Вести добри покрай Св.Валентин да оповестим! 29.01 - 04.02.2007

  • 2 314
  • 53
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 950
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН и от мен на патерици, на Лекси, lilia_n_s, catnadeenbouquet  bouquet  bouquet
Много здраве, късмет и усмивки от сърце ви пожелавам Hug

Писах, писах един дълъг пост, по темата за приятелството, моите размишления, които естествено са като вашите Laughing, да ама нещо форума се разпадна точно като публикувах и го загубих Embarassed
Та с две думи. Вчера, без да знам какво сте си писали тук, съм си размишлявала над тази тема. Бях до Пловдив и това беше може би причината да си мисля. Защото преди като отивах там по работа, задължително си организирах поне 2, 3 срещи с приятелки, които да видя за по едно кафе и да споделим кой какво прави.
Да ама сега нямам желание. Най-близките ми приятелки знаят какво се случва и ме подкрепят.
Но на останалите не съм споделила и може би сама избягвам срещи за да не получа подобни въпроси, а от там и разочарование.
А колкото до забравянето и аз съм същата Mr. Green. Все си мисля обаче, че е свързано с повишената динамика на живота ни, а не конкретно с нашите си дертове.

На болните бързо да оздравяват! Laughing
 Wine Glass хайде днес е Трифон Зарезан да се чукнем за здраве Laughing

Be_Lie_Ve Hug

# 46
  • Мнения: 235

   Цветунчо, наздраве!  Наздраве, момичета!



 

# 47
  • Мнения: 1 441
Здравейте и от мен момичета,
Аз най-накрая успях да сколасам да ви драсна два реда.
Първо малко закъсняло честито на рожденичките! Малко е късно, но пък е от сърце  Hug

Доста сериозна тема сте бистрили през седмицата. Аз за щастие срещам само разбиране сред приятелките си - тези, на които съм споделила. Може би защото едната си е много редовен потребител във форума и има трезва представа от ситуацията и настроенията, които се вихрят тук, а другата го преживя същото - забременя след ИКСИ, предшествано от една година ходене по мъките.
Имах преди време една позната, която въпреки че знаеше че имаме проблеми със забременяването, само ме ровеше: "Айде, кво стана, давайте, щом си в овулация, сега е момента " - сякаш аз не знам. Бързо ограничих контактите с нея вече изобщо не й се обаждам и не давам обяснения.  Crossing Arms
На родителите си не сме споделили, но те се досещат според мен, че нещо не става и тактично изобщо не повдгат въпроса. Сега по Коледа свекър ми питал мъжа ми какво става и дали имаме диагностициран проблем (не с тия думи, де, някак си по-завоалирано) и като разбрал, че нямаме, казал само: "Е, това е най-доброто, значи е божа работа, кога ще стане, само спокойно". Мен лично това доста ме израдва, защото не очаквах такова разбиране от него (по една време доста се беше размрънкал за внуци). Та така, общо взето никой не си позволява да ни дава акъл как ни е вече време и какво чакаме още...  Whistling

Искам да ви питам и още нещо. Аз реших да направя лапароскопия като единственото нещо, което още не сме направили. А и като чувам колко много момичета са забременяли много скоро след лапаро, чак нямам търпение да я направя.  Blush Уж щях да си почивам ама на - сърце юнашко не трае.  Crazy А така или иначе няма да я направя по-рано от април, така че пак ще имам време за почивка.
Лекарят ми препоръча двама доктора - Начев от Майчин дом и Попов от Шейново. Гледах с търсачката и видях много положителни мнения за Попов, но за Начев бяха доста оскъдни. Аз така или иначе ще ида и при двамата, но искам да питам и вас за вашето мнение - тези които са ходили при тях де. А като цяло ако можете да ми споделите и какви са условията и цените на процедурите също ще ми е от полза.  Rolling Eyes

# 48
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Аууу, като се заговори за разсеяност, да кажа, че и аз съм в кюпа.  Mr. Green Повече от минута не помня. Като тръгна да разказвам нещо... с две думи го претупам, не мога да се сетя елемнтарни подробности. В бачкането - също се отнасям, но за едно нещо не забравям - да пиша тук и да се включа в чата.    Joy
   Банче, дано се ориентираш към по-добрия лекар. Искрено ти желая успех и дано тази манипулация ОТПУШИ нещата и всичко тръгне от прекрасно та по-прекрасно.
   Леичке, мен ма е тръшнал същия грип, но слава Богу всичко премина за една вечер и последвалата я нощ. Днес съм по-добре, но пазя леглото и цял ден ям.......филийки с чубричка. Ах само ако знаете какво удоволствие ми доставя това, не съм яла сигурно от дете. Даже за вечеря мога да си спретна една Сиганска баница. Blush
   Момичета, оплакваме се как не срещаме разбиране от страна на приятели, но за мен радостта от това, че ви има е много по-голяма от тъгата по
"неистински" приятели! Ей, обичам виииииииииииииии!

# 49
  • Мнения: 14
Здравейте.Тук е мястото кьдето искам да благодаря на Ellynor и Veriti,за дето ми подадоха рька.бях много изненадана и щтастлива,когато видях,4е някои ми е писал.Много се притеснявам,когато пиша,защото сьм още много нова.Сьщо така един ден,попаднах в един 4ат за бременни,просто ги попитах най-у4тиво,дали някои е ходил при лекаря,при който ходя аз,за да ми изкаже някои ммнението си а  те сьвсем демонстртивно ми показаха,4е не ми е там мястото.Благодаря ви 4е ме приехте толкова толо. Heart Eyes  bouquet

# 50
  • Мнения: 1 329
Честит Рожден Ден момичета! Дано мечтите ви се сбъднат.
Дано двудневното закъснение на поздравлението все още се приема Embarassed

Лекарят ми препоръча двама доктора - Начев от Майчин дом и Попов от Шейново.
но искам да питам и вас за вашето мнение - тези които са ходили при тях де.

Бан, добре си решила за лапарото. Значи ставаме ДВЕ.
Чувала съм добри отзиви за Попов, знам че Данидан я прави при него, можеш да говориш с нея.

На болните да оздравяват и горе главата момичета. Радвам се, че ви има Heart Eyes

# 51
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
мили момичета, благодаря за пожеланията
трогнахте ме и държа пак да ви кажа колко съм горда че ви познавам - толкова борбени и силни
бих искала на момнти да приличам поне малко на вас... честно
желая ви знаете какво - вашите мечти и стремежи реализирани
а докато това стане ви желая много сили и търпение и най-вече добри приятели и роднини, които да ви даваг своята любов и подкрепа за да продъэлжавате наопред

# 52
  • Мнения: 1 612
Благодаря за пожеланията на всички!

Пожелавам и на Вас много бебоци!

П.С. Аз съм болна от 1 седмица вече. Такъв грип ме тръшна, че едвам днес успях да стана от леглото. Пазете се!

# 53
  • Мнения: 7 716
Ле-ле-ле, много страшен този грип. Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт