So Simple Cosmetics - спечелете и тествайте три специално подбрани продукта

  • 8 169
  • 312
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 283
Не съм чувала за марката, но бих пробвала продуктите, които мисля, че ще са с чудесен ефект. Kато например крема против стареене, серума за лице и др.

# 256
  • Мнения: 213
Марката ми е позната от абонаментните кутии и темите тук, в бг-мама. Не съм ползвала нищо, но с удоволствие ще го направя, ако имам възможност.

# 257
  • Мнения: 614
До сега не бях чувала марката. Всички продукти звучат интригуващо, особено Антицелулитен ПРОМО Комплект Silhouette.

# 258
  • Мнения: 485
Марката ми беше препоръчана от една моя приятелка, която стана майка преди година и търсеше изцяло натурална козметика. Аз все още не съм си купувала нищо тяхно, но с удоволствие бих искала да изпробвам козметиката им за лице и особено против акне.

# 259
  • София
  • Мнения: 1 447
Не съм чувала за марката, но бих пробвала серума Simple Smile

# 260
  • Мнения: 186
Не познавам марката So Simple Natural, но с удоволстие бих пробваланатурални продукти. След като разгледах сайта ме заинтригува маслото за красив бюст.

# 261
  • София
  • Мнения: 889
Не съм чувала марката и с удоволствие бих пробвала продукти за лице:
https://sosimplecosmetics.eu/product/naturalen-komplekt-za-litse/

# 262
  • Мнения: 78
Запозната съм с марката от реклами и социалните мрежи, но никога не съм пробвала козметиката им. Ще се радвам да го направя! 🤩

# 263
  • Мнения: 107
Честно да си призная,не бях чувала за марката до сега.Но като прочетох описанието,звучи интересно и изглежда заслужава да се опита.

# 264
  • Мнения: 2 770
Ако не бъркам, мисля, че ми е излизала реклама на някакви продукти на марката, но нищо  не съм ползвала все още.
С удоволствие бих.

# 265
  • Мнения: 5 819
Позната ми е козметиката, но не съм я ползвала.
Много от продуктите ми харесаха. С удоволствие бих пробвала комплектите за зряла кожа, суха и чувствителна кожа.

# 266
  • Мнения: 862
Чували ли сте за марката So Simple Natural?
За марката научих от форумът. Разгледах сайта и продуктите изглеждат обещаващи и впечатляващи.

Имате ли любим продукт от гамата или такъв, който бихте искали да изпробвате?
Нямам любим продукт, тъй като до момента не съм купувала. Но с удоволствие бих пробвала продукти на марката. Кремът и дегримьорът изглеждат обещаващи.

# 267
  • Мнения: 140
Не съм използвала до момента тази козметика, много ми хареса двуфазния дегримьор , бих го ползвала с удоволствие всяка вечер.

# 268
  • Мнения: 43
Чувала съм за марката So simple. Пробвала съм маслото им за стрии, и много ми хареса. С удоволствие ще пробвам и други неща.

# 269
  • Мнения: 2 415
Не познавам марката, но веднага бих пробвала някой от антицелулитните скрабове(с ягода) , обичам да ползвам такъв тип продукти!

Общи условия

Активация на акаунт