Отговори
# 45
  • Мнения: 238
Аз съм много доволна от лидълските памперси. С каката ги ползвахме от втори месец натам. Първия месец ползвах Памперс.
Не е имало нито обриви, нито пропускания. Имах два инцидента с пуфис, хич не ги харесах.
Това го казвам с идеята, че говоря за 2016, 2017 година.

# 46
  • Мнения: 1 890
От пуфис бях ужасно недоволна, всеки път пропускаха

# 47
  • Мнения: 224
На мен ми препоръчаха evy baby, като много добро съотношение цена качество. Някоя от мамите с опит има ли впечатления от тях?

# 48
  • Мнения: 531
licorne, аз съм на Тасос в 32г.с. +3. Всичко зависи от теб самата и твоята бременност. Дори сме на къмпинг, на палатка.
Памперсите на лидл съм ползвала преди повече от 10г. Бях доволна, но за по-голямо дете. Когато бяха малки ползвах либеро. Памперс никога не съм ги харесвала.
Аз ям плодове и салати главно и пак качвам килограми. Вече съм +12кг.

# 49
  • Мнения: 2 125
svetlozara98, аз също съм с тромбофилия. По принцип е по-добре при тромбофилия раждането да протече нормално, за да се избегне голямата загуба на кръв, както и образуването на тромб.
И аз, и докторите за нормално се гласяхме миналия път. Малко се объркаха нещата при нас в процеса на раждане и се наложи много спешно да направят секцио. Та и затова сега ще е такова.
Важно е аспиринът да се спре навреме, ако се приема такъв, а инжекцията не прави проблеми, но в деня на раждането не ми я биха. Следващата ми беше 12 часа след раждането.

# 50
  • Мнения: 700
Аз също съм с тромбофилия и имам две нормални раждания. Не е имало проблем.

# 51
  • Мнения: 16
Благодаря за новата тема! Heart Благодаря и за съветите за киселините.Heartpulse За ръката дето така ми изтръпва и аз съм си го мислила, че най-вероятно има притиснат нерв, но АГ ще прецени.
Относно киселините исках да се включа,но не успях в старата тема.
Аз сведох всички изпробвани методи до два, които работят винаги безпогрешно.

Водата е газирана и я има в Берьозка, две глътки са достатъчни.
Гелчето на Допел Херц има вкус на паста за зъби, но спира горенето до три минути и след това не се появява отново. Винаги го вземам на път.

# 52
  • Мнения: 38
Здравейте, в 35 седмица съм и искам да попитам имате ли подути и оттекли крака ? От 4-5 дена забелязах че се надуват.

# 53
  • Мнения: 388
Моите отичат всеки божи ден когато съм навън и вървя или съм седнала за повече от час.
Като ги вдигна на по високо или просто легна ми минават.

# 54
  • Мнения: 276
Мамите, които ще взимате уред/играчка бял шум, на какво сте се спрели?

# 55
  • Мнения: 18
Мамите, които ще взимате уред/играчка бял шум, на какво сте се спрели?

Спрях се на лампа, която свети в червено и издава розов шум при нужда. Прилагам линк към лампата https://dundio.com/gro-dreammaker-%D0%BF%D0%BE%D0%BC%D0%BE%D1%89 … =Gro%20Dreammaker

Силно се надявам да върши работа за тия пари Grinning

# 56
  • Мнения: 2 692
Птносно памперсите на Лидл. Отначало бях много доволна. Изведнъж нещо ги промениха и станаха по-груби и пропускаха. Това 2020-2021г някъде. Сега не знам как са. Отначало ще започна с Памперс. Даже в петък купих 2 пакета. След това мисля да пробвам памперите на ДМ.

# 57
  • София
  • Мнения: 18
Относно памперсите, и този път смятам като за начало да почна с Пуфис. Ще видим как ще се отразят на госпожицата, с баткото нямах проблеми с тях.
Лека полека ще започвам да поприготвям нещата за бебето.

# 58
  • Мнения: 1 324
Мамите, които ще взимате уред/играчка бял шум, на какво сте се спрели?

Взехме това бухалче Оли.. не знам за бебето, но мен много ме успокоява 😀

# 59
  • Мнения: 99
Дами, на някоя от вас случвало ли и се след ходене по голяма нужда да има кръв?

Общи условия

Активация на акаунт