Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 40

  • 48 854
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 329
Да, оксидира, категорично. Този повече от други.

# 706
  • Мнения: 749
Здравейте,
От скоро следя темата.
Кожата на лицето ми е леко суха и вече се личат бръчки на челото и тъмни кръгове под очите. 40+ съм.
Пробвах мостри на Avene HYALURON
ACTIV B3  серум и дневен крем.
Като консистенция са ми ОК.
Не мога да преценя обаче дали не трябва да взема хидратиращия серум вместо hyaluron active b3?!
Не знам какъв ще е ефекта от тези кремове, а цената е висока и съм в чуденка.
Най-вероятно трябва и околоочен въпреки, че в аптеката ми казаха, че дневния крем става и за под очите.
Имате ли наблюдения за тази серия на Avené!?

# 707
  • Мнения: 23 232
Да кажа за серум ФДТ на Мейбълин с вит Ц- ми много ми хареса, лесно се нанесе със сух блендер, доста покривен, кожата много добре се заравни с него, сатенен завършек на моята кожа, не го фиксирах, защото отидохме на гости у съседите, но след почти 7ч си беше там интактен, не ми лъщеше Т зоната..Както знаете моята кожа е зряла, мазна, с пори и петна, никой ФДТ не ми се впива, не изчезва и не оксидира.За ориентир го казвам.

Последна редакция: нд, 21 яну 2024, 15:00 от ДХ3

# 708
  • Мнения: 5 147
Не беше ли на Мейбълин серумния фон дьо тен с вит. С?
Едит:Тъкмо попитах и видях, че си го коригирала.

# 709
  • Мнения: 5 327
Както се казва, сърце юнашко не трае, купих си ВВ крем на Гарние. По принцип съм фен на марката. Реших да пробвам, цената ми се стори приемлива като за проба и грешка, може пък и да се окаже подходящ за мен. По-нататък ще споделя впечатления. Междувременно, ако имате други препоръки, с радост ще ги прочета. Приятен ден на всички!

# 710
  • Мнения: 292
Здравейте, тъй като май само аз не притежавам метеоритите на Герлен, реших да попълня този пропуск Joy

Моля, подскажете с каква четка ще се нанасят най-добре топчестите и пресованите метеорити.

    # 711
    • Мнения: 7 717
    Аз имам топчетата ,нанасям с пухкава четка за пудра.

    # 712
    • Мнения: 2 561
    Ползвам за тях тази четка на Екотуулс
    Скрит текст:

    # 713
    • София
    • Мнения: 4 337
    Само аз ли не разбирам хайпа по метеоритите вече две десетилетия, откакто ги открих? Блестя неестествено от тях, ако ги нанасям на цяло лице, а не са ми достатъчни като хайлайтър на зоните за озаряване.
    Иначе ги нанасях с лека ръка и пухкава четка за пудра по цялото лице, а ако исках да се мъча да озарявам с по-плътна четка като за коректор нанасях на някои части на лицето.

    # 714
    • Мнения: 7 717
    Аз съм на периоди  с тях-ту много ми харесват , ту не виждам никаква разлика.

    # 715
    • Мнения: 2 561
    Аз ползвам пудра рядко, в това число и Метеорити рядко, ама да има.

    # 716
    • Бургас/Пз
    • Мнения: 8 638
    И аз съм с такава четка на Екотулс за метеоритите.

    Харпи, моля ти покажи кои са твоите, искам и аз да блестя 😂 Моите са май медиум и изобщо не мога да кажа, че блестят много. Използвам ги почти ежедневно, аз са вечер задължително слагам още нещо към тях, ако искам повече блясък. Почвам да си мисля, че моите са някои фалшиви , но пък от Прити шоп ги взех 💁

    # 717
    • София
    • Мнения: 4 337
    Ани, моите бяха светлите. Дълги години ги подмятах в кутийката и накрая ги хвърлих и остана само тя.

    # 718
    • Мнения: 2 561
    Моите Метеорити не блестят, правят нещо като воал на лицето, просто блърват кожата. Може би са ми малко светли дори
    Тези са. От Дъглас.
    Скрит текст:

    Но имам една пудра на Aura, която е с блестящи частици. Не знам продава ли се още, че е доста отдавна купувана, но е много хубава. Частиците са много, много ситнички и не са нагъсто. Доколкото помня, само този номер имаше частички. Не знам дали се вижда добре.
    Скрит текст:

    # 719
    • Мнения: 31 357
    Имам много кутии предимно лимитирани. Сега използвам едни с розови, бели и тук там червени топчета, с голямо пухче вътре и нанасям по цялото лице направо с него. Блести прекрасно лицето. Ама си е доста, не е за всеки толкова блясък. Не лимитираните не са така блестящи.

    X Реклама

    Общи условия

    Активация на акаунт