отказвате ли секс на мъжа си?

  • 12 005
  • 188
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 7 640
Аз на моя мъж като му кажа, че няма да има секс, хвръква от кеф!
За него това е като наказание! smile3507 moresmile

не те разбрах- кое му е наказание сексът или да му откажеш newsm78

# 121
  • Мнения: 258
момичета искам да пусна анкета  по темата  но нещо не се справям. Ще съм много благодарна ако някой го направи вместо мен!

# 122
  • Мнения: 22 893
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes
Peace

# 123
По принцип не, но когато той ми откаже ставам много намръщена Close , но го карам след това да си наваксва - все пак трабва да се правят компромиси  Joy

# 124
  • Мнения: 1 691
Как ще отказвам бе! Е, случи се на два пъти да заспя малко след началото на гушкането... от умора. И после страшно ме беше яд за пропуска.
А и мъжо едва ли ми е отказвал повече от 2-3 пъти.

# 125
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
И аз съм от отказващите. Мислех си, че с времето ще му поомръзна на моичкият и няма много да ме закача, но той продължава да си иска всеки ден без пропуск и има навика да досажда, докато не получи своето... Да се радвам ли, да плача ли, не знам Rolling Eyes

# 126
  • Мнения: 12
радвай се, радвай се....аз имам съвсем обратния проблем

# 127
  • Мнения: 1 047
И аз съм от отказващите. Мислех си, че с времето ще му поомръзна на моичкият и няма много да ме закача, но той продължава да си иска всеки ден без пропуск и има навика да досажда, докато не получи своето... Да се радвам ли, да плача ли, не знам Rolling Eyes
И това ще стане. Peace
В началото ще се радваш,после ще плачеш. bowuu

# 128
  • Ботевград
  • Мнения: 2 289
Отказвам, разбира се, когато не ми е до секс. А той не се сърди - знам, че му е неприятно, но го приема, разбран ми е  Heart Eyes
Същото важи и за нас  Mr. Green

# 129
  • София
  • Мнения: 2 177
Отказвам му,да,но впоследствие ме предразполага и пак става това,което иска. Rolling Eyes

# 130
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Случвало се е, той е по активния от двама ни и няма насита (като повечето мъже), а на мен не винаги ми е до това. Той не се сърди проявява разбиране. Въпреки, че на моменти се оплаква и мърмори.

# 131
  • Мнения: 3 591
.

Последна редакция: ср, 14 фев 2007, 22:44 от [desi]

# 132
  • София
  • Мнения: 4 588
Преди почти никога не му отказвах, но сега откакто съм бременна се случва по често и това си е съвсем нормално. Въпреки това пак си правим редовно секс, а вече съм в 7 месец. А като му откажа, се примирява и това е.  Laughing

# 133
  • София
  • Мнения: 137
vie ste kasmetliiki na men mi otkazvat i adzki boli poviarvaite.No niama druga prosto ve4e ne mu se pravi tolkova kolkoto na men predpo4ita da e pred kompa ili da gleda tv. to i sega ne jiveem sami i dosta slojno stava izobshto da ostanem sami ama kvo da se pravi i otdelno daje spim zashtoto toi po4na mnogo da harka otkak napalnia i az ne moga da spia ot nego a i zashtoto deteto e pri men i se budi mnogo rano.

# 134
  • Мнения: 3 423
Да не съм луда.
Аз скорпион ли съм или...

Общи условия

Активация на акаунт