За мъжете и жените

  • 7 550
  • 210
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 905
На крива ракета космоса й е крив.
Много оправдания и мрънкане, малко действие.
Аз лично никога не съм имала връзка започнала онлайн.Даже ми е жал за хората, които таят надежди и губят времето си в сайтове за запознанства.

# 31
  • Мнения: 712
Въобще не знам какво отношение имат килограмите и парите, ако човек е дървен философ и бълва клише след клише като инфантилната ми леля Здравка.

# 32
  • София
  • Мнения: 12 843
Аз не мога да разбера, ако някой е дебелак, защо трябва да чака да си хване гадже за да се мотивира (или ще чака тя да го мотивира?) да отслабне. За мен това показва слабост на характера. Такъв очаквам, че като си хване гадже, ще надебелее двойно, защото вече ще се успокои, че си има гадже, и съвсем ще се отпусне. Харесвам мотивирани хора, които сами си създават условия, а не чакат да им падне от небето (някой да се прежали), и тогава да тръгнат да си изпълняват заявките.

За другото, всеки се простира според чергата си. Обикновено хората, които са сами, са такива, които търсят неща, които не са им по възможностите. И очакват другите да свалят критериите, вместо те да подобрят себе си. Но защо някой, който получава това, което иска, ще сваля критериите, вместо някой, който не може да се класира?

# 33
  • Мнения: 18 624
И като не отслабне - жената е виновна, че не го е мотивирала достатъчно Simple Smile

# 34
  • София
  • Мнения: 12 843
Пък ако вземе да отслабне, сигурно ще реши, че вече може да си хване и по-готина мацка, защото предишната вече не е толкова лъскава, след като няма пари да й плаща поддръжката Wink

# 35
  • Мнения: 17 638
тл др. повечко четене /на книги/ и по-малко писане ви предписвам. до христовата възраст ще има някакъв шанс да си хванете гаЖе

# 36
  • Мнения: 18 624
А ако му дадат и бонус за Коледа... директно се свързва с Мис България и настоява да му бъде даден шанс.

# 37
  • Мнения: 2 204
Това с тръгването на фитнес заради жена/мъж винаги ме е дразнело.
Един приятел на 25 ходеше усилено да тренира, хвана си гадже, за 6 години качи сигурно 25кг, наистина драстично се промени и гаджето каза, че вече не я привлича и си тръгна.

Той се записа в Тиндър, тръгна пак на фитнес и каза, че жените са всички кофти и материалистки...

Ами... Неговото си беше тотално пускане по течението и неглижиране.

А за даването на шанс, привличането не зависи от това, дали някой ходи на фитнес.
Ако не те привлича като се запознаете, какъв е смисълът да се мъчиш да почне да те привлича някога си ( и такива теми има)

Мен лично ме привличат и хора с коремче, (в определени граници)стига характерът им да е готин, да са интелигентни и да се поддържат

# 38
  • Мнения: 2 646
Да се чудиш навремето как си хващахме гаджета и имахме връзки без социални мрежи?! На млади години изобщо не страдах от липса на ухажори, хем бях дебела, да му се не види. То и фитнес зали нямаше.
Сега младите много премисляте, много се застраховате, оставяте си вратички за заден ход, още  не сте се целунали и почвате да смятате какво сте дали и какво сте взели във връзката. Липсва ви спонтанност, няма тръпка, няма лудо безпаметно влюбване.
И накрая запомни едно - което е за теб, само ще дойде Grinning

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 11:18 от мекичка*

# 39
  • Мнения: 2 204
То май цялата мания по Интернет сега е направила хората по-затворени в реалния свят.

# 40
  • Мнения: 17 638
преди и тъпите хора бяха адекватни. сега вече и умните от едно време са тъпи и неадекватни. /моето едно време/

# 41
  • Мнения: 588
Аз например някога когато ползвах за кратко тиндър, ако видех някой да пише "тей като" и "тей нататък", вече не ме интересуваше какво пише и как изглежда изобщо.
Не знам защо:)
Виж към фитнес тела предпочитания нямам, даже изобщо.

# 42
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 019
Аз например някога когато ползвах за кратко тиндър, ако видех някой да пише "тей като" и "тей нататък", вече не ме интересуваше какво пише и как изглежда изобщо.
Не знам защо:)
Виж към фитнес тела предпочитания нямам, даже изобщо.

И аз във форума така Simple Smile Каква е тази дума "тей" бе, от къде се взе, че така масово се използва? Или "е" вместо "я" - "тази рокля ще си Е купя"?!
Ами ... вместо да учат, от малки мислят само за гаджета...

# 43
  • София
  • Мнения: 38 660
Я да избухна аз! От позицията на жена, която е абсолютно самостоятелна в момента, че и на децата джобни давам, че и за 15.09 съм надиплила некой лев.
Повечето мъже са смотани, дребни стисльовци. Само като ми видят масата с козметика, изпадат в паника. Умът им не побира как се издържа такава жена и какви са й изискванията. Ами сама, благодаря.
Ако това да ме черпиш вечеря, вино или уикенд, ще ти скъса джобчето със стотинки, бегай да си играеш сам.

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 13:16 от Rockstar

# 44
  • Мнения: 17 638
а това 'как се издържа една жена' ?_? какво значи

Общи условия

Активация на акаунт