Отговори
# 45
  • Мнения: 27 734
Така е , заслужава всичко на света и всичките милиони ,защото Не се страхува да си развали красотата и рискува с нови предизвикателства. Не е повторил роля до сега. Доказан усет за истории и успех. Затова продуцентите не го пускат и се борят. Гювентам и Керем Чатай ,Музафер Йелдаръм искат най добрият и скъпоплатен актьор в Турция. Идол на младите и начинаещи актьори и пример за подражание.
Ако беше социален всичко щеше да е точнУ. Никой продуцент няма да вдене колко плаща. От нерде ги научава тия неща?

Със здраве да си ги харчи и влага в полезни неща.  
Като се замисли човек с тая ниска лира два милиона не са чак толкова много.
  
Нези,  чете ли текста на турски?
Всичко е потайно.. фотографа нищо не намекна за колекция на дънки.
Знаем само че си промотира марката джин по партита.
Поне се разгада, че близкият аркадаш го е поканил във Франция и Чачо не е могъл да откаже.
Започва да си връща настройките след раздялата с вещицата ,която му влияеше зле.

За "Гадар" ви казах че няма начин да почнат до седмица. Всичко са фантазии. Още търсят екранна партньорка и подготовката е в ход. Да видим кои ще са екранните му родители.

Последна редакция: вт, 10 окт 2023, 23:38 от femmi2

# 46
  • Мнения: 6 895

Един по един ставят ясни и останалите актьори.
Остава да видим коя ще изиграе женската роля.
Сагата с пратката приключи. Връщат я.
Ех,че ме яд на лошия ни късмет!

# 47
  • Мнения: 27 734
Бирсенката е в стихията си и взривява с инфо
След рекорда с хонорара писа и за Онур Сайлак.
Онур Сайлак се присъединява в Гадар в главната роля Чаатай Улусой.Онур ще играе шефа на Левент ,който ще е от голямо значение за това как ще се превърне в безмилостен човек.  

Уаууу, браво на Керем Чатай. Обича да работи с хора и екип в които е сигурен.
Да видим само партньорката коя ще е дано не е дразнеща. Доверявам се на усета му. Зависи и какъв типаж търсят.
Онур Сайлак е жесток актьор.
Двамата  с Чачи ще са невероятни.
Онур също липсваше на екран и сега се завръща, като Чаатай.
Фокса ще удари от тотото с екшъна предусещам го. Flowers Four Leaf Clover
Както и всички останали.  

Нези , лош късмет и време нацелихме.
Като ти върнат пратката не може ли да изчакаме да сме сигурни че няма да пътуват никъде и ще има някой в офиса и пак да я пратиш.
Няма да се отказваме.  

Вече сме по светските новини за кино и се коментира че ЧУ е най скъпо платеният турски актьор. Hands Clap
Някой побързаха  да правят заключения ,както винаги са на грешен път!  
Всичко си е заслужил с това, че не се страхува.
Да работиш за тв не е лесно изтощително е там са други правила и графици , рейтингиги.

Последна редакция: ср, 11 окт 2023, 13:04 от femmi2

# 48
  • Мнения: 6 895
Честно казано не знам дали ще ми се занимава, Феми. А и повода-РД,вече мина.
Какъв е този офис? В него никой ли не работи,когато Енгин бей го няма? Rage
Снощи гледах Айлето директно по тяхната ТВ.
Направо се побъркаха от реклами. Като почне нашия сериал сигурно ще е страшно! Щом и такива хонорари раздават...Grinning

# 49
  • Мнения: 27 734
Не е нужно да е с повод подаръка.
Какво, като му е минал РД ?
Нека мине време и пак ще се ентусиазираш. Може и още нещо ново да измислим.
Знам че той ще го оцени и зарадва.  
Агенцията ЕА не е от най големите и не се учудвам, че няма никой в офиса.
Най много един ,два човека да са и чистачка.  
Най сигурното е да го пратиш на личен адрес, като не го знаем в Зекаракьой ,нито Гинчовия..

В тв са много рекламите от това печели канала.  
Какви и колко ще са рекламите зависи и от рейта. Най важен за рекламодателите е в групата АB
Спад е но при всички е така с продълженията без този на Йомер и  Шербета и донякъде Чапкъна. Тези ,никой не може да ги надмине засега.  
За хонорара.. те не раздават на всеки такива..Wink🤑

Нези , разкажи за Селинката и ролята й ,как се справя ,ако може донеси снимки.

