За мъжете и жените

  • 7 549
  • 210
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 513
Момче, другия път не пий сам, излез с приятели, вместо да пишеш у бг мама. И се ориентирай към по - скромна девойка, която да ти подхожда на визия, интелект, образование, доходи...
За всеки влак си има пътници.
Успех.

# 16
  • В големите очи на малчо, а географски - София.
  • Мнения: 7 061
Значи, без пари и визия, с логорея, обича да поучава... Какво друго ще разкажеш за себе си?

# 17
  • Мнения: 6 782
Какви са тези разсъждения тип мило дневниче. Винаги щяло да има болка, компромиси, дрън-дрън, материализъм, заучени фрази, прочетени в клиширани статии.
Виж сега, мнението ти за жените, които описваш, темите, които цитираш са породени от типажа, който очевидно харесваш и се опитваш да комуникираш. Освен повърхностни идиотки, търсещи някой да ги издържа, има интелигентни, нвзависими, амбициозни и щастливи жени, които изкарват достатъчно пари. Имат жилище и кола, ако преценят, че човека срещу тях има какво да им предложи като събеседник, отговарят. На "здравей, муцко, бебче, скъпа" и т. Н шанс няма да дадат. Отделно, такива жени няма ги намериш у фейса и инстаграма да чакат някой дълбоко разсъждаващ да им драсне 2 реда.

# 18
  • Мнения: 2 710
Момче, другия път не пий сам, излез с приятели, вместо да пишеш у бг мама. И се ориентирай към по - скромна девойка, която да ти подхожда на визия, интелект, образование, доходи...
За всеки влак си има пътници.
Успех.
Той се напива и почва да пише на мацките, пък после, защо не отговаряли. И да ти отговори някоя, като те усети, че ломотш пиянски глупости, ще те отреже. Пък и как да те харесат, като имат едно на ум, че пияните мъже много често са агресивни, харчат си парите по кръчмите и тормозят семействата си по нощите.

По-горе ме пита, дали имам поглед върху младото поколение. Имам дъщеря на 24 и поглед върху нея и приятелите и. И наистина пиещите пред компютъра, нямат гаджета.

# 19
  • Мнения: 18 621
Защо една готина и популярна сред въстниците си млада жена да чати с неграмотен, пиян, кинтонямащ и т.н. към трийсетака, който хейти жените по мамешки форуми?

Последна редакция: пн, 11 сеп 2023, 08:04 от EmmaT

# 20
  • София
  • Мнения: 35 200
Разбрах, че жените трябва да го карат на благотворителност, обаче не разбрах кое го налага.

Голи приказки, жълти стотинки и мека пи*ка всеки може да извади.

# 21
  • Мнения: 3 227
Дебел и беден. И двете са поправими. Защо чакаш жена да те мотивира да отслабваш? Ти самият с пълна жена ще излизаш ли?

На здравей не отговарят, защото получават по хиляда съобщения "здравей" на ден. Трябва нищо друго да не правят, за да отговорят на всички и да пресеят нещо свястно.

# 22
  • Мнения: 1 606
“PS: Моля да бъда извинен за правописни и препинателни знаци, но малко бях пиян, надявам се това което успях да напиша да е в полза на някой.”

Ти е*аваш ли се?!?
Не стига, че разсъжденията са ти като на отхвърлен пубертет, ‘дето не знае сърби ли го, боли ли го, ами и се подиграваш с хората, които имат търпението да ти изчетат излиянията…

# 23
  • Мнения: 12 857
Уважаеми господин justsimpleman, жените си простират краката според чергата и си търсят мъж, който им подхожда. Къде ги видяхте тези теми "търся лъскав живот и някой Аполон да ми го осигури"? Аз такива не съм чела. Ако призивът ти е "избирайте мъжа с корема", да, звучи примамливо наистина, като се замисля... Thinking

Истината е, че ако мъжът е свестен, и с корем, и под 2,20 м да е, и с 1,2 к заплата си намира подходяща жена. Наблягам на "подходяща", това е ключово. А ако не си намира, значи няма подход и трябва да работи по въпроса, а не да чака жените да си снижат критериите и да започнат да отговарят на всеки, който им напише "Здр ко пр", защото така няма да му се получи.

# 24
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 296
Такива генерални обобщения, че жените са материалистки, идват най- вече от мъже, които не се целят където трябва и накрая разправят, че гроздето е кисело.
Я се огледай хубаво около себе си, виж колко много млади семейства има. Всички ли жени в тези отношения са глезанки със задоволени прищевки, или нормални такива, които ходят на работа и се борят с живота?
Значи проблемът е в твоя телевизор.

# 25
  • SF
  • Мнения: 21 318
Коя е Моника Валериева Sad....

Колкото до това какво аз искам... не си спомням да съм казал, че искам лъскава мадама или нещо от сорта. Просто темата е съвет към вас ЖЕНИТЕ да дават шансове на мъже който може би нямат тей казаното "дар слово" в писането защото предполагам знаеш, че в днешно време повечето запонзаства стават "ONLINE".

Какво значи да даваме шанс на някой, който не харесваме?
Какво имаш предвид? Да спим с него по веднъж, за да му дадем шанс или е достатъчно само да му отговорим на неговото "здравей!"?
Нямал пари, нямал дар слово, нямал настроение, а аз да му давам шанс. Той какво ще го прави този шанс, който аз ще му дам?
Не ме ли привлече независимо кой - приятелка, работодател, непознат мъж... - не му трябват моите шансове. Само ще го подведа, че имам интерес.

Не бих искала да съм с мъж, който не ме харесва, но е с мен, за да ми се даде шанс. Не им ща шансовете. Изглежда като снизхождение, което на мен пък не ми е секси.

# 26
  • София
  • Мнения: 38 653
Като си тъп, обикновено е завинаги. Като си умен, знаеш как да кажеш 10 фрази, за да изкараш мацката на среща. И какво да кажеш на срещата. Оттам нататък > пипни я по ръката, на края на срещата една целувка, пък каквото стане.....
Толкова е просто!

# 27
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 308
Имам приятелка,която пробва д си намери мъж в сайт за запонанства и резултата беше плачевен.
Да е грамотен беше много важно за нея.
И като и пишат ,,здр,ко.пр. ,,и край.
Или пък,ако и пишат на латиница.,,Zdravey,kak si,,
Когато намери един достатъчно грамотен,той още на първата среща я пита нейна ли е фирмата и какви са месечните и доходи чисто,нейно ли е жилището,има ли и други имоти...?
Втора среща нямаше.


# 28
  • INFJ
  • Мнения: 9 419
Правилната мотивация да поддържаш тялото си, трябва да е само и единствено, за да си здрав и да се чувстваш добре в кожата си. Историите тип "ще отслабна, ако срещна партньор, за който да се боря", приключват с връщане на килограмите, когато първоначалната тръпка изчезне.

Шанс се дава на човек, който те привлича по някакъв начин, няма как да се получи насила, колкото и добре да изглежда някой "по документи".

Иначе е вярно, че повечето мъже в сайтовете и аповете за запознанства търсят основно секс, а жените търсят сериозни връзки. Още от тази първоначална нагласа за нещата, имаме разминаване.

# 29
  • Мнения: 1 564
Абе какво им става на днешната младеж? Пияни млади мъже си пускат теми в бг-мама, вместо да са забърсали някоя мадама, там където се е напили.... Дано не се върна в света на срещите 😄
По темата, ако си търсиш някоя намазана мадама, мда ще трябва да си паралия и лошо момче. За другото вече са ти казали преди мен.

Общи условия

Активация на акаунт