"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 61

  • 26 965
  • 740
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 19
Да и аз се чудя дали я виждам или си въобразявам🫣 По принцип тестовете Twip са за нередовна менструация, но не ги намирам по аптеките в града, от доста време ги няма
Има нещо бледо като втора черта. Като се загледам я виждам, бледа, но е там.



Според вас има ли втора черта или не? Около цикъл съм, не мога да кажа точна дата на цикъла, нередовен ми е

# 706
  • Мнения: 1 467
Ако има бледа чертичка, кръвен тест със сигурност би потвърдил ако има бременност.  Възможно е и да е изпарителна също. Аз бих пуснала кръвен за най-сигурно.

Последна редакция: ср, 13 сеп 2023, 20:45 от bubanka

# 707
  • София
  • Мнения: 1 725
Не се чудете,ами повторете. Аз лично на този тест никаква втора черта не виждам, но това не значи, че няма да изскочи в близките дни. Както неведнъж споделих, в началото на бременността ми имах съвършено отрицателни тестове.

# 708
  • Мнения: 19
Ще повторя, разбира се, ако не ми дойде до седмица. Както казах ми е нередовен цикъла и често ми се случва да съм на 40+ дни, а да го няма никакъв и да имам симптоми. Кръвни тестове не ми се провят, защото са скъпи, а почти през месец-два ми се случва да имам големи закъснения. Веднъж правих, но лаборантката ми обясни, че имало смисъл да се прави кръвен тест, ако има поне седмица закъснение. На такова закъснение и пикливите тестове биха отчели черта 😊С мъжа ми правим опити, но не ни е фикс идея и сме по-скоро с мисълта ако и когато стане. На този тест ми се вижда нещо бледо, уж е отрицателен, а като се загледам ми се привижда нещо, затова и пуснах снимката.
И да няма втора черта не ми е фатално, просто исках да знам дали само на мен ми се привижда.
Благодаря на всички за отговорите и отделеното време 💐

# 709
  • Мнения: 1 441
Като увелича на компютъра не се вижда никаква черта, дори и бледа. Тези тестове дават на много момичета бледи изпарителни черти, включително и на мен. Ако виждате нещо, по-скоро е изпарителна черта.

# 710
  • Мнения: 11
Здрвеейте. Този месец седяхме овулацията при АГ, всичко по план, сложиха ми таймираща инжекция Хориомон 5000 на 31 Септември , имахме опит и на 1 беше овулацията ми, лекаря я видя на ехограф. Каза, че прекрасно се е получило и е почти сигурна, че трявба да стане. Вчера почти нямаше никаква втора черта на тестовете, много беше бледа, тази сутрин с първата урина имаше съвсем бледа, на обяд имаше също на Престо и Шуърчек писалка, едва се виждаха, но ги имаше. Отидох в лабораторията, толкова бях обнадеждена, но резултата е много нисък, 0.988.  Знам, че не е положителен, но има ли начин да се вдигне, датата ми на цикъл е 16 Септември. Тъкмо на обяд зарадвах мъжа си, че отивам на кръвен к май съм бременна и сега го лъжа, че няма резултат. Има ли поне искрица надежда да се промени всичко . 😑😭

# 711
  • София
  • Мнения: 1 725
Ако до два дни ЧХГ не мине 25, за съжаление не е вашият месец. Повторете пак на 15-ти или даже на 16-ти щом е дата на Ц.

# 712
  • Мнения: 412
Здрвеейте. Този месец седяхме овулацията при АГ, всичко по план, сложиха ми таймираща инжекция Хориомон 5000 на 31 Септември , имахме опит и на 1 беше овулацията ми, лекаря я видя на ехограф. Каза, че прекрасно се е получило и е почти сигурна, че трявба да стане. Вчера почти нямаше никаква втора черта на тестовете, много беше бледа, тази сутрин с първата урина имаше съвсем бледа, на обяд имаше също на Престо и Шуърчек писалка, едва се виждаха, но ги имаше. Отидох в лабораторията, толкова бях обнадеждена, но резултата е много нисък, 0.988.  Знам, че не е положителен, но има ли начин да се вдигне, датата ми на цикъл е 16 Септември. Тъкмо на обяд зарадвах мъжа си, че отивам на кръвен к май съм бременна и сега го лъжа, че няма резултат. Има ли поне искрица надежда да се промени всичко . 😑😭
А как имаш бледа черта на такова Чхг в кръвта? То в урината е двойно по-малко количеството. Може ли да снимаш тестовете?

# 713
  • Мнения: 45
Здравейте,мами. М ми закъснява и си направих тест за бременност,даде положителен резултат.Въпроса е,че ми е трудно да повярвам,според вас ако си направя втори тест и той също излезе положителен мога ли да съм сигурна вече?Знам че трябва да отида на лекар и да пусна кръвни изследвания,но ако си направя два теста с еднакъв резултат мога ли да съм сигурна вече?

# 714
  • Мнения: 412
Здравейте,мами. М ми закъснява и си направих тест за бременност,даде положителен резултат.Въпроса е,че ми е трудно да повярвам,според вас ако си направя втори тест и той също излезе положителен мога ли да съм сигурна вече?Знам че трябва да отида на лекар и да пусна кръвни изследвания,но ако си направя два теста с еднакъв резултат мога ли да съм сигурна вече?
Още от първият + тест може да си сигурна, че е настъпила бременност, особено след закъснение. Може ли да ни пуснеш снимка да видим, за да можем да дадем адекватен отговор

# 715
  • Мнения: 45
Здравейте,мами. М ми закъснява и си направих тест за бременност,даде положителен резултат.Въпроса е,че ми е трудно да повярвам,според вас ако си направя втори тест и той също излезе положителен мога ли да съм сигурна вече?Знам че трябва да отида на лекар и да пусна кръвни изследвания,но ако си направя два теста с еднакъв резултат мога ли да съм сигурна вече?
Още от първият + тест може да си сигурна, че е настъпила бременност, особено след закъснение. Може ли да ни пуснеш снимка да видим, за да можем да дадем адекватен отговор
Не че му има нещо на теста но просто искам да съм сигурна

# 716
  • Мнения: 817
Оо, ами честито! И всичко да е наред! Simple Smile

# 717
  • Мнения: 412
Не че му има нещо на теста но просто искам да съм сигурна
Тестът ти е категорично положителен. Честито, пожелавам ти успех и до финал. Ориентирай се към преглед.

Последна редакция: пт, 15 сеп 2023, 08:49 от bubanka

# 718
  • Мнения: 33
Здравейте дами, с нередовен цикъл съм. Правя си тестове за овулация, на 22 ден от цикъла тестът беше почти с еднакви черти и на другия ден започна да става бледа, а БТ 24 ден беше 36.69 и на другия ден  спадна на 36.56.   Според вас имало ли е овулация тогава или не, това е теста

# 719
  • Мнения: 412
Здравейте дами, с нередовен цикъл съм. Правя си тестове за овулация, на 22 ден от цикъла тестът беше почти с еднакви черти и на другия ден започна да става бледа, а БТ 24 ден беше 36.69 и на другия ден  спадна на 36.56.   Според вас имало ли е овулация тогава или не, това е теста
Според мен е положителен, щом и е станала по-бледа на другия ден е имало О. Нали по едно и също време,без прием на течности (или достатъчно дълго)?

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт