Студът чука на вратата, ЮЛСКО бебче в коремчето се мята

  • 13 112
  • 287
  •   1
Отговори
# 240
  • Варна
  • Мнения: 467
Честито,Booty!Пожелавам ти безпроблемна бременност и юли месец да си гушкаш едно сладко момиченце!

# 241
  • Мнения: 476
BOOTY, честито и от мен!  newsm51 Пожелавам само здраве и безпроблемна бременност, а радостта ви - тя е на път и ще е най-голямата в живота ви!!!
Май ти поставяш началото на женските мами! newsm53 До скоро се виждаха само пишльоците на малките ни мъже (включително и на моя)!!

# 242
  • Мнения: 616
BOOTY честито и от мен.
И аз като теб щях да ревна от щастие ако бяха да ми кажат че е момиче .  bouquet

# 243
  • София
  • Мнения: 153
Лекси честит рожден ден! Много здраве и усмивки на рожденничката и малкото човече в теб!  bouquet


BOOTY честита новинка! Разбирам щастието ти, на мен като ми казаха момиченце - подскочих от щастие!

# 244
  • Варна
  • Мнения: 204
Благодаря ви от сърце момичета за чудесните пожелания! И аз желая на всички вас които ще ходят на преглед преди всичко да са живи и здрави бебчетата, да риткат, да подскачат и да махат  с ръчички newsm32 , а останалото/т.е. пола / е само едно мъничко допълнение към нашата радост. Бъдете здрави!  newsm51 

# 245
  • sf
  • Мнения: 10 156
аз да питам, има ли някоя скучаеша мама около подуенската гара, да пием някой ден кафенце, че тая наша голяма среща, кой знае кога ще се състои!

# 246
  • Мнения: 766
BOOTY Честито и от мен  Hug Започнаха да се показват и  дамите   bouquet
Аз пък редовно си поплаквам като ходим на преглед и си видя чаавенцето  Embarassed Смейте ми се, ако искате  Blush
Лекси честито и на теб по случай рождения ден bouquet  bouquet  bouquet  bouquet
добре че munka77 те разкри Wink
А на всички други приятна и спокойна вечер!

# 247
  • Мнения: 493
Лекси,Честит рожден ден,мила.Много здраве,щастие,усмивки и положителни емоции ти пожелавам и разбира се живо и здраво бебче.

# 248
  • Sofia
  • Мнения: 523
BOOTY! браво - увеличава се броя на юлските девойки - че за момците ще трябват и дами за игра Simple Smile.
Лекси - честит рожден ден - всичко най-хубаво ти пожелавам, леки месеци до края и един прекрасен подарък със закъснение през юли!
вие си поплаквате като си видите бебчовците - а при нас таткото идва на всеки преглед и той има приоритета да гледа и едвам не се разревава - направо е такава мила картинка.
а като му казаха, че май е момък направо щеше да се побърка от щастие!
ние утре пак сме на преглед, а на 09.02 сме на ФМ.
приятно вечер ви пожелавам!

# 249
  • София
  • Мнения: 568
Честит Рожден Ден и от мен, Лекси!  bouquet Hug Пожелавам ти лека и безпроблемна бременност! Каката много да те радва, а м. юли - двойна радост!  bouquet

# 250
  • Варна
  • Мнения: 204
Честито на рожденничката Лекси и от мен   party023
Бъди жива и здрава и много обичана жена!Леко бременеене и здрав, пухкав и розов бебок през юли!

# 251
  • София
  • Мнения: 7 242
Много, много ви благодаря за хубавите пожелания Heart Eyes Hug  bouquet
На всички ви да се връща - много здраве, щастие, леко и безпроблемно бременеене и най-сладките бебета през юли Grinning

# 252
  • Varna
  • Мнения: 439
Лекси - честит рожден ден! Пожелавам ти да си най-щастливата мама на едно здраво и красиво бебче!
BOOTY - радвам се за теб, че е момиченце - а през юли може да ги запознаем да си играят заедно че и аз днес научих че бебчо, ще бъде бебка  stork-girl - т.е. дама!!! Макар че аз бях убедена почти на 100%, но въпреки всичко - беше наистина едно страхотно изживяване като ми казаха.
Така че и аз ще се разпиша при женските мами, а и като слушам колко мъжки станаха вече - май наистина ще им трябват още доста моми...

Момичета имам един спор с лекарите и искам да ви питам - задължителен прегледа - онкологична цитонамазка. Единия ми доктор ме кара да го направя, а другия ми казва че по време на бременност, освен ако не съм над 30 год. - не правел такъв преглед.Сега вече съвсем се омотах - проблема е че вече ми писна да правя прегледи и да ме карат да си плащам за всичко.

# 253
  • Sofia
  • Мнения: 559
Честито на рожденничката Лекси и от мен   party023
Бъди жива и здрава и много обичана жена!Леко бременеене и здрав, пухкав и розов бебок през юли!
 

присъединявам се, че това за бебока много ми хареса.     bouquet

munka77   BOOTY   hana1     благородно завиждам, и аз мечтаех за едно следко момиченце   Embarassed  но и разбойник да е само да са ни здравички. Вчера ми казаха че и Мазнейкова веднъж сбъркала пола, това сигурно е единствения случай в който ще се надявам лекар да е допуснал "грешка" въпреки че беше напълно сигурна.

Момичета хайде другата седмица към края(надявамсе че грипът до тогава ще е забравен) на среща, вече наближава да преполвим 9те месеца, време е, какво ще кажете?

# 254
  • Мнения: 2 425
ЧРД на Лекси  smile3510 и честито  stork-girl на BOOTY и много здраве за всички другото само си идва  tongue

Общи условия

Активация на акаунт