Какво означава ника ви?

  • 4 914
  • 135
  •   1
Отговори
# 60
  • Sf
  • Мнения: 808
Много се чудих да разгадая на rushsf ника, но не успях, сега обаче вече разбрах. Лили Ръш ми е любимка, нежна и призрачно чуплива блондинка в силна роля Simple Smile

Моят е на една героиня от Емил от Льонеберя. Напоследък обаче ми харесва кроасания Simple Smile

# 61
  • София
  • Мнения: 5 289
Просто фамилия,но не моята Wink.

# 62
  • Мнения: 1 446
Казвам се Станислава, цял живот все се чудят как да ми викат и преди две години започнаха да ми казват Слава. Много си го харесвам. А някои особено близки другарчета ме почнаха на Славуднер и така  Hug

# 63
  • Мнения: 412
 Grinning
Аз съм се отчитала в подобна тема...но тъй като отдавна не съм писала, да напомня отново за себе си...с тиха стъпка  Wink
chandra - лето 93-то, първи изкарани пари, гордост, изтрезняване от гордостта и кратък любителски анализ разходи-ползи, последван от инвестиция в пишеща машина, която кръстих чандра, защото:
чандра - блестящ, сияен, най-често се превежда като луна от санскрит (например)
чандра - приблизителна анаграма е на името ми...горе долу както пазарджик съдържа всички букви на париж или както дъжд и джаз са анаграми, дотолкова и чандра е да давинчи кода на моето име...
а сега и някаква рентгенова чандра лаборатория, която дава прекрасни космически снимки...почти като добрата ми стара пишуща машина едно време...
чандраедикаквосиасана е и една от любимите ми йога асани  Party
има и още  Crazy

# 64
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Де да имаше повече драматизъм в моя ник, тцъ, действително правех доматена салата с босилек и сирене, та се изискваше да ръгна и повечко чесън.
Хехехе, Чесън много ме радваш Mr. Green
Аз също си хапвам салатка с доматки, босилек и чесън,ама на като виден сноб я папкам с камамбер Mr. Green

# 65
  • Мнения: 495
моят е израз на самоирония
дават по тв сапунен сериал, в който главната героиня се казва така  Crazy
и така - сапунена героиня съм, в сапунен сериал  Wink

# 66
  • Мнения: 14 490

твоя мислех че е от една детска книга "Тайната градина" - много я обичах като малка

Уриел е един от четиримата Божии архангели /най-висшите ангели/ иначе самото име означава Божият огън или огън за Господа. Не знам как ми хрумна /отначало бях с един много посредствен ник/. По-късно една форумка ми каза, че /от апокрифите предполагам или еврейското предание/ Уриел бил архангелът, който символизирал примирението, смирението в ситуации, които не можем да променим. Оказа се че несъзнателно съм го нацелила по значение.

# 67
  • Мнения: 4 473
Това ми бе първият форум, в който се регистрирах в живота си и не знаех, че това ще е нещото, което ще се показва всеки път Mr. Green, тоест че това ще е никнеймът ми Mr. Green (шегувам се Laughing)
 А какво означава - има ли нужда да обяснявам Crazy Laughing - и аз, и дъщеря ми сме от тази диагноза Wink

# 68
  • Мнения: 631
SH са инициали на първото и второто ми име  ammi  беше по - скоро чуденка в какво ли ще се промени третото ми име?

За протокола : третото не се промени, а взех че добавих четвърто......

# 69
  • Мнения: 46
Aaliyah е моя любима R & B певица , която за съжаление почина при  самолетна катастрофа през 2001 год. Невероятно красива , страхотен глас , уникални песни .....

# 70
  • Мнения: 4 585
   Когато открих тоя форум, бях яко депресиран. Виеше ми се от отчаяние и безсилие, и така. Като глава на семейство се чувствам като водач на глутница, който не се справя добре. Сега чувам психиатрите като казват "Раздвояване на личността, раздвояване на личността". Майната Ви, господа психиатри. "Чуваш гласове, шизофрения". Майната Ви, господа психиатри!

# 71
  • Мнения: 13 770
Харесах си кокошката за аватар  33uu Тъпо newsm78 но май точно отразява дълбоко скритата ми същност Mr. Green А и дава безкрайно много възможности за обръщение: пиле, птиче, птичко, пернаткова и т.н. bowuu В една от темите се упражняват в тази насока Laughing

# 72
  • Мнения: 948
Скука... Така се казвам.  Simple Smile
И при мен е така. Hug

# 73
  • Мнения: 14 490

ееее ксения хич не е скучно име - тя беше лошата от филма "арабела"

# 74
  • Мнения: 194
WONDERFUL

1. чудесен, забележителен, удивителен, възхитителен, учудващ, изненадващ

2. разг. много/необикновено добър, великолепен
   
    Ника ми е провокиран от желанието ми винаги да съм в чудесно настроение във форума и много добре настроена към хората тук Hug.

Общи условия

Активация на акаунт