се грижи за много пациенти.  Ако тя беше  не постоянна и последователна в професията си,  ако имаше повърхностно отношение, ако мамеше своите пациенти със рентгенови снимки или по друг начин,  ако беше немарлива  да открие тези кариеси плупит,и.т.н. (цитирах някои от критиките от предишни няколко мнения)Ако тези  мнения бяха истина  кабинета щеше да е празен като ходите на преглед при нея а е точно обратното.   Ето и линк да се уверите че доктор Хасара е  много кадърен ортодонт:  http://www.orthodont-bg.org/%D0%BF%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%B5%D0%BD%D1%82%D0%B8/ 

Аз сам пратил много приятели и никои досега не се е оплакал от нейното отношение или лечение.  Много е тъжно каква е натурата на българите щом някои се издигне по нависоко хората се опитват да го дърпат надолу в калта, тази завист и долна постъпка е характерна за българите в  чужбина, както е и в България също, един от най явния пример е „fanzinzeng”  потребителят.  Първата му регистрация е на 19 МАЙ 2013 и на същата дата  беше написал 2 негативни мнения,   след точно една година отново на 19 МАЙ 2014 година той пак изразява  2 негативни мнения. И през тази една година той никъде другаде не е изразил мнение.  Много е трагичен този индивид особено с  описа си на поведението на доктор Хасара. Половината  неща в описа му един пациент няма как да получи такова отношение,като например агресия и безразличие на чувства. Трябва да познаваш доктор Хасара в личен план, за да може да дадеш такова мнение за нея.  Ако бях на мястото на доктор Xасара бих открил този потребител  „fanzinzeng”  и бих го осъдил за клевета.  Фактите показват че доктор Хасара е много добър специалист и знае как да се държи с пациентите си. При всички най добрите лекари по цял свят се чака дълго за да те приемат защото имат са много търсени и имат много пациенти да лекуват.  Не бива да се сърдим когато чакаме повече време за да ни приеме доктор Хасара това е част от професията на един много добър лекар.


Аз също съм нейна пациентка - не съм доволна. Меркантилна е и постоянно добавя някакви такси. Не работи добре и се чака по 2 часа в кабинета, защото няколко човека са записани за едно и също време. На всичкото отгоре работи безучно скъпо, а никакво качество насреща. Голяма реклама е Хасара, без покритие

# 67
  • Мнения: 2
Здравейте! Преди седмица реших да посетя  д- р Хасара въпреки лошите коментари за нея. След като видя зъбите ми, бях изключително доволна ит факта, че няма да ми вадят нито един. Единственото, което ме притеснява е, че беше казала, че трябва да ми се разшири горната челюст, но вече ми сложиха брекети на горните зъби и съм малко притеснена дали това не трябваше да се случи преди брекетите.Ако има някой, който скоро се е лекувал при нея и е инал същия проблем, моля да сподели.
Като цяло ми изглежда готина и според казаното от нея е важно да има добър резултат, за да я препоръчам и да и пратя още хора, ане да ми вземе просто парите. Надявам се да е така, защото съм на 26 и малко късно реших да си сложа брекети. Надявам се периода, който ни обеща тя година и 2-3 месеца да мине бързо и да не се удължи..

# 68
  • Мнения: 1
Здравейте! Края на февруари бях на консултация  при д-р Хасара за слагане на брекети. Сега съм готова да ги слагам. Някой да има опит и мнения от последната година за нея?

# 69
  • Мнения: 879
Здравейте, някой с опит от последните седмици - спазват ли се противоепидемичните мерки в кабинета, ползват ли се лични предпазни средства? Има ли забавяне със записаните часове?

Общи условия

Активация на акаунт