За мъжете и жените

  • 7 511
  • 210
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте, аз съм мъж на 29 години. Влязох да прочета нещо странично от "Семейни отношения" но попаднах на няколко теми които направо ме вцепениха. Виждам дами на по 24-30 години който казват, че не могат да намерят мъж в живота си и така натам... Ами дайте шанс на някой... не висчки са пълни тъпаци!!!
Просто голяма част от мъжете в днешно време са доста подтиснати заради така вече набиращият популярност
в нашият живот термин "материализъм", голяма част от жените очакват лъскав живот, който ще е перфектен без никакви проблеми. Мили дами това не е така... винаги ще има болка, винаги ще има ограничения, компромиси и тей натам, както към дамите така и към господата да си знайте. Всеки иска да "блъска" някоя миска(в случая на дамите- мистър), но за повечето от нас си остава цел непостижима Laughing (дано е за по-малката част от нас),
но това не означава, че ако се запознаете с някоя мадама или представител от мъжкия пол, които е по-плъничък
 няма да е равна на миските или" министрите Laughing " които посочих по горе, никога не пренебрегвайте стимула
на човек и какво е способен да направи с правилната мотивация!!!!!

Преди време бях посещавал едни онлайн чатове(от любопитсво и то веднъж) и от тогава ми държи "тополо" за връзката между мъжете и жените(не че съм специалист, но от тези чатове просто бях потресен.) и сега като влязох тук поради съвсем друга причина от тази в "Семейните отношения" и прочетох няколко теми направо паднах.

Всеки си има неговите проблеми(дали женен или свободен) няма значение... просто ние мъжете (повечето от нас които са свободни +25 години) съм сигурен, че се оптиват да дават всичко от нас в запознанстовото си с жени(дали онлайн или наживо), но имам чувството, че голяма част от жените са по-претенциозни от мъжете и очакват типичния чаровник който е поне 2.20 висок, 110 килограма, П****С поне 24 санта... както повечето от вас(жените) знаят, че това зажалост не е така... Cry (ако зависеше от нас, поне в България нямаше да има мъж с по-малък от 30 Laughing  , то така както слушам май  при нас в България май наистина няма Laughing Laughing Laughing ),
но да се върнем на темата за взаимоотношенията поне според моето разбиране.

Мили дами ако един мъж просто ви напише "Здравей, как си" или просто "Здравей" аз лично не виждам нищо грешно да отговорите с едно нормално "Хей" или "Здравей" или "Ти си поредния който ми пише "Здравей"" просто дайте шанс на този който ви пише, може да ви изненада за напред във вашите взаимоотношения. Знам, че гледната ми точка е насочена към мъжете и какво трябва да очакваме от жените, но според прочетеното във форума би трябвало да има жени(момичета) които може би биха ме поткрепили. Истината е, че мъжете в днешно време(поне мен де) е, че ни е страх от отхвърляне от противоположния пол, но като се замисля няма от какво да ни е страх при положение, че може да спечелим много повече отлкото може да загубим(в 1-ия случай печелим момиче, което ни харесва, във втория случай печелим опит, които със сигурност ще "ехти" в нашите уши като неуспешен опит да зоговорим или "запишем"(демек като пишем на момиче)... Sad

И като заговорихме за опит... знам, че всеки мъж си мисли, че е поне минимум
10 от 10, мъже(момчета), това не е точно така... винаги има нещо което може да подобрим дали в държанието си или във външният си вид(посредством тренировки или нещо), мили дами моля ви, това, че говоря предимно за мъжката част от форума неозначава, че няма да ви включа и вас в разговора(който за момента си водя сам...), но както за мъжете, така и за вас винаги има накъде да се върви и то е напред.
Всеки има право на избор затова как да изглежда, повярвайте ми знам, че тръгването на какъвто и да било спорт(танци, бокс, киксбокс, тай-бо) е много трудно начинание, но повярвайте ми, резултата наистина си заслужава и самите вие със сигурност ще сте много доволни от резултата, за съжаление който няма да дойде след 20 дена.

