как реагират децата ви когато ви видят голи?

  • 27 995
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 105
Koгато ме види започва с въпроси: това какво е?, аз кога ще нося сутиен?, и т. н. Татко и не ходи гол, но е забелязала че има нещо по- различно Embarassed

# 76
  • Мнения: 3 034
Като по-малка задаваше въпроси, но след като любопитството й беше задоволено с подходящи отговори, се не реагира никак.

# 77
  • Мнения: 2 722
Като че ли сам откри разликата между мъжа и жената - беше на година и 6 месеца, аз съм се навела по потниче над леглото му и му говоря а "малкия мръсник" ми зяпнал в деколтето - не реагирах никак. След малко като излезнах от стаята му той си дръпна бодито погледна се, после прекара ръка по гърдите си със странно учудена физиономия че там няма нищо /понеже спи в самостоятелна стая до преди няколко месеца го наблюдавахме с камера, сега вече му имам доверие Simple Smile/На другия ден ме хвана за гърдите с въпросителен поглед и аз му отговорих че това са цици - момичетата имат цици. Тази думичка я научи само с едно казване. Ние с мъжа ми не се крием на влизане и излизане в банята, докато се преобличаме,  защото природата си е природа и няма как да я скриеш но освен тази по-скоро образователно смешна случка друго касаещо пола не привлича внимамието му - приема голотата за нещо нормално. Знае че тати няма цици, знае също че на Маня - етърва ми - циците са мънички /как го разбра през дрехите не ми е ясно/ и възторжето прие обяснението че това е така, защото кака му ги е изпапала като малка Simple Smile

# 78
Заглеждат се и искат да пипнат, но те така реагират с всичко. Ние не се крием от тях. Виждат ни голи редовно.
Знаят кое какво е и за какво е (че дупетата са за да се пляскат, например).
Малкия обича да си слага главата върху едната цица на мама и когато аз галя или целувам другата той ми се мръщи и ме бута с ръка.
Случва се и да си играят в единия край на стаята докато ние правим секс в другия. Първите няколко пъти им беше интересно и малко се стряскаха в края ама после свикнаха и вече не ни обръщат много внимание...

# 79
  • Мнения: 4 414
При мен са й интерсени гърдите ми. Иска да ги пипа, явно й е много смешно, защото се хихика и прави боц... Crazy Оня ден за пореден път ме пита "Какво е това", аз й казвам "Гърди" и казвам и ти имаш гърди...
и нашата щерка така...баща си май не е виждала гол в по-съзнателна възраст...не че се крие целенасочено...вижда го редовно по боксерки и един ден ме пита: "мамо, тати какво има отпред на дупето?"..."пишка"..."и аз имам пишка!"..."момичетата нямат пишка..."..."само Сашко има пишка ли?"..."да"
това е на този етап...не се крием от детето...това са естествени нещо, не искам да си мисли, че са срамни.

# 80
  • Мнения: 2 722
любител - това ми звучи извратено ако е истина

Случва се и да си играят в единия край на стаята докато ние правим секс в другия. Първите няколко пъти им беше интересно и малко се стряскаха в края ама после свикнаха и вече не ни обръщат много внимание...

# 81
На мен пък това:
...знае също че на Маня - етърва ми - циците са мънички ... и възторжето прие обяснението че това е така, защото кака му ги е изпапала като малка Simple Smile
Не чак извратено, но неправилно...

Интересно ми е каква ти е дефиницията за извратено щом определи правенето на секс докато децата са в същата стая като такова?

# 82
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Уф, нашият напоследък гледа с ей такива очи  Shocked, когато аз или тати сме без дрехи. По принцип не се мотаем голи пред него, но като се преобличаме.... Така зяпа, че ме хваща срам  Embarassed
Неудобно ми е вече и като правим секс, докато той спи.  Спим в една стая все още.

# 83
  • София
  • Мнения: 172
Опитвам се да не ме засича гола, ако се преобличам наоколо, гледам да е с гръб към него. Независимо от това момчето имаше преди месец два навика да вика силно "мама е гола", като ме види да се преобличам, без да съм чак толкова гола.  Често това - в близост до вратата на апартамента, тъй че съседите може да са се посмяли.
Другото, което ми е казвал е "мамо, ти имаш нещо", визирайки бюста ми.

# 84
  • Мнения: 2 534
Мммм, и моят принцеска се впечатлява от бюста ми ...

Мамооо , големи гъдички имаа  Joy

# 85
  • Мнения: 2 722
Любител, излишно е да се превръща в личен спор - аз имам едно мнение по въпроса, ти друго. Аз ползвам пред детето си думите които се ползват в 90% от случаите, защото не ми се вижда логично да назовавам нещата с "възвишените" им имена - бюст /или направо вторичен полов белег/, ти правиш пред тях неща, които са прекалено интимни/по мое виждане, разбира се/ и са предназначение да доставят удоволствие на двама души а не да направят сеир на повече.
Но както вече писах - въпрос на виждане - всеки сам си определя начина на провеждане на уроците по полово възпитание  Wink

# 86
Mama_Galia_66, не съм целял да го превръщам в личен спор. Просто думата, която ти употреби, за мен е много силна и попитах какво точно имаш предвид с нея. Няма нужда да се отбраняваш - аз не съм те нападал с епитети.
Това, което казваш за сеира, също не ми се връзва - все пак не сме изнасяли представления за пари...

# 87
  • София
  • Мнения: 6 999
Никога не сме се крили с баща й, но пък и не сме натрапвали голота... и двамата сме я къпали и понякога още я къпем и всички сме голи. Знае, че жените имат вагини, мъжете пениси/пишки. Изобщо не се впечатлява от това. Нямам намерение да я карам да се срамува от голотата си, но от друга страна леко пресичам желанието й да виси с мен или с баща си в тоалетната, като неуместно. Пояснявам, че всеки има нужда да се усамоти.

Всъщност най-глям интерес у нея предизвикват гърдите. Но май и това отмина и обшо взето като ме види гола само се опитва да ме ощипе /от мен го е научила/  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт