Студът чука на вратата, ЮЛСКО бебче в коремчето се мята

  • 13 109
  • 287
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 616
Честит рожден ден Лекси .Много радост на теб цялото ти семейство и най хубавия подарък през юли-  bouquet
Честито и на Хана  за новината е почнахте да попълвате дамите за нашите кавалери.
Моля ви кажете  колко често може да ме гледат на видеозон  има ли проблем ако са минали само няколко дена? Blush

# 256
  • София
  • Мнения: 1 244
Здравейте мамите  Grinning
Честита девойка BOOTY   bouquet

Аз от сутринта се чувствам, все едно се разболявам... не знам кво да правя. "Нямам" температура - 37,3 - 37,4, но било нормално по време на бременноста  Thinking Ама ми парят ушите и очите, схванат ми е врата и имам чувството, че ще се разпадна... Дано да ми се размине...

х.кирова, видеозонът все пак е облъчване. Ти защо искаш толкова скоро? Надали е чак проблем де...

# 257
  • Мнения: 2 425
Когато ти парят ушите някой те желае  tongue
из "Бабини деветини"

# 258
  • София
  • Мнения: 1 244
Когато ти парят ушите някой те желае  tongue
из "Бабини деветини"

 hahaha Joy Предпочитам да е това  Wink  Mr. Green

# 259
  • Мнения: 616
Аз не искам да ме гледат толкова скоро но не искам да казвам на докторката която ме следи че съм ходила на друг лекар за ФМ че тук има неписана вражда между  нашите лекари в Силистра и тези  в Тутракан защото много майки бягат там да раждат че условията и квалификацията са по добри.

# 260
  • София
  • Мнения: 7 242
h.kirova, не се притеснявай Grinning. Няма риск нито за бебчето, нито за теб колкото и често да те гледат на УЗ.

# 261
  • София
  • Мнения: 568
Момичета имам един спор с лекарите и искам да ви питам - задължителен прегледа - онкологична цитонамазка. Единия ми доктор ме кара да го направя, а другия ми казва че по време на бременност, освен ако не съм над 30 год. - не правел такъв преглед.
Аз другата седмица ще бъда именно на такова чудо при гинеколожката при която си ходя от край време - имам й пълно доверие. Та моя случай е следния, тъй като аз след първото раждане получих раничка на шийката на матката и трябваше да се гори, може би затова докторката настоява да си направя такова, тъй като от предишната ми цитонамазка са минали 6 м. А, и въпросното изследване се прави след определени седмици, когато вече е безопасно за плода. Все пак на единия док нямаш ли повече доверие?
h.kirova и аз бях така първия път. Няма проблем.
mds, ако все пак док е познала не пречи трето бебе да е момиче, нали? Wink Rolling Eyes Grinning

# 262
  • Мнения: 2 011
Лекси,  newsm59       newsm38  и разбира се   smile3504  да е живо и здраво.

Лека нощ,момичета  smile3507

# 263
  • sf
  • Мнения: 10 156
Добро утро на всички,  кой спящ, кой не спящ!
айде по едно кафенце   food010  или чайче и започвайте да    typeuu ,  че искам да ви питам колко от вас живеят със свекитата, щото мойта ще идва да живее с нас от април.  Sick
та леко ми е   fight

# 264
  • Мнения: 2 425
Добро утро и от мен   food010 Как сте днес?

# 265
  • София
  • Мнения: 568
Добро утро и от мен kaffeetrmker_2Аз не живея със свекървата, но може би трябва мъжа ми да се включи, че на него му се наложи от 2 месеца насам да живее с тъщата Grinning. Вярно е, че таъщите и свекитата помагат, ама по-добре е да сме си сами, нали?Grinning.

# 266
  • Мнения: 161
Здравейте и от мен.
Много се радвам за BOOTY и Hana виждам че в нашия град Варна ще се заформим доста женски мамчета. че то в последните години тука само кавалери се раждаха поне по мои наблюдения от близки и приятели. ще напълним морската градина на лято с розови колички Simple Smile
Какво ще кажете и ние да си организираме една среща на по кафе другата седмица?

# 267
  • София
  • Мнения: 3 524
Еха още една мома, чудесно, да е жива и здрава Хана  Mr. Green
На малка патерица, Лекси, честит рожден ден и една незабравима година   bouquet
donsyy мъжа ми живее от 2 години с майка ми и да ти кажа са такава идилия че чак не е за вярване  Joy Joy Joy Даже ако някой от вас го е гледал това предаване, беше на гости на Милен Цветков в края на миналата година по темата тъщи и зетове и снахи и свекърви. Ма то бяха хвалби по адрес на майка ми и баща ми, па то беше чудо  Mr. Green Че го гледали като писано агънце, та оттогава му турнаха и прякора вкъщи- "агънцето"  Mr. Green И наистина се разбират, да ви кажа, което на Милен му беше непонятно Mr. Green

# 268
  • sf
  • Мнения: 10 156
ние явно сме некви воини, щото нито мъж ми се разбира с баща ми, нито аз с майка му.
и двамата сме с по един родител, не знам кво щеше да е ако си бяха пълен комплект.  Shocked

# 269
  • София
  • Мнения: 3 524
Не знам, много си е индивидуално наистина, Донси.
Майчета, тези които са от София (макар че аз сум много голям фен на Варна и на Бургас, ама там съм малко като пате в кълчища) та ние живеем в кв. "Христо Смирненски" в София, познат още и като "Слатина", а работя до Mall of Sofia на Стамболийски и Опълченска. Мисълта ми е (то ясно че срещата живот и здраве ще е в центъра за по-удобно ан всички), ако знаем горе долу кой къде е, можем да се виждаме също?

Общи условия

Активация на акаунт