"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 61

  • 25 237
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 400
Twety03 , по-скоро няма бременност. Аз съм с късна овулация на 19-ти ден и като забременях с двете ми деца на 4-ти ден закъснение имах втора черта. Може да имаш задържан фоликул.

Didi_95 , честито, положителни са. Ако не си имала проблеми със забременяването, след 10 дни може да отидеш на лекар. Преди това няма да се види нищо.

# 736
  • Мнения: 6
#Bibi85 Не съм била бременна до сега и никога не съм имала положителни тестове. Simple Smile Стискам палци да сте прави, момичета!
Макар че усещам леки болки и неразположение в стомаха.
Пропуснах да спомена, че преди два дни имах няколко капки розово течение, помислих, че цикълът ми започва, но няма нищо повече, до сега не ми се е случвало.

# 737
  • Мнения: 780
Tweety, щом е 15 дни, аз броейки ги изкарвам, че имаш 2 дни закъснение, а не 4. При някои жени, тестовете отчитат по-късно. Успех!

# 738
  • Мнения: 1 400
Didi_95 , зацапването е от имплантация. Нищо притеснително, трябва да продължи най-много ден-два. Знам, че се вълнуваш и си нетърпелива, но си запази час за след седмица поне. С първото дете отидох 5 дни след закъснението. Нищо не се видя и отидох пак след 10 дни. Ако не си започнала все още си вземи фолиева киселина, тя е важна по време на бременност.

# 739
  • Мнения: 36 053
моля някой да пусне нова тема

# 740
  • Мнения: 437
Пусната е нова тема https://bg-mam.ma/t/1589513

Общи условия

Активация на акаунт