Здраво ЮНЧЕ да расте в коремчето на мама, а лошото и тъжното да тънат в забрава

  • 13 221
  • 286
  •   1
Отговори
# 285
  • welcome to the Jungle
  • Мнения: 979
Лаленце, сори, ама изпреварих работата... Като прочетох предупреждението на Кики и се сетих, че ако заключат темата, ще трябва да се пише на модератор да я отключва, да се копират списъците и ....пуснах новата тема. Надявам се заглавието все пак да ви харесва. А и има една подробност - темите ни са актуални около 1 месец, а СВ. Валентин е след 8 дни ...т.е. няма да звучи актуално доста дълго време след това  Peace.



reni82, именно в чест на всяка бъдеща юнка съм сложила в списъка с линковете на първа страница на темата ни интересни статии. Едната статия е ФЕТАЛНА МОРФОЛОГИЯ, съветвам те да я прочетеш и ще ти стане ясно всичко   bouquet.

# 286
  • Мнения: 199
Момичета, да ви се похваля за крема на Дева! Не знам дали е случайно или не, но тази бременност се мажа доста по-редовно от предишната и стриите на дупето ми са почти изчезнали! Снощи мъжа ми ме погледна и каза, че дори не вижда белите белези! Сега, ако е от крема, значи е просто вълшебен. Другият вариант е това да е само преходен период и по-късно да ми се появят белите белези. Както и да е, ще продължавам да се мажа с този крем, защото като се има предвид колко дълго време имах морави белези, страшно грозни, и как се бях отчаяла.... А сега започнах да си възвръщам самочувстието, което имах преди да забременея - на слабо гадже със стегната и еластична кожа. (само дето сега далеч не съм слаба:() Mr. Green
Колко си надала ,аз съм в твоите седмици и 5 кг съм надала,нямам голямо коремче по скоро е разплуто.Не ми тежи нищо,усещам от време на време нещо но незнам какво точно,ама не е ритничета.

Общи условия

Активация на акаунт