Последна редакция: ср, 11 окт 2023, 12:16 от femmi2

# 50
  • Мнения: 6 895
Ами нищо особено не е за сега Селин ,но тя и ролята и такава. Играе адвокатка,добре изглежда и добре се справя.Второстепенна роля ,но може по-нататък да се развие още нейния образ.
Колко ли още ще чакаме докато почне и нашият сериал?

Последна редакция: чт, 12 окт 2023, 10:18 от nezito9

# 51
  • Мнения: 27 734
Кога ще почне нашият сериал по Фокса ? Зимно дизи ще е може и през ноември да започне. Зависи от това кога ще сформират каста и екипа ,локации.
Важно е и в кой ден ще сме. Сериалите, като круши капят така че Туркиш Фокса съм на милион процента убедена че залагат много на екшъна и най скъпо платеният турски актьор , както и продуцента. Няма да плати такъв хонорар, ако не е сигурен в качествата му и това че го иска.
Истински Хамелеон!
За пехливана мен ако пита трябва да си увеличи още цената Stuck Out Tongue Winking Eye
Не е лека тая роля и трансформация.
Той лично е проявил интерес към ролята и се говори че и част от сценария е писал.
Сега ми е невъзможно да разгледам,  познавайки феновете се гордеят още повече и се радват за рекорда. 
Хайде да опита и извън Турция.. ако пожелае ще успее.Flowers Four Leaf Clover
Ашкъма няма да се възгордее. Най хубавото му качество е че запази себе си въпреки успехите и славата.  👏
Предполагам се радват и за Онур Сайлак, че е в каста.
Гаднярските роли му подхождат.
Последно беше режисьор на филма Задушаваща хватка с Киво по Нетфликс.
Не съм го гледала знам само информативно.
Бивш мъж е на Тубата. След развода създаде семейство с друга.
Тя е мениджър в Ол Талант новосъздадена агенция и повечето звезди се преместиха при нея.

От Енгин бей нещо ново отбеляза ли е поне датата за финала на Терзито?
Чачи нерде е дали обикалят из света двамата или са в Турция?

Искам нащУ да блести и раздава стил и усмивки на събитие и парти. Като му връчат награда лично да си я получи. Беяз Шоу се завръща по тв 8 канала на Аджун. Първите им гости ще са Киво и Серенай С.

Последна редакция: чт, 12 окт 2023, 13:58 от femmi2

# 52
  • Мнения: 7 290
О, Гюлджемалката ще си партнира с Чачо според клюкарската хроника.

Казват, че партньорката на Чаатай Улусой в сериала Безмилостен/ Gaddar е Мелис Сезен.
Акиф Яман / MuhabirOnline

# 53
  • Мнения: 27 734
Докато не обяви Бирсен коя е на нищо не вярвам.
Мелис Сезен  се държи, като дрогирана в реала  иначе не играе зле.
Дано Керем Чатай прояви усет.
За нивото му като актьор не е лесно поне да е лицеприятна.
Не искам да хабя нерви цял сериал като Шифа у Шивача и да гледа като утрепана.

# 54
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Здравейте,  извинявам се че нахлувам така, но не виждам къде другаде да питам. Отдавна не съм ползвала Бг мама както трябва и съм изтървала много. Може ли само да попитам има ли я темата за ОС/АФК и ако да може ли да ме насочите към нея?
Следях за Чаатай в нея и там пишех та искам да видя какво става с него от списващите там ако все още я има.
Благодаря,  предварително

# 55
  • Мнения: 27 734
Здраваей, мила отдавна не си писала от години.
Темата за ОС не съществува вече тоест с наглост я  оклепаха с разни корейци и китайци и вече не се интересуват от Чаатай и проектите му разлюбиха го и да не ти говоря с какви грозни думи използват и се наложи да се преместим.
Това е актуалната тема за Чаатай и всички проекти.
Тук може да пишеш и питаш каквото искаш. Там в темата на ОС никой няма да ти даде точна информация и обърне внимание.
Също и за Хазалка си пишем спокойно.
Питай и чети каквото желаеш.
Ако искаш се върни назад в темите да прочетеш.
Има линк на първа страница най отдолу към архива.

Само да ти кажа, че Дуда и Чаго се разделиха разгелееее и е като нов човек.  
Личи си когато си свободен и щастлив и няма кой да те трови с енергия.

