Отговори
# 15
  • Мнения: 52
Благодаря за новата тема! Simple Smile
k.belleza и ние сме с две кученца Grinning
Иначе и аз видях в Лидл че ще има бебешки неща, но започват от 62 размер...не знам защо винаги пускат по-големи дрехи там.

Може би се свиват след пране и сушилня 😆 и затова пускат по-големи - да станат точно 56-ти размер.
Имах вече такъв опит с бодитата от Pepco ...

# 16
  • Мнения: 207
Някоя дама има ли мнение за лидълските памперси ?

# 17
  • Варна
  • Мнения: 128
Здравейте и от мен, в 32г.с  съм и вчера я измериха 1800гр, най после главично, увеличиха ми магнезият заради стяганията.
До мамите от Варна, някой дали е избрал да ражда при Костов в майчин дом? А някой да е в района на Ботевата градинка, ще е хубаво да се запознаем Simple Smile

Здравей, аз съм се насочила към Костов Simple Smile)

# 18
  • Мнения: 99
Мамите, които пият протеин, какъв ви е препоръчал АГ?

# 19
  • Мнения: 1 890
Някоя дама има ли мнение за лидълските памперси ?


Аз съм недоволна. Синът ми изобщо не е с чувствителна кожа, а с тях почти веднага се обрина.

Днес бях на третата фетална морфология, 31 седмица около 1800 грама. С големи бузи като батко си 😄

# 20
  • Мнения: 276
Аз редувам оризов/грахов.


Мамите, които пият протеин, какъв ви е препоръчал АГ?

# 21
  • Мнения: 123
Аз съм на Pregna Co
Мамите, които пият протеин, какъв ви е препоръчал АГ?

# 22
  • Мнения: 253
Благодаря за новата тема! Heart Благодаря и за съветите за киселините.Heartpulse За ръката дето така ми изтръпва и аз съм си го мислила, че най-вероятно има притиснат нерв, но АГ ще прецени.

# 23
  • Мнения: 1 409
Аз съм на Pregna Co
Мамите, които пият протеин, какъв ви е препоръчал АГ?
И аз така. На теб кой вкус ти понася, че пробвах ванилия и карамел, но карамелът ми е отврат, а искам да разнообразя малко?

# 24
  • Мнения: 94
Аз съм на Pregna Co
Мамите, които пият протеин, какъв ви е препоръчал АГ?
И аз така. На теб кой вкус ти понася, че пробвах ванилия и карамел, но карамелът ми е отврат, а искам да разнообразя малко?

Аз пия натурален млечен. Разтварям го в прясно мляко. Има вкус на сметанов сладолед и учудващо ми харесва.

# 25
  • Мнения: 2 125
И аз имам Прегнако. Купувам си ванилия, но ми образува киселини.

# 26
  • Мнения: 611
И аз съм с прегнако ванилия, вече втора опаковка. Свършва ми и мисля да поръчам сега шоколад. Някой пробвал ли го е?

Има ли мами които да плануват почивка в Гърция или изобщо пътуване извън бг в 8мия месец?

Предложиха ни да отидем за 2 дни до Солун ама ми се струва много рисково в толкова напреднала бременност.

# 27
  • Мнения: 2 125
Аз с предишната бременност менках ванилия и шоколад . Шоколадът ми беше много сладък някак и накрая си вземах само ванилия. От другите мисля, че с банан си бях взела веднъж.
Но ванилията най- малко киселини ми образува, затова не вземам друг. И не смея да пробвам друг.

Аз вчера и днес си лежа основно. Ще си почивам повече, че доста се стреснах...
Като бях бременна със сина ми не знаех какво е контракция и да те стяга корем.

Гледам в анкетата, че доста момичета сме секцио.. Предполагах,, че ще сме 50/50..

# 28
  • Мнения: 123
Аз съм с вкус на ягода .. не ми харесва особено много. Но аз като цяло не харесвам да пия протеин

# 29
  • Мнения: 715
Ние миналата седмица бяхме в Гърция. Не исках да лишавам детето от море тази година. Моят термин е чак 30.08, но по календарите се води 8 месец. Преди да заминем бях на преглед и питах док дали има проблем според състоянието ми да пътувам. Трудно издържах жегите обаче тази година, но на мен още от февруари ми е все горещо. Под чадъра с книга и много вода и така. Рисковано е вече в 8 ми месец в чужбина според мен. Говорете със следящия ви доктор.

Последна редакция: сб, 01 юли 2023, 14:03 от stambuli

Общи условия

Активация на акаунт