Има ли мами в БЕЛГИЯ?

  • 23 286
  • 291
  •   1
Отговори
# 240
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Ами как  - такива като мен студенолюбиви не изпадат в депресия Wink...Е, виж дъждът ми е малко в повече Wink

Тайна, как е дъщеря ти? Последно четох, че са я оперирали на 17.08. Всичко наред ли е??? Praynig

# 241
  • София
  • Мнения: 15 485
Ами как  - такива като мен студенолюбиви не изпадат в депресия Wink...Е, виж дъждът ми е малко в повече Wink

Тайна, как е дъщеря ти? Последно четох, че са я оперирали на 17.08. Всичко наред ли е??? Praynig
Вече не смея да пиша, сега само чакам да видя какъв ще е резултата.

# 242
  • Мнения: 90
 Praynig дано вси4ко мине успе6но и скоро да си е у дома  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 243
  • Мнения: 27 524
честит Рожден Ден на Криско на Блонди. Да е здрав, щастлив и да слуша мама много smile3525
А мама му да не се напива много Sunglasses

Много ти благодаря за вниманието   bouquet
Не съм, не съм, поне не много точно на неговия рожден ден. Понеже ние сме: на 9-ти годишнина от сватбата, на 15-ти - аз, на 23-ти - Криско и на 24-ти - баща му  Laughing

Във вторник си летим обратно и хем ми се иска, хем не. Идеално няма никъде, знам. Засега обаче май там е по-добре  Confused

# 244
  • Мнения: 1 630
Блодни, честити ви рождени дни и на тримата на патерица

# 245
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Ехеее, Блонди! Как сте ги наредили само тези празници Simple Smile

Честит рожден ден на патерици на цялото ви семейство Wink   bouquet

# 246
  • Мнения: 496
Честито ви и то нас Hug  bouquet и лек път Peace

# 247
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Здравейте, момичета!

Имам нужда от съвет - вчера малкият така се е разкрасил на една коприва по личицето и ръцете, че днес вече има мехурчета на ожуленото (не знам дали така се казва  Rolling Eyes)...Преди малко ми се обади момичето, което го гледа и ми каза, че мехурчетата на ръчичката са се спукали и се е отворила раничка отдолу. Цинковите пасти, които имам вкъщи не стават за мокри рани. Препоръчайте ми някакъв крем или мазило, което мога да купя оттук  newsm78

Благодаря ви предварително!!!

# 248
  • Мнения: 496
Дами, я кажете какво се носи тук на klueterschool-a (в смисъл - дрехи, вода, храна и т.н.) newsm78 и кога имат ваканции newsm78 В Бг по празниците и ваканциите правят сборни групи с децата, които няма кой да ги гледа, тук има ли подобни улеснения?

# 249
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
На нас ни искат:

1. Храна за закуска в 10 часа и нещо за пиене (сок ,мляко)
2. Резервен комплект дрехи
3. Гуменки и червена тениска за физическото
4. Моливи, пастели, кутия за тях, лепило, кутия за изработените неща, класьор за рисунките
5. Ученическа чанта, съобразена с размерите на малкия естесвено Wink
6. Възглавница и завивка

През лятната ваканция няма училище, т.е. юли и август трябва да скалъпиш положението някак...през другите празници не съм се интересувала, тъй като и ние не работим...

# 250
  • Мнения: 496
Мерси за инфото Hug Това означава ли, че за обяд им дават накаква кухня?

# 251
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Да, в нашето училище има стол, в който готвят лели...Храната се плаща - по 1, 75 евро на ден. Но мисля, че не навсякъде предлагат готвено за обяд. Иначе доплащаме и по 1 евро на час за всеки час след 15:30.

Ох, стискайте палци в понеделник да се зарадва като види децата пак, че отсега ми се е свило сърцето Sad((

# 252
  • Belgium - BG
  • Мнения: 238
Желая успех на учениците, като си представя че другата година и на това ни чака... Thinking
Софиа миналата седмица се вьрна на ясла, нямаше проблеми но и не мога да кажа че подскачаше от радост. Леко е стресната, липсва й свободата, парковете, хубавото време и баба и дядо разбира се Mr. Green
И сега да се оплача - онзи денедно момиченце от групата я ухапало по рьката. Ама зверски, има две синини. Учителката каза  - нормално било. А родителите ми се усмихват с разбиране Twisted Evil

# 253
  • Мнения: 496
Това със стола ми звучи прекрасно, но май трябваше да проуча добре градините преди да го запиша newsm78 Нищо, винаги мога да го прехвърля... за другата есен ще ги пообиколя, има време до тогава Peace

# 254
  • Overijse, Belgie
  • Мнения: 1 131
Бубка, ти вече записала ли си го? Ами ако нямат стол може да им носят храната отнякъде.

Общи условия

Активация на акаунт