"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 61

  • 25 235
  • 740
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 157
Чертата се гледа в указаното време  ( за два дни закъснение ли говорите , или сте го погледнали след два дни ?). Нов или кръвен
Погледнах го когато трябваше и беше отрицателен, след това го бях забравила и като го видях беше така

Последна редакция: сб, 01 юли 2023, 10:02 от bubanka

# 31
  • Мнения: 459
момичета какво е това според вас?

# 32
  • Мнения: 80
Погледнах го когато трябваше и беше отрицателен, след това го бях забравила и като го видях беше така
Направи нов за всеки случаи🍀

Последна редакция: сб, 01 юли 2023, 10:02 от bubanka

# 33
  • Мнения: 38
момичета какво е това според вас?
Отрицателен е

# 34
  • Мнения: 1
Здравейте.Правим опити за бебе,следя си овулацията в приложението Моят календар.Точно когато бях в овулация правихме опити.Няколко дни след полов акт имах леко кафяво зацапване,което беше еднократно и понеже цикъла ми наближаваше помислих,че ще ми дойде.Вече 5 дни ми закъснява,а всеки ден ме приболва корема както преди цикъл,гърдите също ме болят.С тези симптоми дали да си направя тест,възможно ли е да съм бременна и дали теста ще отчете сега.Чак ме хваща страх, все имам еднк мисли ,че не съм добре здравословно и нещо ми идва затова не ми идва.Иначе цикълът ми е винаги редове, най много 1 2 дни мн рядко да закъснее или подрани

# 35
  • Мнения: 1 447
С 5 дни закъснение и цикъл по часовник както казвате, съвсем е възможно да сте бременна. Направете си тест - домашен или ЧХГ в лаборатория. Simple Smile

# 36
  • Мнения: 49



Здравейте, момичета! Закъснява ми с един ден и реших да направя тест и излезе това. Бледата чертичка се появи около първата минута, какво мислите?

# 37
  • Мнения: 824
Положителен е теста, поздравления!

# 38
  • Мнения: 19
Здравейте, аз съм с теста със съмнителна втора черта от предната тема Hug
Направих си тест лентичка, но е съвсем отрицателен. 🙅♀
 Обаче още не ми идва и имам едно особено гадене от време на време, напрежение в гърдите и странен глад за кисели краставички 🤨 вероятно скоро ще ми дойде.
Пожелавам успех на всички, желаещи да видят двете чертички 🤞🐞🍀💫

# 39
  • София
  • Мнения: 461
Привет,
Опрях и аз до тази тема на достолепната възраст от 39 🤭 Цикъл с дължина 44-47 дни, но съвсем редовен в последната година,ПРМ 16.05, незащитен контакт на 18.06.
Днес преди обед получих бледо червено зацапване при избърсване, като по- скоро прозрачна, ясна кръв, реших, че идва цикъл..обикновено в рамките на 4-5 часа вече си тръгва като хората... само че преди малко установих, че от обяд не съм стигнала още до тоалетната- тотално бях забравила! И какъв беше шокът ми, когато видях превръзката съвсем чиста..по хартията вече остава съвсем бледо розово в нищожно количество... и се чудя... хормонални промени заради възрастта, или сме настъпили котето по опашката .. тест няма да мога да взема преди вторник, че сме далеч от цивилизацията :/

# 40
  • Мнения: 9
Здравейте! За първи път пиша, но ще се опитам да съм максимално изчерпателна и кратка 😁
Та така, с приятеля ми правим опити за бебе от 2 месеца, аз имам всички необходими изследвания (единствено TSH имаше завишаване, но все пак в нормите: 15.05.23 -  4,01; 18.05.23 - 3,75; 13.06.23 - 2,56). Това което ме притеснява и обърква е случващото се този месец. По принцип имам супер точен цикъл - 25 дни.
Но този месец:
- дойде ми на 12.06.23 с леко кървене, а от 15.06.23 както си му е редът. Приключи на 18.06 (6 дни ми е нормалната продължителност)
- овулацията по изчисления и усещания беше на 23.06.23, но от първия ден след менструацията до 26.06.23(включително) не сме пропуснали ден в който да бебеправим.
- на 28.06 сутринта след ходене до тоалетна забелязах лека бледорозова следа по хартията. По късно през деня пак на няколко пъти я имаше.
- на 29.06 всичко продължи с това бледорозово кървене, като 1 път имаше и малко повече и червеникава кръв. Сложих превръзка тъй като трябваше да излезем а не ми се рискуваше, но до следващата сутрин нямаше абсолютно нищо
- 30.06.23 сутринта трябваше да пътуваме и когато стигнахме забелязах, че по превръзка има кафеникаво петно, но при ходене до тоалетна ту има бледорозови следи, ту не. В изключай едно от ходенията, когато беше малко по-наситено.
В тези последни 3-4 дни които тотално ме объркаха и притесниха се появяваха и изчезваха следните симптоми: гъделичкаща болка в областта на корема, където е матката; болки в кръста; леки болки в корема и яйчниците; чувствителни зърна; гадене без причина, но и без повръщане; умора и желание за сън.

След цялото това описание въпросът ми е може ли това да е имплантационно кървене и кога най-рано мога да си направя тест за да отчете правилно (включително и кръвен)? 
Много благодаря предварително! ❤️

# 41
  • Мнения: 22
Здравейте, отново! Направих тест тази сутрин резултата е повече от ясен

# 42
  • София
  • Мнения: 1 718
Gia_D, според мен трябва да отидеш на гинеколог да му споделиш симптомите си и той ще прецени най-добре.

# 43
  • Мнения: 26
Момичета,здравейте!
Направих го преди 10мин,втората чертичка се появи веднага след като се появи и първата.Знам,че е ясно,но не смеем да се зарадваме все още с приятеля ми заради месеци неуспешни опити.Кога мога да отида за кръвен тест според вас?

Последна редакция: сб, 01 юли 2023, 11:39 от georgiiewaa

# 44
  • Мнения: 824
За кръвен може да отидете още сега, няма някакви изисквания като да не сте се хранили или пили течности. Поздравления за втората чертичка, лека и до финал бременност желая!

Общи условия

Активация на акаунт