Има ли мами в БЕЛГИЯ?

  • 23 268
  • 291
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 496
Лисана, вие до спалнята летите ли, бе пиле hahaha Нямам против да се организираме, ама за да не тормозим другите с нашите забавления, пиши на скайпа, нищо, че все съм Н/А! Даже сега обмислям да заведа малкия до Пиратенейланд: www.pirateneiland.be, ако искаш да идем заедно Peace

Доби, колко би искала на час като детегледачка? Ако искаш можеш да ми отговориш на лични Peace

# 286
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Доби, моите впечатления са, че в часта, в която живея (20 км южно от Брюксел) друг език освен френски не се приема и ще е много трудно да намериш работа тук, а и ти е далече. Тъй като съм на работа в момента и не мога да ровя много, разрови темата назад - имаше едно момиче, което живее в Гърция, а свекърва й имала фирма за почистване на хотели в Брюксел. Довечера, ако ми остане време, мога да се помъча да и намеря поста и ако искаш да се свържеш с нея, може да има какво да ти предложи! Успех!

# 287
Мили мами, благодаря Ви от сърце за отзивчивостта !

Лисана, aко след няколко месеца се освободи работно място моля те пиши ми!

Bubka, 5-6 Евро на час ме устройва.

Just а Girl, благодаря ти за информацията! Ще разгледам темата подробно.

Също съм работила и като шивачка, ако нещо излезе моля да го имате предвид. Емейла ми е: dobi.stefanova@abv.bg

Поздрави,
Доби

# 288
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
свекърва ми е в Белгия- Брюксел и ни казва да отидем при нея.
тя е с документи и маи е полу4ила гражданство ве4е.направила си е фирма за по4истване на хотели,ресторанти и тн.

Ето го и постинга!!!

Момичета, тази нощ моята баба е починала  Cry!!! Погребението е утре! Няма да мога да се прибера  Cry Бог да я прости!

Немога да ви опиша как се чувствам - сълзите ми се стичат, а съм на работа и трябва да ги преглъщам...Днес мразя, че съм в Белгия!!!

# 289
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Just a girl - много сьжалявам за това което се е случило с баба ти и искрено ти сьчуствам . Много ми е трудно да намеря подходящите думи в такьв момент, защото това е един от най-големите ми страхове откакто сьм тук. Мисьлта че макар не толкова надалеч но все пак да не мога на момента да сьм в кьщи, просто ме разбива.
Бьди силна и дано намериш скоро време да се прибереш за малко до БГ

# 290
  • Мнения: 496
Just a Girl , много кофти, моите съболезнования  Tired

Момичета, мисля да пусна нова тема вече, че тази се понапълни... най-после  Rolling Eyes

# 291
Just а Girl,

От сърце ти благодаря че ми откри постинга на Добито! Вече й писах.

Много мъчно ми стана, като прочетох за баба ти. Sad Моите съболезнования.

Общи условия

Активация на акаунт