Диета "Японско чудо" - 2 част

  • 31 222
  • 310
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 169
ето ме и мен,
има ли някой, който в момента да е стигнал до някъде с диетата,
или всички започвате от утре?

днес ми е 9ти ден.
чудя се ще ми стане ли нещо, ако продължа още една седмица.  newsm78
толкова яйца не са на хубаво обаче, мисля. приятел мой спука язва от тази диета.

забравих да кажа, че от няколко дни пия и витамии, както и дражета ленено семе и едни влакна на биофарма, които имам изостанали и реших да ги допия. Rolling Eyes



Ами диетата е 14 дена попринцип има време  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 764
И аз ще се включа,но дали ще издържа........,напоследък имам страшен апетит,а пък месо не обичам,но от утре започвам!Искам да сваля 5 кг. Mr. Green

# 17
  • Мнения: 1 169
И аз ще се включа,но дали ще издържа........,напоследък имам страшен апетит,а пък месо не обичам,но от утре започвам!Искам да сваля 5 кг. Mr. Green

Добре си дошла и успех   bouquet

# 18
  • Мнения: 6 167

Ами диетата е 14 дена попринцип има време  Mr. Green

не разбрах много какво искаш да кажеш, имах предвид да продължа трета седмица и дали е вредно. ( ако това репликираш, де).

много се радвам,че се събира групичка  за споделяне , дано всички пожънат успехи!

# 19
  • Мнения: 1 169

Ами диетата е 14 дена попринцип има време  Mr. Green

не разбрах много какво искаш да кажеш, имах предвид да продължа трета седмица и дали е вредно. ( ако това репликираш, де).

много се радвам,че се събира групичка  за споделяне , дано всички пожънат успехи!

В предната тема някой беше споменал, че я е правил 3 седмици незнам дали е вредно аз съм я правила само 2, но мислая ако успея да издържа да я направя 3

# 20
  • Мнения: 6 167
oх и аз мисля, обаче не знам с тия яйца.. Rolling Eyes
иначе вие какви меса хапвате - аз  пилешко, пуешко...и пуешка шунка.
рибата ми е акула.
салати - зеле, цветно зеле, марула и май това е.
моркови - не, че ме мързи да ги стръжа.
веднъж замених местото с моцарела лайт.
и май това е...
имам и едни сухари, ако 'закъсам' , ама не съм допирала до тях.
плодовете са ми портокал и ябълка. 
2-3 вечери огладнявах към 21ч и хапвах плод допълнително.
пия към 2 л. вода на ден.
а, и оная вечеря, която се прескача не я прескачам. мисля, че е вредно мнгоо това.

# 21
  • Мнения: 1 169
Здравейте 
Как сте? Подготвяте ли се психически за утре?
Аз ям само пилешко
салатите ми са от домати и краставици
Водата ми е малко трудно да я пия ама ще се напъна тоя път
твърдо съм решила да изкарам поне 2-те седмици
изтеглила съм си Тае-бо и ще става голямо земетресение
като се разскачам    
много ми е трудно да ги ям тия яйца мразя ги ,
а и на въже ще скачам    въобще тоя път няма мърдане

# 22
  • Мнения: 1 169
Хм защо така не сте писали днес  Sad
хайде утре на стартовата линия всички  Hug

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
Хайде пишете ме и мен. Японка съм от миналата седмица- на чай Инхуа, но ми трябва спешно и бързо да смъкна около 7кг, дай Боже и повече. Може ли между храненията да ям плодове и зеленчуци?

# 24
  • Мнения: 1 169
Хайде пишете ме и мен. Японка съм от миналата седмица- на чай Инхуа, но ми трябва спешно и бързо да смъкна около 7кг, дай Боже и повече. Може ли между храненията да ям плодове и зеленчуци?

Добре си дошла    Hug
Колкото по-стриктно спазваш диетата толкова по-добри резултати ще получиш
При някой когато си хапват плодове м/у храненията няма никакви резултати
което не им действа никак стимулиращо и се отказват
Успех   bouquet

# 25
  • Мнения: 764
Хайде,започваме!Успех! newsm20

# 26
  • Мнения: 1 169
Ето и данните ми малко ме е срам от тях
ама нали за това сме тук за да станем хубави
и няма да се отказвам решила съм съвсем сериозно да слабея

Кг. - 65.500
Ханш - 105
Талия - 71
Бедро - 62

# 27
  • Мнения: 488
И - така... Прехвърлих се от яп.ч.-I, та... да кажа и тук. Започнах на 20.01. първи ден (и първи ден след новолуние - нали така се запазват по-трайно резултатите от всякакви диети ooooh!)
денI, 21.01. Изходни данни: тегло-64 Mr. Green,талия 73 #Crazy закуска: кафе с подсладител; обяд- 2 яйца; вечеря 18ч.-печ.пилешко бутче (от Била-та, щот го правят без сол, кожичката обелих и половината го изхвърлих); салата алабаш,морков, бяла и червена ряпа със сок на 1 лиможн; вечеря 22ч- печена тиква
ден II- З: кафе с подсладител; 10.30ч.- три Sick яйца; салата като вчера, печена тиква; 16.00 часа - печена тиква (доста) 21ч.-ок.80-100 гр. "диетична" шунка (пилешка) ама се оказа солена и със захар, салата като вчера(алабаш,морков и т.н.)-. Нарочно не съм се мерила.
ден III (22.01.,пн- Мерки: 63 кг (минус 900 гр Hug и талия 70 bowuu Ощеи съм на голямата чаша кафе със захарин Thinking(искам си млекцето и меда в кафето!!!)

# 28
  • Мнения: 6 167
Хайде момичета. Днес ми е 10ти ден! Успех на всички! Щом аз мога - всички могат!

свалила съм 8 ( осем) килограма
ходя из къщи ето така  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green

вчера ми дойде идеята за сантиметъра, като прочетох тук, но като не съм се премерила навреме newsm78

Така или иначе моя сантиметър ( съпруга ми) казва - ааа, тук има, тук, и тук  Laughing

# 29
  • Мнения: 1 169
И - така... Прехвърлих се от яп.ч.-I, та... да кажа и тук. Започнах на 20.01. първи ден (и първи ден след новолуние - нали така се запазват по-трайно резултатите от всякакви диети ooooh!)
денI, 21.01. Изходни данни: тегло-64 Mr. Green,талия 73 #Crazy закуска: кафе с подсладител; обяд- 2 яйца; вечеря 18ч.-печ.пилешко бутче (от Била-та, щот го правят без сол, кожичката обелих и половината го изхвърлих); салата алабаш,морков, бяла и червена ряпа със сок на 1 лиможн; вечеря 22ч- печена тиква
ден II- З: кафе с подсладител; 10.30ч.- три Sick яйца; салата като вчера, печена тиква; 16.00 часа - печена тиква (доста) 21ч.-ок.80-100 гр. "диетична" шунка (пилешка) ама се оказа солена и със захар, салата като вчера(алабаш,морков и т.н.)-. Нарочно не съм се мерила.
ден III (22.01.,пн- Мерки: 63 кг (минус 900 гр Hug и талия 70 bowuu Ощеи съм на голямата чаша кафе със захарин Thinking(искам си млекцето и меда в кафето!!!)

Браво супер си всичко точно и ясно

Общи условия

Активация на акаунт