Тра-ла-ла!

  • 13 181
  • 303
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 221
Моя милост чак сега разбра, че е имало среща. А в неделя можеше да дойда. Готова съм да се изям. Чуствам се много смотана.  Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Хей как мога де си намеря от договорите, с които  да се обвържем  Laughing завинаги или докато......../ абе само гаден хумор ми идва на акъл Embarassed/ Може ли някой да ми го изпрати на пощата та поне да го прочета и като се видим да го върна.: verty@mail.bg

# 196
  • Мнения: 3 248
Моя милост чак сега разбра, че е имало среща. А в неделя можеше да дойда. Готова съм да се изям. Чуствам се много смотана.  Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Confused Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed

Не си смотана. Предполагам състоянието ти се нарича разсеяност - но само, при положение, че редовно четеш тук. Peace
Не можеш да си представиш колко ти се радвам, колко си сладка ... след всяко събиране пишеш постфактум как си го пропуснала. Grinning Ако не забравя, следващият път ще ти пиша едно ЛС. Hug

# 197
  • Мнения: 4 195
Представете си цял ден без ИНТЕРНЕТ, е ......имате го, от АКСЕЛ НЕТ  Twisted Evil
Днес ми скъсаха нервите,Нямах нет до 17 часА   ooooh!
Но пък изпрах, прострях и излезнахме с малкия, та имало и хубави страни  Mr. Green
А, търся някой да ми изглади купчинката  Sick, че така както е тръгнало....до Нови Искър ще стигне  hahaha Joy
е да ама в Нови искър разчитат на добри свекърви да ги изгладят, иначе си ходят смачкани - ама то сега така е модно Crazy
аз лятото бях месец без нет - баси къщата ми светна, видях се със всички приятелки, възобнових сексуалния си живто с мъжа ми - абе ново начало Joy

# 198
  • Мнения: 863
Представете си цял ден без ИНТЕРНЕТ, е ......имате го, от АКСЕЛ НЕТ  Twisted Evil
Днес ми скъсаха нервите,Нямах нет до 17 часА   ooooh!
Но пък изпрах, прострях и излезнахме с малкия, та имало и хубави страни  Mr. Green
А, търся някой да ми изглади купчинката  Sick, че така както е тръгнало....до Нови Искър ще стигне  hahaha Joy
е да ама в Нови искър разчитат на добри свекърви да ги изгладят, иначе си ходят смачкани - ама то сега така е модно Crazy
аз лятото бях месец без нет - баси къщата ми светна, видях се със всички приятелки, възобнових сексуалния си живто с мъжа ми - абе ново начало Joy
Лелеее, Криска, какви ги говориш бе #Crazy Дано моя мъж да не ги прочете тия работи, че ще ти идвам да гости Mr. Green hahahaА си мислех,че само аз съм така... Joy

# 199
  • Мнения: 2 584
момичета не мога да не ви се похваля, толкова съм щастлива на 8.02 майка ми ще си дойде, за няколко дни само да си оправи паспорта, но ще я видя Simple Smile от пет години и половина не съм я виждала, направо не знам на кой свят съм и нямам търпение да дойде четвъртак

пп. честит рожден ден ДБМ, само успехи пожелавам на движението  bouquet

# 200
  • Мнения: 1 134
Представете си цял ден без ИНТЕРНЕТ, е ......имате го, от АКСЕЛ НЕТ  Twisted Evil
Днес ми скъсаха нервите,Нямах нет до 17 часА   ooooh!
Но пък изпрах, прострях и излезнахме с малкия, та имало и хубави страни  Mr. Green
А, търся някой да ми изглади купчинката  Sick, че така както е тръгнало....до Нови Искър ще стигне  hahaha Joy
е да ама в Нови искър разчитат на добри свекърви да ги изгладят, иначе си ходят смачкани - ама то сега така е модно Crazy
аз лятото бях месец без нет - баси къщата ми светна, видях се със всички приятелки, възобнових сексуалния си живто с мъжа ми - абе ново начало Joy
Лелеее, Криска, какви ги говориш бе #Crazy Дано моя мъж да не ги прочете тия работи, че ще ти идвам да гости Mr. Green hahahaА си мислех,че само аз съм така... Joy

Аз защо го спрях нета вкъщи от 2-3 месеца?! Mr. Green

Мими сутринта на тръгване - "И утре да ми изгладиш дрехите!"
Без коментар...  Embarassed Blush

# 201
  • sofia
  • Мнения: 7 477
верно ли не е имало форуми цял ден newsm78
аз се 4удя що толкоз пусто из темите днес Crazy

# 202
  • Мнения: 908
верно ли не е имало форуми цял ден newsm78
аз се 4удя що толкоз пусто из темите днес Crazy

По обяд нямаше, за после не знам  Peace

# 203
  • Мнения: 908
Честит празник на всички мъжки майчета! Да са им живи и здрави малките юнаци и много да ги радват!   bouquet

# 204
  • Мнения: 221

Цитат
Не си смотана. Предполагам състоянието ти се нарича разсеяност - но само, при положение, че редовно четеш тук. Peace
Не можеш да си представиш колко ти се радвам, колко си сладка ... след всяко събиране пишеш постфактум как си го пропуснала. Grinning Ако не забравя, следващият път ще ти пиша едно ЛС. Hug


Много, много ще съм ти благодарна ако ме имаш впредвид за другия път с едно лично. А, че съм си разсеяна - няма грешка такава съм. Влизам всеки ден в нашия си форум. И всичко пропускам. Блейка, нооооо ще се оправя НЯКОЙ ДЕН.

# 205
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ето малко снимки от снощният ни празник. Grinning
Моето голямо порастнало момченце,стана на цели 4 год. Hug
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=101502

# 206
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Ето малко снимки от снощният ни празник. Grinning
Моето голямо порастнало момченце,стана на цели 4 год. Hug
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=101502

да ти е жив и здрав  bouquet  bouquet  bouquet
4 години HugМале,колко пораснахте Heart Eyes

Да поздравиш и таткото герой Party

# 207
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Ето малко снимки от снощният ни празник. Grinning
Моето голямо порастнало момченце,стана на цели 4 год. Hug
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=101502

да ти е жив и здрав  bouquet  bouquet  bouquet
4 години HugМале,колко пораснахте Heart Eyes

Да поздравиш и таткото герой Party
Хи хи хи хихи  Mr. Green
Да растът,като гъбки,а в интерес на истината,колкото и да ми е трудно понякога да се оправям с двамата,въобще не искам да порастват,искам да си останат все така малки. Mr. Green
Роси,ще пратя поздрави на таткото,когато се прибере. Tired
От една седмица,направо го съжалявам,задължиха го да кара,някакъв курс за международен транспорт и едва насмогва да ходи на работа и на курса по-цял ден.
Изпита му е във вторник и днес и утре ще е по-цял ден във офиса да чете,защото във къщи,няма да има спокойствие от децата,да прочете нищо. Mr. Green
Стискайте му палци във вторник,да го вземе. Praynig

# 208
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ще го вземе Hug

# 209
  • Мнения: 3 248
Ивка, да ти е жив и здрав рожденика (на патерици). За таткото, стискам палци, показалци и всякакви други пръсти. И на ръцете, и на краката. Ще чакам да се похвалиш във вторник! Hug

Общи условия

Активация на акаунт