Фон дьо Тен, бази за грим и перфектен тен - 40

  • 48 857
  • 755
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 105
Ох, изкушавате ме с тези Метеорити, момичета. Никага не съм ползвала и ми е любопитно как се справят с изравняването на тена? Също и имам една много дълбока бръчка между веждите, каквото и да нанеса на нея става още по-забележима. Тези метеорити дали ще оправят работата или да търся база за под грима? За протокола от тази зима нещо мноооого суха ми стана кожата, нетърпимо е чак…

# 721
  • Мнения: 7 717
Единственото спасение от бръчките е ботокс . За хидратация харесвам базата на Боби Браун .

# 722
  • Мнения: 3 640
И аз обожавам метеоритите ❤️ Имам същите, които са снимани няколко мнения по-напред и ги нанасям с четка на Лолипоп - кръгла, мека и пухкава. Това, което правя обаче преди нанасяне, е да хвана кутийката в ръка (дръжте капака) и я раздрусвам нагоре-надолу и напред-назад и така съвсем леко и деликатно метеоритите се разпрашават и ефектът е wow, но аз съм със суха към нормална кожа и всичко де слагам е озаряващо и искам блясък, блясък и пак блясък.

# 723
  • Мнения: 2 561
Nil’s mom, не очаквай чудеса от Метеоритите.

# 724
  • Бостън
  • Мнения: 13 636
Nil’s mom, не очаквай чудеса от Метеоритите.

Подкрепям!

# 725
  • Мнения: 912
Мен страшно ме пресушават.Зимата много рядко посягам към тях.

# 726
  • Мнения: 23 232
Аз никога не съм имала.🤷🏻♀

# 727
  • Мнения: 1 136
И аз метеорити никога не съм купувала.

# 728
  • Мнения: 2 561
Нищо не сте загубили, момичета. Спестили сте едни 80 лв.
А пък 02 сега в Нотино е на още по-ниска цена https://www.notino.bg/guerlain/meteorites-tonirasshi-perli-za-lice/p-428737/

# 729
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
Ох, изкушавате ме с тези Метеорити, момичета. Никага не съм ползвала и ми е любопитно как се справят с изравняването на тена? Също и имам една много дълбока бръчка между веждите, каквото и да нанеса на нея става още по-забележима. Тези метеорити дали ще оправят работата или да търся база за под грима? За протокола от тази зима нещо мноооого суха ми стана кожата, нетърпимо е чак…
Метеоритите няма да изравнят тена, ако има петна, следи от пъпки или белези. Ако кожата е чиста, просто ще дадат един глоу. Щом ви е толкова суха кожата първо оправете грижата за нея и след това декоративната козметика

# 730
  • Мнения: 801
Щом ви е толкова суха кожата първо оправете грижата за нея и след това декоративната козметика
При суха кожа каквато и да е суха (а не течна) дек. козметика е крайно непрепоръчителна, т.к. тя изсмуква влагата, нанесена преди нея чрез бяла козметика. В същност тя прави това и при мазните кожи - дехидратира я, по-малко повърхностно видимо, но дълбочинно определено я лишава от ценна влага.

# 731
  • Мнения: 105
Благодаря ви много за насоките, момичета,  тогава наистина ще си спестя парите и ще ги насоча към някаква хидратираща грижа за кожата. Наистина е логично, сух продукт да отнеме влагата от кожата, ама заслепена от това, че давали блясък и веднага и аз, да не остана назад😀.

# 732
  • Мнения: 5 327
Да се отчета по въпроса с ВВ крема. Мисля, че е точно каквото търся. Съвсем удачен е за ежедневна употреба. На пръв поглед не личи лицето ми да е намазано с нещо, а в същото време изглежда някак по-гладко и свежо. Може по-нататък да пробвам и други марки, но поне на този етап не смятам да търся друг тип продукт.

# 733
  • Мнения: 1 728
Имам много кутии предимно лимитирани. Сега използвам едни с розови, бели и тук там червени топчета, с голямо пухче вътре и нанасям по цялото лице направо с него. Блести прекрасно лицето. Ама си е доста, не е за всеки толкова блясък. Не лимитираните не са така блестящи.
Имам едни лимитирана коледна серия от преди 2-3 години. Слагам си ги ей така да има, без много да го мисля и да се вглеждам. Един ден обаче докато си миех ръцете в една тоалетна на ресторанта и се загледах колко хубаво ми блърват лицето. И от там се запалих и поръчах да пробвам и от стандартните им. При тях обаче не виждам ефект и реших, че явно аз тогава нещо съм си въобразила, че е нещо кой знае какво. Сега обаче, в твоя пост си обясних нещата. Номера е , че са лимитирана серия. Кога пускат такива и от къде си ги взимаш?

Ето ги моите лимитирани:
http://www.patentpurplelife.com/2016/11/18/guerlain-meteorites-perles-de-legende/

# 734
  • София
  • Мнения: 4 337
Няма гаранция, че ще пуснат отново точно такива лимитирани, каквито ти харесват. Иначе лимитираните на Метеорите ги пускат преди Коледа.

Общи условия

Активация на акаунт