So Simple Cosmetics - спечелете и тествайте три специално подбрани продукта

  • 8 069
  • 312
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 416
Не ми е позната марката, но с удоволствие бих пробвала серума за лице.

# 301
  • Пловдив
  • Мнения: 13 531
Чували ли сте за марката So Simple Natural?
Чувала съм за марката.

Имате ли любим продукт от гамата или такъв, който бихте искали да изпробвате?
Много любим продукт ми е маслото After Sun с ментол и жожоба.
С удоволствие бих пробвала серума Blossom за мазна и комбинирана кожа.

# 302
  • Мнения: 1 577
Изтеглени са късметлиите, които печелят три специално подбрани продукта от So Simple Cosmetics. Това са:

karzz
Soul Free
Mandi84
Ирене
Монако
Г-жа Букет
КЪДИ
ani_d
Borisova@
Šunšhine


Честито! 🤎

Очакваме печелившите потребители да се свържат с нас до 01.10.2023 г. на e-mail: igra@bg-mamma.com като упоменат, че са победители в игратa на So Simple Cosmetics и напишат потребителското си име, електронната поща, с която са регистриранa във форума, както и данни за доставка на наградата:
- три имена
- адрес за доставка
- телефон за връзка


🤎 Напишете ни също така кой от серумите за лице желаете да получите: за смесена/мазна, суха/чувствителна или зряла/склонна към бръчки кожа.

Темата ще бъде отключена отново след средата на месец октомври, за да могат победителите да споделят своите снимки и впечатления от продуктите. Благодарим на всички за участието!

# 303
  • Мнения: 29 751
На мен се пада честта да пиша първа! Gift Heart

So Simple Natural Cosmetics e марката, която се развива постоянно и не спира да разширява продуктовата си гама си от чисти природни продукти. Използват се качествени и добре подбрани съставки при създаването на козметиката.
Много се зарадвах, когато разбрах, че съм сред печелившите, които имат късмета да изпробват тези страхотни продукти. Мога да кажа, че се впечатлих от начина на опаковане – с внимание към детайла, така че наистина да почувстваш специално отношение.



С голямо нетърпение изпробвах продуктите, които оправдаха моите очаквания:

Gift Heart  Серум за лице за зряла кожа със 100% натурални съставки, богати на Омега-3 мастни киселини,  които подобряват хидратацията на кожата и подсилват бариерната функция.
Активните съставки изцяло природни, без никаква химия и правят кожата много мека, тенът се изглажда и лицето изглежда копринено сияйно.
Серумът действа в дълбочина, подобрява еластичността и подпомага възстановяването на кожата. Само няколко капки вечер и сутрин се събуждаш като нов човек….



Gift Heart  Двуфазен дегримьор с безсмъртниче – изключително лесно премахва грим и следите от него, дори и от водоустойчив. Кожата остава  мека и гладка без излишни зачервявания, както от други продукти, които не действат толкова лесно и се налага да се търка чувствителната кожа около очите. С лек аромат на изцяло натурални съставки, хидратира добре.
Трябва да се разклати преди употреба, за да се размесят добре маслата за оптимален резултат.



Gift Heart Скраб за тяло "Кафе и ванилия" – това е напълно натурален продукт за тяло с прекрасен аромат на кафе и лек нюанс на ванилия. Кожата става мека, еластична и свежа в резултат на почистването и ексфолирането. Съдържа антиоксиданти и микроелементи, които стимулират производството на така важния за кожата колаген.



Продуктите на So Simple Natural Cosmetics са чудесни и няма да сбъркате, ако започнете да ги  ползвате. Особено голям ефект имат с така неприятните женски несъвършенства – леки бръчки, целулит, пъпчици. Смятам, че почти веднага сред започване на ползването на козметиката се забелязва видима промяна към изглаждане и омекотяване на кожата, която става сияйна и освежена.  Gift Heart

# 304
  • Мнения: 5 728
Привет и от мен! 💛
Аз също имах късмета да получа продукти от So Simple Natural Cosmetics.

Скраба за тяло беше продукта, който ме впечатли най - много.
Имах подкожни косъмчета от епилатора и постоянното използване на скраба изглади кожата ми много добре без да я наранява.

Двуфазният дегримьор също ме очарова. Най-често го използвам за дегримиране на очният грим и се представя отлично. Сваля водоустойчив грим без проблем и кожата оставя чиста и мека без да се зачервява.

Серума за лице, който получих е за смесена/мазна кожа.
За него не съм убедена как точно работи, защото го използвах през ден в сутрешната рутина. Притеснява ме текстурата му, че е доста мазна а не водниста.
Продължавам използването му , надявам се да се разберем с него.

Благодаря още веднъж на So Simple Natural Cosmetics за продуктите. Мнението ми за тях е положително , харесва ми че са натурални и природосъобразни! 💛💛💛

# 305
  • Countryside
  • Мнения: 11 637
Имах късмета да спечеля 3 продукта от So Simple Coametics, а именно двуфазен дегримьор, серум за смесена кожа и скраб ягода. Изключително благодарна съм, че имах възможността да ги изпровам в домашни условия, при това в нормален размер!

