Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 40

  • 48 662
  • 755
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 295
moonriver, благодаря!
За фиксиращ спрей ще се радвам на препоръки. На Charlotte Tilbury се спрях след кратко проучване, но не виждам да се предлагат тук, или поне аз не открих. Мога да помоля приятелка да донесе, или да гледам и други. През май често вали и е влажно, а и часовете навън ще са много.

Спрей на мак е уникален. Има в различни варианти според мат или glow ефекта който търси 🙏

# 751
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 582
Силвър, в случай, че можете да видите и поръчате фдт на Криолан, мисля, че няма да сгрешите за издръжливост на грима. Не мога да препоръчам точно конкретен, защото зависи от кожата на детето , но мисля, че продуктите на марката в тази насока са добри. За база може да видиш на Смашбокс. Моята дъщеря е много доволна от Фикс спрея на Мак и ДУ , казва че с часове не ю мърда грима с двата продукта и то в летните жеги и луди танци.

Благодаря,Агент, при проверката на цветовете във findation и при мен дава този цвят като препоръчителен.

Днес купих Нюд Лук пудрата на Голдън Роуз, утре ще я пробвам Simple Smile

# 752
  • Мнения: 5 908
moonriver, благодаря!
За фиксиращ спрей ще се радвам на препоръки. На Charlotte Tilbury се спрях след кратко проучване, но не виждам да се предлагат тук, или поне аз не открих. Мога да помоля приятелка да донесе, или да гледам и други. През май често вали и е влажно, а и часовете навън ще са много.
А защо тя не си избере продукти, след като може да се гримира? Защо ти й избираш?

# 753
  • Мнения: 2 418
Защото завършва, учи ужасно много и не и достига сън, рокля не избрала още. Искам да я изненадам с някакви хубави продукти, които ще са адекватни за целта. Много благодаря на отзовалите се, записах си препоръките. Прекрасен ден желая. Flowers Hibiscus

# 754
  • Мнения: 1 701
Аз препоръчвам фиксиращ на Benefit. ФДТ - estee lauder double wear. Внимавайте базата да е съобразена с вида фдт - на водна или масна основа. Хубаво е да запечата и с пудра.
База под сенките за очи и водоустойчиви очна и спирала.
Откъм червила - аз съм доволна от матовите на NL beauty, Lollipop.

# 755
  • Бостън
  • Мнения: 13 583
Сек, да си пусна второто двойно и ще направя нова тема, че съвсем забравих...

НОВАТА ТЕМА

Последна редакция: ср, 24 яну 2024, 20:10 от Agent Provocateur

Общи условия

Активация на акаунт