как реагират децата ви когато ви видят голи?

  • 27 993
  • 87
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 983
Сина ми се къпе  с баща му, но той не си сваля слиповете, а мен ме е виждал само по цици, в началато много се учудваше, но сега вече въобще не му прави впечатление.
Щерката още не се сеща Mr. Green

# 31
  • София
  • Мнения: 5 289
Моят син също редовно си ни вижда голи и никога не се е впечатлявал от интимните части на мен или баща му.Незнам като поотрасне още малко как ще са нещата,но по принцип не мисля,че е срамно.Като прояви интерес и започне да разпитва,просто ще му обеснявам и така.Смятам,че няма нищо срамно в голотата на родителите,също предполагам,че и него не трябва да го е срам от нас.Ще поживеем,ще видим. Grinning

# 32
  • София
  • Мнения: 8 933
Май излиза, че мъжете са по-срамежливи Mr. Green. И моят никога не се разхожда гол пред Монката. Е, не че аз припкам дибидюс  Joy, никога не съм без бикини, все пак вече разбира разликата между мъжете и жените.

# 33
  • Мнения: 819
Ани обожава да ме вижда гола,щото за нея това си е чиста покана...за сукане.Виж,с баща и е по-различно,ама рядко и се случва да го види...

# 34
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 373
Изпада в екстаз  Mr. Green  Вика ЦИЦИ, ПЪП и държи да ги пипне. Надолу сякаш не й прави впечатление. Баща й отдавна спря да й се показва гол от кръста надолу Grinning

# 35
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148

или ме гонят да "пръцкат" по корема ми.
на баща си пък никога нищо... все едно си е с дрехи.

# 36
  • 42.016399,23.101179
  • Мнения: 259
Види ли че баща и се съблича или излиза от банята и почва да тича около него и да вика"ТАТЕ ИМА ПИЛЕ". Като беше по мъничка питаше "КО ИМА ТАТЕ, ИКИ НЯМАААААААА". Аз не съм и особено интересна, казва само "МАМА Е ГОЛА" и най много да поиска да ме пипне по гърдите и толкова. Laughing

# 37
  • Мнения: 3 506
... Разглеждали сме и книги (по анатомия), дори съм му обяснила как се правят бебетата и как се раждат. Може би затова на него темата не му е интересна и не задава "неудобни" въпроси.

Блазе ти. Ние откакто минахме урока по анатомия, Ники все ме преследва с думите: "Мамо, покажи ми дупчицата, от която АЗ съм излязъл"  Mr. Green Особено ако ме види гола или в процес на събличане. И никакви картинки не вършат работа, дежурното е "Мамо, това бебе в книжката не е Никола. Искам да видя откъде АЗ съм излязъл от твойто коремче".....
Допреди това редовно ме питаше дали имам мляко в гърдите и искаше да му го показвам - пада си по нагледните уроци човекът Mr. Green
Татко му все се бъзика, че догодина ще го женим........

# 38
  • София
  • Мнения: 3 421
 Никак не реагират - щерката като по-малка се опитваше да хихика, но като разбра, че никой не се смее и престана.
 Малкият дали покрай сестра си, но намира за съвсем естествено хората да се разхождат голи и не му прави никакво впечатление.
 Сигурно като стане малко по-голям ще си  коригирам малко поведението. Сега само мъжът ми се е научил да се разхожда по слип и да не се появява гол от банята.
 Говоря спокойно и обяснявам по десетки пъти едно и също, за да няма "срамни" неща.
 Виж мъжът ми е по-срамежлив и определено е оставил на мен обясненията.

# 39
  • sofia
  • Мнения: 8 938
Нормално. Покрай раждането на бебето много неща вече знае. Любима реплика е "Мамо, дай му цица да не реве"  Simple Smile
Важното е да приемат тялото си за нещо нормално, а не да се срамуват от голотата си.

# 40
  • Мнения: 22 978
Никога не съм се крила специално от моята. Имаше един период, в кото ме гледаше с интерес. Казвах й, ако нещо те интересува, питай. И съответно трябваше да обяснявам защо на жените гърдите са големи, за окосмяването и т.н. Сега, когато се случи да ме види, не й прави никакво впечетление.
Peace

# 41
  • Мнения: 4 406
как реагира ли- иска да гушка "гол тати" или "гола мама"и ни хвали за голямата чурка или големите гърди  Joy Joy това с шеговита нотка.не се крием от детето, не искам да му внушавам, че голотата е срамно нещо... вече виждам, че губи интерес, явно свикна с гола плът наоколо

# 42
  • София
  • Мнения: 2 688
моят мъж, както и сме на мнението, че в голотата няма нищо срамно и по никакъв начин не се крием от детето. Спим голи, нудисти сме, тя отдавна е свикнала с това и съответно голям кеф пада да търчи гола след банята (но това май всички деца го обичат).
Аз избягвам през деня да и се мяркам гола, защото веднага пристига да суче.

Даже скоро мъжо беше чел в една книга, че не трябва да се караме на детето, ако си пипа пишето. То все пак изучава собственото си тяло.

# 43
  • Мнения: 528
Мойта госпойца като ме види гола идва и ми показва Боц на Циците и се залива от смях,а като си слагам сутиена веднъж паща й й го показа че и през него може боц и идва и го дърпа и г оправи.Иначе не предявява интерес към нищо друго.Най обича като татко й прави нешто в кухнята и е по гащи и за да се хване за него без да иска му ги събува до коленете и започне да плаче защото и тя е седнала на земята Mr. Green и разбирасе  newsm78защото като се хване да се изправя за мама не сяда на дупето ,а като се хване за тате сяда а той се  Shocked
Татака сме ние.

# 44
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
С интерес Laughing.
Като ме види гола и веднага почва да коментира, че и тя като порастне ще има цици като мама....а тати си няма Joy и коса няма като мама Joy...
Баща си чисто гол не е виждала, а проявява любопитство Mr. Green...дебне го да излезе от банята и се опитва да му свали хавлията ooooh!.

Общи условия

Активация на акаунт