Двуфазният дегримьор е страхотен - премахва всички остатъци от грим и замърсявание през деня. Не оставя мазни следи, хидратира и прави кожата ми сияйна.

Скрабът е с много приятен аромат на ягода и вътре дори има ягодови семки! Кожата става изключително мека след употреба и много добре овлажнена. И разбира се, ухае страхотно на ягода.

Серумът за смесена кожа е страхотен - овлажнява кожата, тушира Т-зоната и изобщо не е мазен. Попива веднага и кожата ми става много мека и подхранена. Нанася се вечер преди нощния крем. Много съм доволна!

Още нещо: прочетох малко за So Simple Cosmetics и действително имат страхотни продукти със супер изчистен състав, които вършат страхотна работа! Нямат консерванти, химии и други излишни неща, само натурални продукти! Няма да сгрешите ако им се доверите! Скоро мисля да пробвам и други продукти на марката.

Последна редакция: ср, 18 окт 2023, 19:49 от Г-жа Букет

# 306
  • Бургас
  • Мнения: 16 338
Да дам и моите впечатления от марката So Simple Cosmetics.
Радвам се,че бях сред щастливките,които получиха продукти за награда.
Благодаря за което!
Козметиката я получих в страхотна опаковка! Преди мен,са качили снимка.

Първият продукт,който използвах веднага,беше скраб за тяло с ягода. Страхотен аромат! Използва се лесно. Кожата става много мека и гладка. Чиста.

Вечерта използвах двуфазният дегримьор, за да си сваля очният грим (само такъв използвам). Много бързо и без никакви усилия свалих грима. Имах притеснения,че може да ми създаде проблеми и дискомфорт на очите,понеже съм с алергия и с лещи,но нищо подобно. Нямаше никакъв проблем. Само дето остава лек мазен филтър от продукта,но не е фатално.

Третият продукт е серум за лице за мазна и комбинирана кожа. Страхотен продукт! Имах опасения ,че ще ми стои мазно на лицето,но не. Попива бързо и не се чувства мазна кожата. Много добре ми се отразява на кожата на лицето. Усещам я гладка,мека и по-свежа! Усеща се свежите нотки на чаено дърво. Много ми харесва продукта! Голямо количество е,а е адски икономично. Използвам около 3-4 капки за цялото лице. А флакона е 30мл. Ще ми стигне за доста време.
В студените зимни дни,мисля да използвам и сутрин.

Радвам се,че имам възможността да използват тези натурални и прекрасни продукти!
Горещо препоръчвам!🍀
Успех и много нови продукти пожелавам на всички от  So Simple 🍀

# 307
  • Мнения: 88
Аз също се включвам с прекрасни впечатления от козметичните продукти, които получих на So Simple Cosmetics.
За марката знам отдавна, ни никога не бях ползвала нещо тяхно.
Страшно ми хареса скраба за тяло. Имам врастнали косъмчета от обезкосмяването, както и малко целулит след раждане и след като го използвам кожата става страхотна, гладка, мека и някак озарена. А аромата му е страхотен просто.
Дегримьора също е страхотен и отстранява с лекота дори и по-тежък грим, който с други продукти никога не се е отстранявал напълно.
Серумът, който избрах е за зряла кожа, тъй като вече определено имам фини линии и бръчици, които са си признак на зряла кожа започнала да губи колаген и еластичност.
Снимки не успях да прикача..файловете са големи, а нямам представа как да ги намаля.
Продуктите бяха опаковани страхотно, много съм доволна!
В заключение, благодарна съм, че спечелих продуктите и имах възможността да ги изпробвам. Непременно ме спечелиха като клиент. Най-хубавото е максимално чистия състав, човек може без съмнение да използва всичко без да навреди на кожата си.
Успех на марката и на страхотните и продукти!Продължавайте да радвате клиентите си!💐💗💐😊🥰

# 308
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 850
И аз съм от късметлийките, които спечелиха продукти на So Simple Cosmetics. Първото, което ми направи много добро впечатление беше това, че продутите бяха опаковани като за подарък. Много ми хареса.
Скраба за тяло - много приятен и наситен ягодов аромат и след ползване кожата ми се усещаша мека и гладка.
Дегримьора е страхотен - отстрани спирала и молив без никакво търкане и натискане, каквото се налага с мицеларната вода, която ползвах. Не люти и не дразни очите.
Избрах серум за комбинирана кожа. Като отворих шишенцето ми се стори мазен, а и ароматът му не ми допадна, но това разбира се е въпрос на вкус. Като го нанесох обаче попи веднага, без да остава мазно. Кожата на лицето след ползването на серума е подхранена, мека и хидратирана.
Като цяло съм доволна от продуктите, харесва ми това, че са с изчистен състав и ги препоръчвам.

