So Simple Cosmetics - спечелете и тествайте три специално подбрани продукта

  • 7 926
  • 312
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
So Simple Natural Cosmetics е българска марка натурална козметика, създадена от една майка в опитите ѝ да открие най-добрата и нежна грижа за своето бебе. Виждайки мигновения резултат при бебешки обрив и подобрения вид на кожата, тя започва да изучава билките и природните рецепти. Създава различни формули и успява да помага на своите близки да решат редица кожни проблеми.

Няколко години по-късно се появява марката So Simple Cosmetics, която е вдъхновена от силата на природата и грижата за най-близките. Повече за историята на марката ще откриете ТУК.



Вече шеста година So Simple Cosmetics гради доверие и се радва на отлични отзиви от клиентите! Продуктите съдържат специално подбрани български и чуждестранни билки, растителни, етерични масла, восъци, флорални води и др. Активни компоненти, които незабавно хидратират и подхранват кожата в дълбочина, дарявайки я с нежна натурална грижа. Природата ни предлага невероятното си разнообразие от билки и натурални масла, които действат ефективно и безвредно. Природната аптека става все по-позната и ценена, защото все повече хора се убеждават в благотворното ѝ въздействие.  Козметичната линия So Simple представя различни и уникални продукти, съставени изключително от чисти натурални съставки, комбинирани в мощни природни формули. Всички продукти ще откриете ТУК.

Само сега имате шанса да тествате три специално подбрани продукта от гамата So Simple!

1.   Серум за лице със 100% натурален състав, според типа кожа (смесена/мазна, суха/чувствителна, зряла/склонна към бръчки);
2.   Двуфазен дегримьор с безсмъртниче;
3.   Скраб за тяло Кафе и Ванилия с неустоим аромат за гладка и нежна кожа.



Десет от вас ще получат тези натурални продукти, като ще очакваме вашите лични впечатления от продуктите след като ги тествате, както и снимков материал. Надяваме се по този начин да бъдем полезни на всички участници в темата и повече хора да се убедят в предимствата на натуралната козметика.

За да се включите в играта е необходимо да отговорите на въпросите:
Чували ли сте за марката So Simple Natural?
Имате ли любим продукт от гамата или такъв, който бихте искали да изпробвате?
Всички продукти ще откриете ТУК.

Печелившите ще изтеглим на 27.09.2023г.
В момента в сайта на So Simple тече есенна промоция, не пропускайте да се възползвате.
Разгледайте предложенията ТУК.

Моля, запознайте се с Общите условия на играта ТУК.

Последна редакция: ср, 20 сеп 2023, 10:07 от Адри

# 1
  • При децата ми
  • Мнения: 6 068
Не съм чувала за марката, но с удоволствие бих пробвала продуктите. С удоволствие бих изпробвала крема против стареене и двуфазния дегримьор.

# 2
  • София
  • Мнения: 427
Не ми е позната тази козметика, сега се запознах с нея. С удоволствие бих пробвала серума за смесена кожа.

# 3
  • Мнения: 638
Позната ми е марката, първоначално от една кутия с козметика към която бях абонирана изпробвах мултифункционален стик, след това съм купувала няколко продукта и съм доволна от марката. Бих пробвала крем за лице.

# 4
  • Мнения: 29 390
Не съм чувала за марката, но бих пробвала продуктите, които мисля, че ще са с чудесен ефект, като например крема против стареене , серума за лице и др. Blue Heart

# 5
  • София
  • Мнения: 2 006
Марката не ми е позната, но с удоволствие бих пробвала антицелулитния скраб кафе и ванилия.

# 6
  • Мнения: 321
Не съм чувала за марката, но с удоволствие бих пробвала продуктите. Любим продукт ми изглежда да е двуфазния дегримьор.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 374
Не ми е позната марката, но бих пробвала крема против стареене.

# 8
  • Мнения: 22 935
Не съм
чувала, а темата за грижа за кожата ме вълнува винаги.Бих пробвала всичко- непознати ми е, но най-вече
грижа за зряла кожа.

# 9
  • Мнения: 1 149
За първи път чувам за марката So Simple Natural. С удоволствие разгледах онлайн магазина и бих искала да пробвам много от предлаганите продукти. Ако трябва да избирам, нека бъде Натуралното олио за шоколадов тен – CHOCOLATE.

# 10
  • Мнения: 1 378
Не съм чувала за марката, но с удоволствие бих пробвала продуктите. Бих пробвала продуктите за лица Simple Smile

# 11
  • софия
  • Мнения: 2 913
Не съм чувала марката. Интересно ми е да пробвам дегримьора.

# 12
  • Мнения: 3 790
Не съм чувала за марката, но с удоволствие бих изпробвала продуктите. Бих пробвала крема против стареене.

# 13
  • София
  • Мнения: 905
Не съм чувала за марката.
Бих пробвала продуктите за лице по - скоро това - https://sosimplecosmetics.eu/product/dneven-krem-protiv-stareene-balance/

# 14
  • София
  • Мнения: 12 414
Марката не ми е позната. Бих изпробвала мехлем при акне – ACNE GONE.

Общи условия

Активация на акаунт