So Simple Cosmetics - спечелете и тествайте три специално подбрани продукта

  • 8 090
  • 312
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 972
Не съм чувала за тази козметика. Запознах се с продуктите и много от тях ми харесаха. Бих пробвала комплектите за зряла кожа, за суха и чувствителна кожа също има добри продукти. Скрабовете сигурно са прекрасни. ❤️

# 46
  • Мнения: 263
Не познавам марката. Имам мазна кожа с широки пори. Бих пробвала Серум за лице при мазна и комбинирана кожа – Blossom и натуралното масло при стрии – BEAUTY

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 1 270
Не съм чувала за марката. Бих пробвала продуктите с удоволствие.

# 48
  • Мнения: 792
Ползвала съм продукти на марката, като любимия ми е натуралния серум за коса SHINY.

# 49
  • Мнения: 5 151
Марката не ми е позната, затова ми е и още по-интересна. Мехлем против акне ACNE GONE би бил много полезен на дъщеря ми.

# 50
  • Мнения: 41
Чувала съм я във Фб, но не съм тествала нищо.

# 51
  • Мнения: 317
Фен съм на натуралната козметика, следвам Ви във фейсбук и много ми харесват продуктите Ви, но все още не съм ги изпробвала.
Обмислях покупка на стика SOS, защото е от нещата, които винаги трябва да имаш под ръка.
С удоволствие ще изпробвам серум за лице и скраб за тяло, ако имам късмет 🌸🍀

# 52
  • sofia
  • Мнения: 1 949
Не бях чувала до сега за марката, сега разгледах продуктите и бих опитала почти всички. Най-много бих оценила двуфазния дегримьор с безсмъртниче, тъй като често използвам грим и търся нещо подходящо за ежедневна употреба.

# 53
  • Мнения: 1 003
Не познавам марката.
Внимание веднага ми привлякоха двуфазния дегримьор и мехлемът при белези с невен.

# 54
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Марката не ми е позната.
Разгледах продуктите и бих пробвала серум за мазна и комбинирана кожа.

# 55
  • Мнения: 1 559
Здравейте, за първи път чувам за Вашата марка, но с огромно удоволствие бих я пробвала. Харесах си продукта ACNE GONE, защото имам проблемна кожа на лицето.

# 56
  • Мнения: 2 361
Да,чувала съм и съм изпробвала продуктите, антицелулитен скраб с кафе и ванилия ми е любим Simple Smile Бих изпробвала кремовете и серумите за лице

# 57
  • Мнения: 4 000
Не, не съм запозната с марката. След разглеждане бих опитала серума за смесена кожа.

# 58
  • Мнения: 1 270
Не, не ми е позната марката, но с удоволствие бих опитала продуктите й.

# 59
  • Мнения: 5 254
Позната ми е марката, но не съм пробвала нищо от нея. Дегримьора ми звучи примамливо Wink

Общи условия

Активация на акаунт