отказвате ли секс на мъжа си?

  • 11 984
  • 188
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 1 047
Да не съм луда.
Аз скорпион ли съм или...
Скорпионите имат слава на любовчии ли?

# 136
  • Мнения: 2 161
Понякога отказвам,понякога не отказвам.

# 137
  • София
  • Мнения: 587
Мноооого рядко се случва да откажа.За почти 4 години откакто сме заедно да съм отказала 1-2 пъти.

# 138
  • Мнения: 9 865
....не сме пропускали и сами се търсим един друг и не си отказваме Simple Smile

Предполагам, че би ми станало много криво ако ми откаже или аз на него...

 newsm10

И ние сме така!!! luvbed

# 139
  • Мнения: 3 674
когато му откажа  секс  той се сърди   Как се справяте с това? newsm78
Нека се сърди,ще се сърди па ще   му мине.Няма да се сърди вечно. Не могат да очакват от нас да сме като пружинки.Като съм уморена отказвам,в началото се цупеше....сега вече разбира и не се сърди. Sunglasses

# 140
На кой от всичките  Wink

# 141
  • Мнения: 3 674
Говорех общо за "нашите съпрузи"  тъй като като съфорумките сме много ...всяка има само по един разбира се.

# 142
Говорех общо за "нашите съпрузи"  тъй като като съфорумките сме много ...всяка има само по един разбира се.


И никой не изневерява
Не пуши
не пие  Wink

# 143
  • Мнения: 3 674
Говорех общо за "нашите съпрузи"  тъй като като съфорумките сме много ...всяка има само по един разбира се.


И никой не изневерява
Не пуши
не пие  Wink

Скъпа,темата не е за изневяратa...има други тема за това.....Тук има директен въпрос"отказвате ли секс на мъжа си?"

# 144
ок , както и да е .....
говорете си

# 145
  • Мнения: 4 068
Ами май не. И да е е случвало е било толкова рядко, че не си спомням. Не отказвам, не за да му угодя, а защото обичам секса и не съм от жените, които се оправдават с главоболие. За мен секса е удоволствие, но и начин да разтоваря стреса, така че колкото и да съм изморена настроение за секс винаги имам./баси с тоя пост съвесм като нинфоманка се изкарах Mr. Green/

# 146
  • Мнения: 165
 newsm62 дай да прочете мненията тука!!!Разбира се, че аз да не съм парче месо и да трябва все да съм под ръка когато пожелае.И той ми се сърдеше но вече след като родих второто и вижда колко съм смазана от умора понякога започна да ги приема нещата по различно.Е не трябва и да се прекалява разбира се Peace

# 147
  • Мнения: 674
Никога по никакъв повод не отказвам такова нещо!! Laughing Heart Eyes Grinning Blush

# 148
  • Мнения: 3 674
Никога по никакъв повод не отказвам такова нещо!! Laughing Heart Eyes Grinning Blush

Сигурно сте още"млaдоженци"  Wink Peace

# 149
  • Мнения: 574
Рядко отказвам,но тогава става още по настоятелен!То при нас май винаги е на неговата newsm78

Общи условия

Активация на акаунт