Тра-ла-ла!

  • 13 180
  • 303
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 1 770
От вчера не мога да намеря сайта на Митко, с любовната лирика. Sad Някой може ли да ми съдейства. Praynig Много ми е важно. Flutter
А съм сигурна, че беше тук някъде ... дали не беше в темата за Коледния базар?! newsm78


http://dimmo.dir.bg  Peace

# 256
  • Мнения: 3 248
От вчера не мога да намеря сайта на Митко, с любовната лирика. Sad Някой може ли да ми съдейства. Praynig Много ми е важно. Flutter
А съм сигурна, че беше тук някъде ... дали не беше в темата за Коледния базар?! newsm78


http://dimmo.dir.bg  Peace


Ивет,  Heart Eyes Hug  bouquet!

# 257
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Роси дано се оправите по-бързо. Sad
Поздрави на всички от мен,от мъжо и целувки естественно от децата. Mr. Green

# 258
  • Мнения: 1 770
Иве,Митко дали ще се вклю4и за Великден и ако "да" ще има ли нужда от материали и какви?Ще говориш ли с него Praynig

Роси, ще го питам.  Peace

# 259
  • в гората
  • Мнения: 1 486
Леле, Роси, сега прочетох за Филип - не ти е леко на теб, ама всички това ни чака. Да се оправя Филип бързо, викай снахата да му прави сандвичи. Wink

# 260
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Иве,Митко дали ще се вклю4и за Великден и ако "да" ще има ли нужда от материали и какви?Ще говориш ли с него Praynig

Роси, ще го питам.  Peace

  bouquet,поздрви го,нали ми е слабост Embarassed
абе Линде,незнам за сандвие4и,много е стеснителна Twisted Evil,нещо друго да й измисля newsm78И както аз установих и аз -малки деца-малки ядове.....големи деца-големи ядове.

Но нашите деца поне ни имат нас..........пак зациклих позната песен,извинете Rolling Eyes

май си донесох въшки днес SickмНого ме сърби главата Close
Евка,Жени........как сте другите?

# 261
  • Мнения: 2 353
  Вчера се боядисах, не знам защо ми щракна нещо...Да взема да хвърлям боб? По два лева взимам, не е много. И без това ме мързи да готвя...
  Да ви се похваля - днес Калина станала в 7 и събудила баща си, за да я заведе на детска! Тези учителки са вълшебници! Щом са накарали това стресирано дете да заобича детската градина...

# 262
  • Мнения: 1 134
  Вчера се боядисах, не знам защо ми щракна нещо...Да взема да хвърлям боб? По два лева взимам, не е много. И без това ме мързи да готвя...
  Да ви се похваля - днес Калина станала в 7 и събудила баща си, за да я заведе на детска! Тези учителки са вълшебници! Щом са накарали това стресирано дете да заобича детската градина...

Ееее, честито!!!   bouquet

# 263
  • sofia
  • Мнения: 7 477
  Вчера се боядисах, не знам защо ми щракна нещо...Да взема да хвърлям боб? По два лева взимам, не е много. И без това ме мързи да готвя...
  Да ви се похваля - днес Калина станала в 7 и събудила баща си, за да я заведе на детска! Тези учителки са вълшебници! Щом са накарали това стресирано дете да заобича детската градина...

ти за това ли беше толкоз тиха в колата Mr. GreenОнемяла от уплаха или радост Hug

# 264
  • София
  • Мнения: 6 743
Оооооо, клюкарки  Hug
Аз съм в стрес  Twisted Evil .Наближава РД на големия.Изкарал ми един спиък с гостите - 12 деца  Shocked
Дадох му алтернативи:
1.РД у дома с нас , Влади и гостите  Mr. Green за 12 човека
2.За 7-8 човека в кино Арена на пица и торта и после на кино  Twisted Evil
Избра втория вариант  -   Wink  Laughing
Инак за края на тази седмица програмата ми е "тежка"  Mr. Green На 14 е Св.Валентин - мисля да зарадвам половинката с балон-сърце  в службата , изпратен по куриер  Mr. Green , а в къщи с книга  Laughing
На 16 сме на оперета, на 17 съм на форумски купон, а на 18 имаме годишнина от сватбата  Hug

Липсвате ми  Heart Eyes

# 265
  • Мнения: 2 353
  Какво стана, как е Ники? Мама Зет, обичам те:party: Останалите - само ако ви пипна...
  Ние ще взимаме заем, някой взимал ли е скоро да направим лек консулт?

# 266
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
ВЕСИ, никаква сватба преди да съм отслабнала,чуваш ли ме #Cussing out #Cussing out Искам да съм хубава и слаба,нали ще съм кумата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 267
  • Мнения: 3 248
ВЕСИ, никаква сватба преди да съм отслабнала,чуваш ли ме #Cussing out #Cussing out Искам да съм хубава и слаба,нали ще съм кумата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кой за какво си мисли...каква сватба, какви 5 евро?! #Crazy
Иначе ... ето, споделям една истина ... Мери и Рикардиньо са ми единия вариант за кумове. Peace

# 268
  • Мнения: 2 249
ВЕСИ, никаква сватба преди да съм отслабнала,чуваш ли ме #Cussing out #Cussing out Искам да съм хубава и слаба,нали ще съм кумата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кой за какво си мисли...каква сватба, какви 5 евро?! #Crazy
Иначе ... ето, споделям една истина ... Мери и Рикардиньо са ми единия вариант за кумове. Peace

ее а то за шаферка е ясно-Мариетка-марионетка bowuu

# 269
  • Мнения: 3 248
ВЕСИ, никаква сватба преди да съм отслабнала,чуваш ли ме #Cussing out #Cussing out Искам да съм хубава и слаба,нали ще съм кумата Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Кой за какво си мисли...каква сватба, какви 5 евро?! #Crazy
Иначе ... ето, споделям една истина ... Мери и Рикардиньо са ми единия вариант за кумове. Peace

ее а то за шаферка е ясно-Мариетка-марионетка bowuu


Много ясно. Peace Всеки ще има някаква съществена роля. Joy
Оообаче ... още няма да се женя. Stop Mr. Green Ефи ме е обучила как да действам - доста време има да се дърпам ... казах ви аз, че всеки си има задачка закачка. hahaha

Общи условия

Активация на акаунт