Тра-ла-ла!

  • 13 202
  • 303
  •   1
Отговори
# 285
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ММка, участието ни в "Стани богат" не зависи пряко от Ники Кънчев, а от Сиа Адвъртайзинг. Wink

Весе,искам от сег ада кажа,4е ако някой уреди за Стани Богат ти ще си първата Mr. Green
да,от СИА зависи Теди Crazy

айде народееееееееее,на домашните любимци.Предлагам,заменям................Айде,не остана Joy Joy Joy

# 286
  • Мнения: 863
айде народееееееееее,на домашните любимци.Предлагам,заменям................Айде,не остана Joy Joy Joy
[/quote]

Ужасна си, дръж си ги ,твой са си....не ти ги искам Twisted EvilМалиии, утре ще съм с чалма на главата Joy hahaha

# 287
  • sofia
  • Мнения: 7 477
айде народееееееееее,на домашните любимци.Предлагам,заменям................Айде,не остана Joy Joy Joy

Ужасна си, дръж си ги ,твой са си....не ти ги искам Twisted EvilМалиии, утре ще съм с чалма на главата Joy hahaha
[/quote]

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
малко настроение бе хора Heart Eyes
нема се пуашиш,ще те возя на капака утре,вместо дом.любимци ще се уредиш с висулки Mr. Green

няма ве4е Joy Joy Joy,нямам нищо ве4е,разболяха се от хепатит  и не издържаха hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha
лека ви нощ Heart Eyes

# 288
  • Мнения: 3 248
ММка, участието ни в "Стани богат" не зависи пряко от Ники Кънчев, а от Сиа Адвъртайзинг. Wink

Весе,искам от сег ада кажа,4е ако някой уреди за Стани Богат ти ще си първата Mr. Green

Да бе, без тая. Naughty Вярно, че вече нямам сценична треска, ама хайде пу без мене. Mr. Green Предвид на това колко хора СЛУЧАЙНО #Crazy #Crazy #Crazy гледаха предаването по ТВ Здраве. Stop

# 289
  • Мнения: 2 353
  Весе, първа и с огромно деколте! Ники Кънчев ще забрави защо е дошъл Joy

# 290
  • Мнения: 3 248
  Весе, първа и с огромно деколте! Ники Кънчев ще забрави защо е дошъл Joy

Вие сте луди...какво деколте, така ме комплексирахте, че онзи ден бях с пуловер и щях да се сваря! Laughing

# 291
  • Мнения: 3 248
Честит рожден ден на vadjra!!!
Бъди здрава, успешна и много, много обичана!


# 292
  • Мнения: 4 195
vadjra честит празник, много здраве ти желая, защото имаш добро сърце и щастието само ще дойде при теб  bouquet  bouquet  bouquet

# 293
  • Мнения: 4 195
нещо ме сърби главата newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Whistling

# 294
  • Мнения: 6 499
нещо ме сърби главата newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Whistling
   Да си виждала скоро Роси? Mr. Green

# 295
  • Мнения: 4 195
нещо ме сърби главата newsm78 newsm78 newsm78 newsm78 Whistling
   Да си виждала скоро Роси? Mr. Green
чувам я по телефона нон стоп. бахти гадините, модифицирали са се - по токовите жици се моткат #Crazy

# 296
  • София
  • Мнения: 6 743
О, въшкаркииии  Mr. Green  Joy
Извинете за тъпия въпрос, но коя е vadjra   newsm78  Embarassed
E, все пак ЧРД  Hug   bouquet

# 297
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Благодаря ти, Luminosa  Hug
Благодаря ти, Moon Walk  Hug
Благодаря ти, Дамаянти   Hug

Иначе се казам Светла и ще се радвам да се срещнем скоро  Wink

# 298
  • Мнения: 221

Мале колко сте ми ранобудни!
Честит рожден ден и от мен.
И аз нали съм забила нос в компа рано рано и не поглеждам към Денис Белята - познайте какво е успяла да свърши този път. Намерила ми мастилото към печата и сега се разхождаме целите в синьо - успяла е да си хапне порядъчно, като кадъна си оцветила пръстите само, че не в червено, че и нещо ми намерисва. / Thinking Оставям ви да си гукате, а аз отивам да оглавя комитета по почисътването. Имате ли идея с какво се чисто мастило?

# 299
  • sofia
  • Мнения: 7 477

Мале колко сте ми ранобудни!
Честит рожден ден и от мен.
И аз нали съм забила нос в компа рано рано и не поглеждам към Денис Белята - познайте какво е успяла да свърши този път. Намерила ми мастилото към печата и сега се разхождаме целите в синьо - успяла е да си хапне порядъчно, като кадъна си оцветила пръстите само, че не в червено, че и нещо ми намерисва. / Thinking Оставям ви да си гукате, а аз отивам да оглавя комитета по почисътването. Имате ли идея с какво се чисто мастило?


Пете,да ги съберем с моя Mr. GreenТой умре да се мие,тя щес е мърля,я той ще я спунисва.....

Светле,Весел Празник Hug

ква4ки,искам да стискате палци днес и като се върнем от Трън ще пишем.Отиваме при социалните в общината Twisted Evil

арееееееееее,бегайте да работите бе,кво само висите тука Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт