как реагират децата ви когато ви видят голи?

  • 27 994
  • 87
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 58
С всеки изминал ден преоткрива нови неща... Naughty

# 16
  • Мнения: 3 932
Никак не реагира, защото това в нашто семейство просто не се случва  Naughty, никой не се разхожда по инструмент пред детето, свян някакъв сигурно...

# 17
  • Мнения: 619
Дъщеря ми не реагира когато аз съм гола,
баща си никога не го е виждала гол. Naughty
Малкия като се съблека и ме пляска по дупарата. Laughing

# 18
  • Мнения: 7 821
Никак не реагират.

# 19
  • Мнения: 5 362
Мен ме е виждала гола,а баща си не.
Интересен й е пъпа ми,и може да го разглежда много време.Бенките също. Grinning

# 20
  • Мнения: 6 315
Не реагира никак. Вече не ми обръща внимание. Питал ме е имам ли пишка, аз обясних, че жените нямат и така - сега си знае.

# 21
  • София
  • Мнения: 7 097
Не крия голотата си пред нея и тя е свикнала. Понякога ме пляска по дупето или ме щипе. Също са й интересни пъпът и бенките ми...
Баща си почти не вижда гол, а когато все пак се случи, го наблюдава с интерес.
Естествено, те не влагат това, което влагаме ние, гледайки голото тяло на противоположния пол...

# 22
  • Мнения: 331
ne съм се крила никога, понякога все още ми се случва и пред сина ми да претичам или да си обличам бельото. току що го питах дали се притеснява като ме види гола - каза "не". Като ходим на вилата, с мойте приятелки се печем по цици, един път възкликна /бил  е на 5-6г./ защото по цял ден гледа 3-4 чифта женски гърди : "писна ми начи от тия женки Crossing Arms"
по бикини си ходя редовно напред - азад из къщата. малките няколко пъти са виждали баща си, но без някакъв интерес.

# 23
  • Мнения: 1 069
Докато ги къпех аз, влизах в банята по боксерки и потник и действахме с подвижния душ. Вече се къпят сами или с баща си, не се притеснява никой от тримата, приемат го за съвсем нормално.
 Аз обаче се преобличам в спалнята и те знаят, че не бива да влизат. Не мисля че е редно да ме виждат гола. Не приветствам печенето без горнище. А и такива екземпляри има по плажовете- без горнище или по прашки, че просто да ти стане зле. Ама всеки да си отговаря за себе си!

# 24
  • Мнения: 165
Аз не се притеснявам от децата ми да ме видят гола и не смятам че трябва да се крия поне на този етап от синът ми.Дъщеря ми не се притеснява особено даже от баща си да я види гола а от мен все едно ме няма и мисля че така трябва.Дребния като ни види голи много се кефи,пипа татко си за гърдите и му бърка в пъпа и на мен също и се смее,но още не го е виждал по дреболии newsm62 ще настане голям майтап, а пък аз като гледам по цял ден пацурки после на татко му ми се вижда  Hug еййййййййййй такава голяма rotfImboголям майтап

# 25
  • Мнения: 5 140
Никак не реагира, от малка е свикнала да си ме вижда гола, как се къпя, преобличам.
Баща и се крие, но аз съм и обяснила, какво имат мъжете.
Показно и беше кучето ни то е мъжко.
Даже имаме случка, случайно видяла дядо си и казала на баба си, че дядо й има п.шка като Рой (кучето ни)
Смятам че прави разлика м/у мъжа и жената, задала ми е всички въпроси свързани с анатомията ми, сега чака с нетърпение да има бюст. Joy

# 26
  • Чикаго / София
  • Мнения: 3 636
Никак не реагират! За тях голотата си е съвсем естествена на тази възраст и не им прави впечетление!

Виждали са и мен и баща си гол.  Дени знае, че момчетата имат пишки и косми, а момичетата не! И това е! Laughing

Мисля си, че съвсем естествено и непринудено ще си дойде момента в който няма да е удобно да ни виждат голи!  Peace

# 27
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Докато ги къпех аз, влизах в банята по боксерки и потник и действахме с подвижния душ. Вече се къпят сами или с баща си, не се притеснява никой от тримата, приемат го за съвсем нормално.
 Аз обаче се преобличам в спалнята и те знаят, че не бива да влизат. Не мисля че е редно да ме виждат гола. Не приветствам печенето без горнище. А и такива екземпляри има по плажовете- без горнище или по прашки, че просто да ти стане зле. Ама всеки да си отговаря за себе си!

И аз така мисля. Всеки преценява за себе си. Аз също смятам, че дете от противоположния пол не бива да вижда голотата на родителите си. В някой книги, дори препоръчват и същия пол да се крият. Аз ако имах момиче нямаше да се крия, но имам син; забележа ли интерес ще започна да се крия. Иначе, никога не е виждал баща си гол, според мъжа ми не е правилно да го гледа гол; може и да се притеснява, не знам, но се крие?

# 28
  • София
  • Мнения: 13 206
ще ми е много интересно да разбера различни мнения и да бъдем подготвени за неудобните въпросчета когато детето ми порасне и започне да любопитства.аз лично се събличам пред дъщеря ми и тя ме гледа много интересно ,но мъжа ми само ми прави забележки.ще ми е любопитно и да прочета и някое мъжко мнение.надявам се че не повтарям тема.

Че защо ти прави забележки... Grinning

Дъщеря ни редовно ни вижда голи. Баща й дори често се къпе с нея... Как реагира тя... ми хили се... Mr. Green Mr. Green Mr. Green При мен са й интерсени гърдите ми. Иска да ги пипа, явно й е много смешно, защото се хихика и прави боц... Crazy Оня ден за пореден път ме пита "Какво е това", аз й казвам "Гърди" и казвам и ти имаш гърди... тя си ги показва и казва ама моите са малки... ми да, малки са, но като порастнеш и станеш жена ще се големи. Тя ме поглежда и вика... като стана майка? Неее, преди да станеш майка... За нея всичко е като стане майка.. Явно голяма привилегия й се вижда това да си майка  Mr. Green

А с баща си като се къпе в началото много й беше интересно... посягаше да го пипне по интимните части... понеже на него му е смешно се дръпва и тя решава че е игра... и започва едно хилотене и гонене из банята..  Grinning Тия неща ги намирам за нормални аз лично. Детето ми е наясно с анатомията на хората от доста малко и вече нещата си приема съвсем нормално... просто спря да обръща внимание...

# 29
  • София
  • Мнения: 13 206
Никак не реагира, за него голотата (в банята) е нещо съвсем нормално. Разглеждали сме и книги (по анатомия), дори съм му обяснила как се правят бебетата и как се раждат. Може би затова на него темата не му е интересна и не задава "неудобни" въпроси.
Пък и няма негов въпрос, който да е неудобен за мен. Можем да говорим за всичко.

Оооо, да и аз съм обяснявала как се раждат бебетата и как се зачеват.. Има много хубава книга за полово възпитание за деца от 2 до 5-6 г. После има и продължение за по-големи деца...

Общи условия

Активация на акаунт