Паническо разстройство - 59

  • 26 392
  • 771
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 218
Билкаря, моля те цитирай населено място и адрес където невролог и психиЯтър са един до друг, че много ми стана интересно.

# 751
  • Мнения: 68
YASUO MAIN, тогава ми се ще да те попитам ти КАК оцеля или по-скоро човекът, който беше не оцеля, след това което преживя? АД, психотерапевти, сам?!

Започнах с разни упражнения за дишане, с тях успях да намаля продължителността на пристъпите значително, ако преди са продължавали с час, то ги сведох до 10 мин, че и по-малко. Един ден след поредния пристъп се ядосах и си казах "хайде да се свършва вече нека умра" и зачаках, след което ме отпусна веднага. Следващия път пак така и пак веднага ме отпусна и в последствие ставах все по-смел и по-смел докато ПА изчезнаха. АД го пиех по предписание от невролог, защото моите ПА бяха в следствие на здравословен проблем със сърцето и ми беше предписан от кардиолог.
Иначе да аз съм този дето пише, че има здравословни проблеми. Съжалявам, че съм в обидил по някакъв начин с това, че имам здравословни проблеми. Вашите доктори, нанкоито вие така силно вярвате смятат, че моите проблеми са от АД. Изводите си ги правете сами.

# 752
  • Мнения: 218
Дишане викаш а и позитивни утвърждения? Затова ли пишеш за паркинсон, МС, СПИН и други. Ти си с доста напреднала хипохиндрия, не знам тук кой се опитваш да убедиш в противното.

# 753
  • Мнения: 68
Дишане викаш а и позитивни утвърждения? Затова ли пишеш за паркинсон, МС, СПИН и други. Ти си с доста напреднала хипохиндрия, не знам тук кой се опитваш да убедиш в противното.

В продължение на 4 месеца: Загуба на равновесие, замъглено виждане в дясното око, болки и слабост в дясната ръка, болки и слабост в десния крак, тремор в ръцете, нарушена походка, болки в главата. Вие с такива симптоми в продължение на 4 месеца какъв ще сте? Оптимист ли? Очен неврит, установена слабост в десния и левия крайник, установен тремор. Отговор на докторите: нищо ви няма живейте си живота. Стигнали до това заключение, щото ми нямало нищо притеснително на мозъка. Абсолютни нещастници! Докато не лазите пред кабинетите им адекватно лечение няма да получите.

# 754
  • Мнения: 218
Със същите симптоми и още куп такива следствие на реален сърдечен проблем, който вече беше решен, отидох на психиатър, почнах да си пия хапчетата и се върнах към живота. Иначе още щях да си седя на дивана рошава, некъпана с ръка на сърцето и четяща каква болест да си измисля. Да не забравяме -- психичните тревожности и разстройства са равносилни на бедност, защото ставаш нетрудоспособен, а какъв сеир е за околните - мога отделна тема да отворя.

# 755
  • Мнения: 256
Предпочитам да си ходя безчувствена (въпреки, че не са ме направили такива) и манипулирана, отколкото да съм лежаща на дивана без мотивация за живот, камули  да се изкъпя и да си прегърна детето. Тези приказки и аз ги разпрвях едно време, че с дишане, медитация и пиене на витамини нещата ще се оправят, да ама не. Психическото разстройство си е много сериозно заболяване, което се лекува поне 1, 5 год, и ако не се лекува както трябва може да прерасне в доста по-сериозен психически проблем.
Измерението, което придобиват ПА вече са съвсем различни, че да се оправят с дихателни техники!

# 756
  • Мнения: 135
Че това с лежането на дивана си е депресия .Темата не е ли паническо разстройство .Иначе аз смених работата и ми се отрази страхотно .Даже и билковите не пия вече ,а няколко месеца живях в ужас с паническите пристъпи .Става и без лекарства със сигурност щом аз успях ,а принципно съм хипохондрична.Иначе за деанксита имам една позната го пиеше седем години и сега започна да заеква и да завалва думите .Лекарите нищо не откриват и го залагат точно на лекарството .

# 757
  • Мнения: 1 002
Здравейте!
Има ли странични ефекти от спирането на Флуанксол?

# 758
  • Швейцария
  • Мнения: 1 876
Да, аз съм забравяла да го взема и почнах да треперя и получих ПА. Той се спира по схема.

# 759
  • Мнения: 256
Да, аз съм забравяла да го взема и почнах да треперя и получих ПА. Той се спира по схема.
Аз забравихда го взема 1 ден и трите приема за деня и нямах нищо като страничен ефект.
Иначе схемата при мен е един месец 1-1-1, един месец 1-1-0 и един месец 1-0-0.

# 760
  • Мнения: 1 002
Аз вече две седмици не го пия. Нямам някой симптом, който да се е върнал за радост, но ме гони една много досадна поспаливост, която вече се чудя на какво се дължи..

# 761
  • Мнения: 943
Проблем ли е приема на Дуксет и Линефор по време на бременност ?

# 762
  • Мнения: 2 769
Направете нова тема, моля!

# 763
  • София
  • Мнения: 480
Заповядайте в новата тема - https://www.bg-mamma.com/?topic=1616066

# 764
  • Мнения: 77
Здравейте страдам от панически разстройство психиатъра ми изписа Ljnefor 50 mg сутрин и вечер duxet 60mg сутрин  duxeta го пия от 9 месеца но явно не ми е достатъчен ,та искам да питам някой дали го е пил има ли в началото странични,с duxet доста неприятни имах малко ме е страх да го почна

Общи условия

Активация на акаунт