Последна редакция: пт, 13 окт 2023, 10:45 от femmi2

# 56
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Аааа , Феми здравей Blush
От години не съм писала , нямах време. Пусках само да видя в Игри на Волята някой път нещо, като се ядосам и за някоя и друга книга. Иначе се абонирах винаги за Ча и за темата на Джан , ама този път се събра по - дълъг период и не можах да намеря връзки.
Нищо не съм чела, нищо не знам и за Ча и за Хазал.
Пуснах си Нетфликса отново заради Франко Рейес и съвсем случайно ми излезе предложение за " Терзи". И аз викам я да видя какво прави Чачо , че добре изглеждаше на обложката и нямаше мустак Hug
Ииии буквално си изкарах инсомния с първия сезон вчера. Ииии сега просто ме е страх да заспя... Имам толкова  много  въпроси , че направо не знам Head Band

# 57
  • Мнения: 27 734
Етииии , Hug
О , знам че ти го гледаш Нетфликса и си наясно с много неща и холивудски проекти и прочие
Преди в темата на ОС много разказваше и образоваше.
И аз гледам Франко ,най вече любимците ми  Норма и Хуан.
Марио е поостарял  още държи фронта.

Чачо ,играе зверски
и е с много готина визия Nature Fire Режисурата на проекта е великолепна на Джем Карджъ е и екипа му.Чаатай се завръща в тв след дълго време  на платформи.Проекта е екшън отново с Ай Япъм от създателите на Ичерде.

Последна редакция: пт, 13 окт 2023, 13:22 от femmi2

# 58
  • Мнения: 6 895
Здравей LovE!
Добре дошла при нас!
Ще се радваме на присъствието на още един фен на Чачи!
Hug
Чакаме с нетърпение 3 сезон на Terzi на 3 ти ноември и новия проект на Чачо за телевизията.
Специално за теб някои от последните му визии.

# 59
  • I Love You 3000
  • Мнения: 1 525
Това Терзи направо ми изкара акъла. Не си падам по психота изобщо , а особено не и в периоди на тежка инсомния. Изобщо не видях какъв е жанра преди да го пусна. Просто видях Чачо на корица, стана ми едно носталгично и просто кликнах. Сега не знам как ще заспя направо. Пусках серия след серия , защото Чачо  е вдигнал играта страшно много и е наслада да се гледа, но сюжета , сценария, другите персонажи,.... просто не е моята бира. После пуснах първата серия от втори сезон , да видя как и защо е оживял и той там като изпраска една  кекс сцена, направо се облещих. Едно време дето си мечтаехме нещо по така , ей ти на, още съм шашинг. Наистина не ми хареса сюжета , нито главната и твърде много отвратителни въпроси относно нейния персонаж и на този Димитри , (абе всички без  Пеями) и не мога да изгледам втори сезон. Пуснах само последната серия да видя какво става , защото мислех че е краят ама то имало и трети. Та с две думи Чачо е невероятен,  но не съм в правилното ментално състояние за този проект. Определено бих погледала екшън с него пак - Ичерде ми беше също толкова любимо като АФК.  Но от Терзито останах с няколко въпроса , та да попитам :
1. Те наистина ли говореха на английски или беше маскирано върху турския им? Чачо добре се справяше, но ме учудиха бабите и дядовците  , че им се получаваше.
2. Пеями наистина ли е биологичен син на Мустафа и Кираз? Малко гадно ми стана накрая тази Кираз дето му разказа , че била купена , че бабата ги наблюдавала всяка вечер и т.н  То малко сама си отговорих на този въпрос, но все пак ми е шокиращо такова нещо.
2. Бабата умряла във втори сезон , ама в първи омъжи сина си за Фируз и й каза , че не е казала на Пеями за това. Този брак не би трябвало да беше валиден след като тя е с различно име , нали?
3. Пеями и изобщо някой разбрали за този брак в последствие и какво беше развитието?
4. Този Димитри биологично дете ли е на майка си и баща си?
5. Ако да , кое е това бебе дето оставиха пред приюта? Трябва, да е Есвет , нали? Това значи ли , че е тяхна биологична дъщеря и вероятна сестра на Димитри? Тоест това е някакъв инсест... ето затова се отказах да гледам.
6. Моля ви кажете ми , че Димитри не е спал с нея в такъв случай?
7. Защо накрая тя беше "приятелка" с Димитри и му се радваше толкова като разби онзи куфар? Те нормално семейство ли са си вече?
8. Накрая хубаво беше като представи баща си и Кираз , ама Димитри кой искаше да прецака, че му викаше искал двамата да таковат всички? И защо пак са приятели?
9. Тези боища и съревнования за Есвет са в следващия сезон така ли?

Общи условия

Активация на акаунт