# 309
  • Мнения: 436
Като една от щастливките спечелили наградата от So Simple Cosmetics искам да изразя задоволството си от получените продукти.     Дегримьорът сваля много лесно дори и най-упоритите спирали, консистенцията му не е прекалено мазна предвид това, че е двуфазен продукт. Скрабът за тяло е с кафе и наистина е прекрасен, приятен при масажиране и оставя мек филм след отмиване.
Третият продукт, който получих е серум за зряла кожа. Много приятна текстура, лесно се нанася, добре хидратира кожата вечер без да оставя мазна следа.
Благодаря ви.

# 310
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 584
Аз също съм от щастливките, които получиха награда от  So Simple Cosmetics. За първи път тествам продукти на марката и съм много приятно изненадана колко са изчистени и какви добри съставки съдържат.
Получих скраб за тяло с ягода, двуфазен дегримьор и серум за лице Омега за зряла кожа. Продуктите бяха опаковани прекрасно и беше истинско удоволствие, когато отворих кутията.
1. Скраб за тяло с ягода - първото нещо, което ми направи впечатление е невероятния аромат, който ухаеше доста време дори и след измиване на тялото. Скрабът е много нежен, ексфолира изключително добре и след него кожата е изключително мека и полирана. Не изсушва, а напротив създава усещането, че дори и може да не се ползва лосион за тяло. Добавените масла от Макадамия, Кокос и бадем се отразяват страхотно на моята много суха кожа. Със сигурност това е продукт, който бих закупила, когато ми свърши.
2. Двуфазен дегримьор - по принцип не използвам такъв тип продукти, тъй като ползва двойно почистване за лицето си - първо с балм, а след това с измивен продукт. Маслото от безсмъртниче, обаче ме спечели и реших  да му дам шанс. Това е продукт, който няма нищо общо с другите подобни, който някога съм пробвала. Толкова леко се плъзга по кожата, че няма никаква нужда от допълнителен натиск или търкане. Сваля без проблем дори и водоустойчив грим. Като човек с изключително чувствителни очи и много реактивен околоочен контур, мога да кажа, че нямам никакви реакции или раздразнения. Единственото нещо, което за мен лично е малко в повече - това е ароматът му, но това е твърде субективно и въпрос на вкус и мирис. Всички други положителни качества са толкова много, че ароматът е най-незначителното.
3. Серум за лице Омега за зряла кожа - започвам с това, че съм на 46г. и кожата ми е суха, чувствителна и много тънка. Обичам много серумите за лице, защото ползвам по няколко продукта в един ритуал и те присъстват винаги в него. Очарована съм от маслата, които съдържа този - Моринга, Тиква, Камелия, Вечерна иглика, Гроздови семки. Всяко едно от тях е благодат за суха и зряла кожа като моята. Серумът на пръв поглед изглежда мазен, но в момента, в който се нанесе на лицето и се разнесе, попива веднага. Дори си позволявам да го нанасям повторно и отново не забелязвам да омазнява прекалено кожата. Проблемът със сухата кожа е, че в повечето случаи е и дехидратирана. Тя няма нужда толкова от омазняване, колкото е запазване на влагата в нея, а този серум прави точно това. Усещането след него е наистина невероятно. В почивните дни, когато не ползвам грим го нанасям по няколко пъти на ден и усещам, че се пристрастявам към него. И не на последно място не мога да не споделя, че е изключително икономичен и съотношението качество/цена е възможно най-оптимално. Това също е продукт, който със сигурност бих закупила след като ми свърши.

Използвам момента да благодаря на екипа на  So Simple Cosmetics, които бяха така добри по моя молба, разбира се и срещу заплащане, към този подарък да ми изпратят и поръчаното от мен масло за целулит.
За момента съм го ползвала много малко, но съм очарована, колко хубава и мека става кожата след него. Дали действа против целулита, все още не мога да кажа, но със сигурност действа пристрастяващо.

# 311
  • Мнения: 1 953
И аз съм от късметлиите. Получих страхотен комплект с козметика, който пристигна опакован с много вкус и внимание към детайла. Много красиви опаковки на продуктите. Качеството на нещата също беше отлично. Много ми харесаха продуктите, които получих. Очарована съм от двуфазния дегримьор, който бързо се справя с ежедневния грим и серума за лице, който оставя кожата мека и гладка. Хареса ми също  и скраба за тяло, който ще е идеален за идното лято.
Благодаря за страхотната изненада и хубавите подаръци. Мога да кажа, че съм доволна от продуктите и от изчистения им състав.

# 312
  • София
  • Мнения: 2 099
Много приятно изненадана съм от So Simple Natural Cosmetics. Скрабът за тяло вече ми е любим.
Имах подкожни косъмчета от епилатора и постоянното използване на скраба изглади кожата ми много добре без да я наранява. Двуфазният дегримьор също е ефективен. Сваля водоустойчив грим без проблем и кожата остава нераздразнена, мека без да се зачервява.

Но фаворит ми е Серумът за лице.

Благодаря още веднъж на So Simple Natural Cosmetics за натуралните козметични продукти! 💛

Общи условия

Активация на акаунт