И така стигнахме до същността на въпроса който и аз си задавам от многоооооо време....
При положение, че има толкова добри, готини и свестни мъже(момчета) защо жените(момичетата) продължават да се занимават с едни и същи (няма да използвам епитети), които ги карат да се чувстват тъпо, подтиснато, и в днешно време как ли още не..., и както всички знаем за другите работи които се случват ( ей тей случайно ти забих 20-30 шамара да си знайш, че не трея си качваш снимка която ще я харесат 20 момчета)... и засъжаление ВИЕ жените търпите това поведение защото си мислите, че е сигурно... да шамарите със сигурност са сигурни... ам дайте една причина поради която седите там с този така наречен МЪЖ който ви "пуска тези шамари"
(ЗА ТЕЗИ КОИТО СА ИЗПИТВАЛИ ТОВА НЕЩО, НАДЯВАМ СЕ НИКОЯ ОТ ВАС ДА НЕ Е ИЗПИТВАЛА ПОДОБНО НЕЩО)
и не искате да се откъснете и да дадете шанс на момчето което ви е написало "Здравей, как си"... естествено след като сте се пуснали в сайт (приложение) за запознанство.

TLTR (Твърде дълго за прочитане)

Мили ДАМИ давайте повече шанс на противоположния пол, може да не са като от книга, но със сигурност има какво да ви предложат.


PS: Моля да бъда извинен за правописни и препинателни знаци, но малко бях пиян, надявам се това което успях да напиша да е в полза на някой.

# 1
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Човек как си представяш да изчетем 3 страници тема за материализмът? Дай малко по сбито, че тиндера ще ме логне аут докато ти чета излиянията.

# 2
  • Мнения: 5
Като цяло не те карам да четеш темата или да даваш какъвто и да било отговор към темата която съм пуснал. Тъй като това е форум мисля, че всеки има право да изрази мнението си по някакъв въпрос? Ако греша моля те, поправи ме Simple Smile

EDIT: Колкото до тиндер-а не се притеснявай, няма да те "лог-оут"-не Wink

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 02:52 от justsimpleman

# 3
  • Мнения: 2 701
Проблемът не е в материализма на жените. Проблемът е в теб. Дали с държание или с нещо друго, но явно не ги привличаш. Имал ли си някога връзка с жена?

# 4
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Абе това от което те е страх то ти идва на главата нали знаеш. Като спре да ти пука за кинтите ще си намериш и свестно гадже.

# 5
  • Мнения: 5
Да, имал съм. Проблема който се оптивам да си изясня(за мен и надявам се за други) е, че (незнам ти на колко години си, дали имаш допир до днешната младеж (ест. над 20+), в мойте виждания е, че рядко може да срещнеш момиче(жена) която няма нищо против да бачкаш някаква обикновенна работа за 1.2к да кажем на месец и тя да не си каже-- "Защо да бъда с него?"?




Абе това от което те е страх то ти идва на главата нали знаеш.

От кое според теб ме е страх Sad
Съжалявам, не ми показа целият пост... като цяло не ми пука за кинтите. Кинти се изкарват

# 6
  • По света и у нас
  • Мнения: 1 302
Ми ти искаш лъскава мацка, насочваш се към такива и те искат лъскав живот. Или ще им го даваш за да си с тях и ще спреш да си броиш парите и ще намериш начин да изкарваш повече, или ще се ориентираш към по скромно момиче. Такива има бол.
Обаче ти искаш с 1200 да ходиш с Моника Валериева , няма как да стане. Момичетата за да са лъскави вкарват пари в дрехи и поддръжка, ако се хване с теб ще и се олющи лака.

# 7
  • Мнения: 5
Коя е Моника Валериева Sad....

Колкото до това какво аз искам... не си спомням да съм казал, че искам лъскава мадама или нещо от сорта. Просто темата е съвет към вас ЖЕНИТЕ да дават шансове на мъже който може би нямат тей казаното "дар слово" в писането защото предполагам знаеш, че в днешно време повечето запонзаства стават "ONLINE".

# 8
  • Мнения: 3 774
Моите впечатления са, че мъжете в днешно време не търсят връзки, а неангажиращи отношения с колкото може повече жени. Повечето мъже наистина не са нищо особено, нито като визия, нито като материално състояние, нито като интелект и способности, но дори и тези смотаните пак търсят нещо неангажиращо.
Също нямат необходимите обноски, чар и възпитание да се харесат на една жена, ами бързат още в самото начало да си изложат исканията и претенциите. Хем нищо не може да предложи, хем тръгнал с голямата кофа.

