А кънкьорки има ли?

  • 4 716
  • 99
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 4 867
Срещата ни на пързалката за тази седмица отпада Sad
Цялата седмица е ангажирана вечер пързалката от някакви хокеисти. (за Славия става дума)
Мръъъън Sad Sad
заповядайте в зимния. аз най-вероятно ще съм там в сряда вечер с моите момичета.

# 31
  • Мнения: 6 472
Ази бих дошла, но ми е точно в другия край на София. До като се прибера от работа, до като взема детето и дойда  до зимния ще стане време пак да ходя на работа Tired

# 32
  • Мнения: 328
Срещата ни на пързалката за тази седмица отпада Sad
Цялата седмица е ангажирана вечер пързалката от някакви хокеисти. (за Славия става дума)
Мръъъън Sad Sad
Вторник има мач,да!А за другите дни не знаех!Жалко!Остават тогава събота и неделя.
Срещата ни на пързалката за тази седмица отпада Sad
Цялата седмица е ангажирана вечер пързалката от някакви хокеисти. (за Славия става дума)
Мръъъън Sad Sad
заповядайте в зимния. аз най-вероятно ще съм там в сряда вечер с моите момичета.
В колко часа?

# 33
  • Мнения: 6 472
yanita, сега ти видях подписа и асимилирах изречението
аз най-вероятно ще съм там в сряда вечер с моите момичета.

Колго голяма е била малката, като си я качила на кънки?

# 34
  • София
  • Мнения: 2 210
Ази бих дошла, но ми е точно в другия край на София. До като се прибера от работа, до като взема детето и дойда  до зимния ще стане време пак да ходя на работа Tired

И аз съм така Sad

# 35
  • София
  • Мнения: 4 867
малката е първа писта на кънките! Joy
за пръв път се качи този сезон - през ноември. забелязвам и по-малки хлапета на леда.
е, последните два пъти преживя криза, че не може да се справи с едно упражнение и що сълзи изтекоха на пързалката... ама се заинати и докато не го научи, не се отказа.

luluto, кой номер кънки ви трябват за дребосъчката?

в сряда има свободна пързалка в 18:30 с опция треньори за децата в средата на леда. ако не изникне нещо непредвидено, ние ще сме там.

# 36
  • Мнения: 2 751
Ама как съм я пропуснала тая тема ... ooooh!
Аз бях преди всяка събота и неделя на Зимния.
Под "преди" имам предвид преди 7-8 години  ooooh! Rolling Eyes
Имам кънки, хокеистки, със щраймери-преди бяха мноооооого модерни  Flutter Crazy
Много ни се ходи на кънки с мъжа, ама можем събота или неделя.
Ако се организирате уикенда-там сме  Mr. Green Heart Eyes Laughing

# 37
  • на път
  • Мнения: 2 804
Много ми е мерак пак да се кача, но като отидох на пързалката пред Народния театър не харесах кънките - сториха ми се като ютии.... или като ски обувки с ножове отдолу. Да знае някой къде в София продават от "старите" кожени кънки (моите съм ги подарила преди години за жалост като си мислех, че няма скоро да се кача).

# 38
  • Мнения: 3 835
Имам кънки, хокеистки, със щраймери-преди бяха мноооооого модерни  Flutter Crazy
Много ни се ходи на кънки с мъжа, ама можем събота или неделя.
Ако се организирате уикенда-там сме  Mr. Green Heart Eyes Laughing

Калли, мани ги тия мъже бе, давай да ходиме по женски с децата, а?

# 39
  • Мнения: 2 751
Калли, мани ги тия мъже бе, давай да ходиме по женски с децата, а?
Ами, няма лошо, в такъв случай мога и през седмицата, ама Калоян на кънки? newsm78 #Crazy
Не е ли много малък, бе...ще вземе да си потроши някой крак  newsm78

# 40
  • София
  • Мнения: 4 867
Много ми е мерак пак да се кача, но като отидох на пързалката пред Народния театър не харесах кънките - сториха ми се като ютии.... или като ски обувки с ножове отдолу. Да знае някой къде в София продават от "старите" кожени кънки (моите съм ги подарила преди години за жалост като си мислех, че няма скоро да се кача).

старите кожени кънки съвсем не са толкова добър вариант. аз изхвърлих едни такива - кожата им се беше "пречупила" на глезена и не държаха добре. сега съм с пластмасови и изобщо не може да се сравнява стабилността. кожените са ок, ама да са подсилени на глезените.

# 41
  • Мнения: 6 472
yanita, 31 номер носи щерката.
За кънките - моите са кожени, но пробвах и с пластмасови и определено ми хареса повече. Кожени могат да се намерят на стадион Юнак.

# 42
  • София
  • Мнения: 4 867
номер 31 при всички положения можеш да наемеш в зимния - просто си влиза в стандарта (а и е добре кънките да са с един номер по-големи от обувките). виж, габа с нейния 25 вижда малко зор, но с допълнителни чорапи кара с 27 (понякога с 28) и няма грижи.

аз купих на виктория подсилени кожени от един магазин на солунска и сега си карам с моите пластмасови.

# 43
  • на път
  • Мнения: 2 804
старите кожени кънки съвсем не са толкова добър вариант. аз изхвърлих едни такива - кожата им се беше "пречупила" на глезена и не държаха добре. сега съм с пластмасови и изобщо не може да се сравнява стабилността. кожените са ок, ама да са подсилени на глезените.

 newsm78 Сигурно сте много прави ... ама някак си не си представям как се правят някои фигури или скокове с пластмасови кънки. Ще трябва да се пробвам ...  Дали са леки? Това с глезените не ме притеснява. Едно време като тренирах нямаше такива. Карала съм даже със смешни "половинки", които някой беше донесъл от Съюза навремето.

# 44
  • София
  • Мнения: 4 867
е, говорим за любителско каране все пак. професионалните кънки са друга реалност (при цени от 300 лв нагоре само за обувките).
довечера ще загледам треньорите с какви са - едно от момичетата със сигурност беше с пластмасови, но за другите не съм обърнала внимание.
по обяд ще знам дали има кой да докара виктория при мен в офиса и съответно дали ще ходим да караме.
желаещи?

Общи условия

Активация на акаунт