Отговори
# 30
  • Мнения: 1 324
момичетааа.. имам два пакета от my protein и така ми се пият, но не смея.. Стават ли за бременни..?

# 31
  • Мнения: 317
Здравейте и от мен, в 32г.с  съм и вчера я измериха 1800гр, най после главично, увеличиха ми магнезият заради стяганията.
До мамите от Варна, някой дали е избрал да ражда при Костов в майчин дом? А някой да е в района на Ботевата градинка, ще е хубаво да се запознаем Simple Smile

Не съм при Костов, нито в района на Ботевата, но бих се радвала на нови запознанства. ☺️
Ако се организира нещо, като среща с удоволствие бих присъствала ☺️

# 32
  • Мнения: 615
Момичета, някоя имала ли е повишено СУЕ от кръвните изследвания?
Излезе ми 38mm/h при макс 12, но не знам дали референтната стойност е за бременни (по-скоро не, защото на изследванията ми за тромбофилия от същата лаборатория дават за небременни стойности).
Изпратих ги към АГ, но още чакам отговор. 😒
Всичко друго освен леко завишени левкоцити, за което ми казаха, че е нормално предния път нямам.

# 33
  • Варна
  • Мнения: 128
Здравей, в норма си. И мен ме бяха стреснали така.

# 34
  • Мнения: 202
Iridescent23, Lotus, какви са впечатленията ви от доктора за сега? Аз много го харесвам, надявам се да е правилният избор. Първият път раждах при Цонев, но Костов ме пое като започна смяната му и много ми допадна. Пък и ако не друго, поне ще се посмеем, невероятно чувство за хумор има Simple Smile)) k.belleza, ако организираме нещо, ще е супер. Аз имам и една принцеса вкъщи, та далечните разходки не винаги са ми опция, но ако измислим нещо, ще пробвам да се включа. А ти къде си се насочила да раждаш, в АГ ли? И при кого там?

# 35
  • Мнения: 317
Iridescent23, Lotus, какви са впечатленията ви от доктора за сега? Аз много го харесвам, надявам се да е правилният избор. Първият път раждах при Цонев, но Костов ме пое като започна смяната му и много ми допадна. Пък и ако не друго, поне ще се посмеем, невероятно чувство за хумор има Simple Smile)) k.belleza, ако организираме нещо, ще е супер. Аз имам и една принцеса вкъщи, та далечните разходки не винаги са ми опция, но ако измислим нещо, ще пробвам да се включа. А ти къде си се насочила да раждаш, в АГ ли? И при кого там?

Да, в АГ при д-р Евгения Георгиева и мъжът и д-р Георгиев ( работят в екип)
Вчера бях за пръв път при нея, супер лъчезарна жена и въпреки, че я виждах за пръв път, нямах такова усещане. Доволна съм от избора си. ☺️

# 36
  • Мнения: 715
Аз имах завишено СУЕ, два пъти над нормата, и бях много притеснена. Но докторът каза, че за бременни е нормално и няма проблем.

# 37
  • Варна
  • Мнения: 128
Iridescent23, Lotus, какви са впечатленията ви от доктора за сега? Аз много го харесвам, надявам се да е правилният избор. Първият път раждах при Цонев, но Костов ме пое като започна смяната му и много ми допадна. Пък и ако не друго, поне ще се посмеем, невероятно чувство за хумор има Simple Smile)) k.belleza, ако организираме нещо, ще е супер. Аз имам и една принцеса вкъщи, та далечните разходки не винаги са ми опция, но ако измислим нещо, ще пробвам да се включа. А ти къде си се насочила да раждаш, в АГ ли? И при кого там?

Аз не си проследявах бременността при него. Имахме самл една среща в понеделник, но много спокойствие и позивитивизъм излъчва и даа.. допадна ми чувството му за хумор.
На мен ми е за първи път, та се надявам раждането да протече приятно с него, да не ме откаже от второ детенце 😀
Една позната се следи при него и роди преди месец секцио. За нея е 3то раждане и сподели, че е готова за още едно, ако е при този доктор.
Описа го като много внимателен, спокоен и добър професионалист.
Възстанови се доста бързо след секциото.

# 38
  • Мнения: 276
Мами, в тия жеги как успявате да ядете достатъчно? На мен нищо не ми се яде освен плодове, да не говорим как не ми се готви на жега около печката 😁

# 39
  • Мнения: 57
момичетааа.. имам два пакета от my protein и така ми се пият, но не смея.. Стават ли за бременни..?

Не съм питала специално, но не виждам какъв би бил проблема... Аз консумирам (но в скир/кисело мляко) точно на my protein, при това колагенов. Единственото, което ме притеснява малко вътре е подсладители, но мисля и в тези за бременни го има.
СУЕ-то до колкото знам, често е завишено при бременност и не е проблем.
Аз извън България се отказах за море, но ...мислим да отскочим до нашето идната седмица, ще съм 34 г.с., което е малко на ръба, но вече съвсем не ме свърта в София, а и заради децата най-вече.

# 40
  • Мнения: 1 324
Аз имам другият проблем.. искам секцио принципно, но моят АГ казва, че няма причина да съм секцио и следователно е най - добре да съм естествено. С тромбофилия съм, но това не било причина за секцио и според АГ и според Хематолога ми. Не знам защо още от самото начало се бях настроила за секцио и сега някак си не мога да превключа..

# 41
  • Варна
  • Мнения: 128
Аз имам другият проблем.. искам секцио принципно, но моят АГ казва, че няма причина да съм секцио и следователно е най - добре да съм естествено. С тромбофилия съм, но това не било причина за секцио и според АГ и според Хематолога ми. Не знам защо още от самото начало се бях настроила за секцио и сега някак си не мога да превключа..

При нас жените настройката е страшно нещо.
И аз съм с тромбофилия и много искам естесвено раждане, за това сменям и АГ.
Също защото винаги съм била с настройка за естествено раждане.
Според мен щом и двамата лекари са ок, довери им се Wink

# 42
  • Мнения: 223
Iridescent23, Lotus, какви са впечатленията ви от доктора за сега? Аз много го харесвам, надявам се да е правилният избор. Първият път раждах при Цонев, но Костов ме пое като започна смяната му и много ми допадна. Пък и ако не друго, поне ще се посмеем, невероятно чувство за хумор има Simple Smile))

Да, много симпатичен и мил ми се видя и от двата пъти, в които съм ходила при него и наистина пуска по някоя друга шега 😄 Не знам със сигурност, но си мисля, че е и добър доктор - то си личи, че на човек работата му харесва, когато излъчва позитивизъм.

Мами, в тия жеги как успявате да ядете достатъчно? На мен нищо не ми се яде освен плодове, да не говорим как не ми се готви на жега около печката 😁

И аз не се спирам с плодовете, за готвенето аз си обикалям напред назад да се “проветрявам” и пускам климатика на студено - ако не друго поне да се балансира малко температурата вкъщи.

# 43
  • Мнения: 1 324
Ами при естествено се губели до 300 мл кръв, при секцио около 600 мл. Затова по - добре било естествено.. разбира се, ако е възможно.. ако бебето е добре позиционирано.

# 44
  • Варна
  • Мнения: 128
Ами при естествено се губели до 300 мл кръв, при секцио около 600 мл. Затова по - добре било естествено.. разбира се, ако е възможно.. ако бебето е добре позиционирано.

Да, и аз така разбрах.

Общи условия

Активация на акаунт