Така че не е проблема в това, че жените не дават шанс, ами в това, че предлагането е калпаво и в по-голямата си част наистина не става.

# 9
  • Мнения: 3 841
Какъв е въпросът? Защо жените търпят насилници ли?
Отговор: Това винаги е до време докато се усетят, че отсрещният не го бива и после му бият шута!

Относно другите ти словоизлияния- не звучиш никак уверен в себе си и това отблъсква жените!
Не е до пари- това ти е оправданието!

# 10
  • Мнения: 5
Моите впечатления са, че мъжете в днешно време не търсят връзки, а неангажиращи отношения с колкото може повече жени. Повечето мъже наистина не са нищо особено, нито като визия, нито като материално състояние, нито като интелект и способности, но дори и тези смотаните пак търсят нещо неангажиращо.
Също нямат необходимите обноски, чар и възпитание да се харесат на една жена, ами бързат още в самото начало да си изложат исканията и претенциите. Хем нищо не може да предложи, хем тръгнал с голямата кофа.

Така че не е проблема в това, че жените не дават шанс, ами в това, че предлагането е калпаво и в по-голямата си част наистина не става.


Според вашето твърдение сте били с повечето мъже в страната които са 3 099 503   по последни данни. Искренно се надявам да са много по-малко ( това в кръга на шегата естествено). Права сте, и това е факт. Повечето мъже искат да парадират с това с колко жени са спали, което сред техните приятели това им дава повече да кажем "стойност", но в очите на една жена това не е точно така. Това че не предлагат нищо физически(като фигура) това както споменах може да се промени в рамките на няколко месеца, но дали вие като жена бихте дали шанс на такъв мъж? Нека отговоря вместо вас. - Не не бихте дали защото той е с корем и без каквато и да било физическа стойност. Това е просто лично мнение моля Ви, не се засягайте! Колкото до обноски и елементарно възпитание, аз лично говоря за хора които могат да се държат адекватно в дадена ситуация и да уважават жените.


Edit:

Колкото до отговора на "eleaa" уверен съм в себе си знам колко струвам и знам какво мога да дам. Казах само, че парите са нещо което са жизненоважни в днешния живот. Както лъвицата избира най-силният лъв, така и при нас.
Не нападам жените, не ме разбирайте погрешно.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 03:58 от justsimpleman

# 11
  • Мнения: 3 841
Ти би ли писал на жена, която физически не те привлича, не отговаря на твоите критерии с идеята, че с времето ще влезе във форма и ще се преобрази?😅

# 12
  • Мнения: 272
рядко може да срещнеш момиче(жена) която няма нищо против да бачкаш някаква обикновенна работа за 1.2к да кажем на месец и тя да не си каже-- "Защо да бъда с него?"?

Ти да не си мислиш, че цяла България правят по 5к лева? Grinning Масово заплатите са по 1000 кинта и явно пак си намират жени хората... За коремите пък, всичките женски къде познавам са ми казвали, че не харесват тела непременно бодибилдърски само. Тъй, че и с корем би трябвало да минеш. Ся, то е ясно, че ако на нищо не приличаш по- скоро няма да те погледнат. И ти не мисля, че би обърнал внимание на всяка женска навън, просто за шанса...

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 05:12 от murcinhum

# 13
  • Мнения: 1 444
рядко може да срещнеш момиче(жена) която няма нищо против да бачкаш някаква обикновенна работа за 1.2к да кажем на месец и тя да не си каже-- "Защо да бъда с него?"?

Ти да не си мислиш, че цяла България правят по 5к лева? Grinning Масово заплатите са по 1000 кинта и явно пак си намират жени хората... За коремите пък, всичките женски къде познавам са ми казвали, че не харесват тела непременно бодибилдърски само. Тъй, че и с корем би трябвало да минеш. Ся, то е ясно, че ако на нищо не приличаш по- скоро няма да те погледнат. И ти не мисля, че би обърнал внимание на всяка женска навън, просто за шанса...

Аз пък забелязвам една интересна тенденция напоследък, че мъжете отбягват и не искат отношения с много хубавите жени. Същият ефект като при грозните Simple Smile

# 14
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 899
Аз на неграмотни и тъпи не бих дала шанс. Категорично. Може да е най-големият красавец на света с най-изваяното тяло, с пари, с каквото щеш.

Общи условия

Активация на акаунт